Skocz do zawartości

Zagłębie Lubin w FM 2010


spaw

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie Zagłębie było bardzo dobrze odwzorowane w FM 2009 (9.3.0). Ale jaki zamierzasz dać finishing Micańskiemu? Przyznam, że nie oglądałem zbyt wielu meczów w I lidze drużyny z Lubina, ale Micański i Pawłowski byli wyraźnie lepsi od pozostałych graczy. CA powinni mieć na poziomie górnej połówki ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza
Ja pisałem w opraciu 9.0.2, ale z tego co słyszalem w 9.0.3 wiele się nie zmienił. A chodzi mi o to, że zawodnik jego pokroju najlepsze staty miał w przedziale 12-13, a te średnie w graniacach 9-10 co z rzeczywistością wiele wspólnego nie ma.

 

To ma bardzo wiele wspólnego z rzeczywistością. Jeden z najlepszych zawodników drugiego szczebla rozgrywek w Polsce nie powienien mieć wyższych atrybutów, zwłaszcza jeśli ma 21 lat. Poza tym pamiętasz źle - w 9.03 ma przyspieszenie, szybkość, zwinność i błyskotliwość w wysokości 14\15 i poza odbiorem i grą głową wszystkie techniczne >=11. CA ma na poziomie twojego Tomasza Wróbla, wyższe od Chwalibogowskiego i Kuklisa, PA też wysokie. Nie można go dopakowywać bo zdominuje Ekstraklasę a on do niej dopiero awansuje.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście w czasie opracowania bazy na mijający właśnie sezon trzeba było uwzględnić fakt występowania klubu w I lidze. Micanski miał wcześniej spore problemy z ustabilizowaniem formy, ale widać, że w obecnym sezonie zrobił duży postęp zwłaszcza jeśli chodzi o zachowanie zimnej krwi pod bramką. Ciężko przewidzieć, jak będzie się spisywać na najwyższym szczeblu rozgrywkowym...

Odnośnik do komentarza
Oczywiście w czasie opracowania bazy na mijający właśnie sezon trzeba było uwzględnić fakt występowania klubu w I lidze. Micanski miał wcześniej spore problemy z ustabilizowaniem formy, ale widać, że w obecnym sezonie zrobił duży postęp zwłaszcza jeśli chodzi o zachowanie zimnej krwi pod bramką. Ciężko przewidzieć, jak będzie się spisywać na najwyższym szczeblu rozgrywkowym...

 

Tyż prawda. Przykład Wachowicza...

Odnośnik do komentarza

Dobra, ale pamiętajmy, że Zagłębie to nie jest typowy klub 1 ligi, tylko zespół karnie relegowany, a skład posiadający w granicach czołówki ekstraklasy, co pokazało wygyrywając rozgrywki i weług mnie obecnie tak powinnien zostać oceniony. A IMO Pawłowski to gracz lepszy od Wróbla, ale tak jak wspomniałem nie mogę podać dokładnych statów do poprawy, bo nie gram na 9.0.3 (no moge podac z 9.0.2).

Odnośnik do komentarza

Bartczak, Ptak, Golinski, Stasiak, Pawłowski, Jackiewicz, do tego eksplodujacy formą Micanski, czy solidni Hanzel, Piotrowski raczej zapewni Zagłębiu górną część tabeli. Lepszą kadrę będzie miała Wisła, Lech, Legia może Polonia, Sląsk, Widzew raczej nie Bełchatów, czyli miejsce ok. 5 jest bardzo realne i tak się powinno traktować klub z Lubina. A Pawłowski jest niewątpliwie gwiazdą tej ekipy.

Odnośnik do komentarza
lol, ale kto został z mistrzowskiego Zagłębia? Bartczak? trochę mało

 

To po pierwsze.

Po drugie Zagłębie w sezonie 2007/2008 zajęło dopiero 5 miejsce a obecnie nie ma już kilku zawodników z tego składu.

Po trzecie nie podniecajmy się dobrą grą na zapleczu Ekstraklasy gdyż tam poziom jest dużo niższy. Gdyby Pawłowski w Ekstraklasie grał tak jak w 1 lidze to by miał CA>120, gdyby tak grał Premier League to by miał CA>150. Jeśli choć w połowie meczów w Ekstraklasie zagra tak jak w 1 lidze to zasłuży na CA=115.

Odnośnik do komentarza
Bartczak, Ptak, Golinski, Stasiak, Pawłowski, Jackiewicz, do tego eksplodujacy formą Micanski, czy solidni Hanzel, Piotrowski raczej zapewni Zagłębiu górną część tabeli. Lepszą kadrę będzie miała Wisła, Lech, Legia może Polonia, Sląsk, Widzew raczej nie Bełchatów, czyli miejsce ok. 5 jest bardzo realne i tak się powinno traktować klub z Lubina. A Pawłowski jest niewątpliwie gwiazdą tej ekipy.

patrz, tacy zajebiści a Widzewa w l lidze nie potrafili wyprzedzić :doh!: gdyby było tak jak mówisz to roznieśliby całą I ligę w pył, a tak się nie stało

Odnośnik do komentarza

Opracowanie klubu i tak przebiegało trochę na innych zasadach właśnie z uwagi na spadek spowodowany karną degradacją. Zawodnicy będą do poprawki, akuratk z Kolendowiczem był problem, bo przed kontuzją miał wysoką formę, ale po powrocie troche spuścił z tonu, ale to jest zawodnik szybkościowy, trochę słaby fizycznie jak na pierwszą ligę. Zobaczymy jak sobie poradzi w Ekstraklasie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...