Skocz do zawartości

[FM 2006] Nic śmiesznego


Sławoj

Rekomendowane odpowiedzi

Legia Warszawa w meczu rozgrywek grupowych pucharu UEFA przegrała na inaugurację z AZ 2:1 [Ivanovski].

 

22.10.2006.

 

Kolejnym ligowym rywalem, było Acireale, z którym w poprzednim sezonie nie wygraliśmy ani razu, a tylko raz udało nam się zdobyć punkt. Początek spotkania nie wskazywał, aby bilans z tą drużyną uległ poprawie. W 15 minucie z boiska wyleciał Sadocco, za faul taktyczny. Szybko zmodernizowałem taktykę na 4-3-1-1 i nasza gra miała opierać się na środkowej strefie. Sądziłem, że rywale zdominują grę i będzie ciężko o choćby punkt. Na nasze szczęście pomyliłem się, bo po 34 minutach wyszliśmy na prowadzenie. Veselinović mocno dośrodkował z wolnego na 6 metr. Baruxakis wykorzystał bierną postawę obrońcy, wyprzedził go i mocnym strzałem głową otworzył wynik. Atakowaliśmy dalej. Rywal był zdezorientowany, nie spodziewał się takiego oporu z naszej strony. Graliśmy znakomicie pressingiem, czym zmuszaliśmy przeciwników do popełniania błędów. Na dowód tego, w 54 minucie Bravo pod naporem Baruxakisa i Guadagniego źle wycofał piłkę, a fatalne zagranie wykorzystał Gartler, który lekkim strzałem umieścił piłkę w pustej bramce. Goście byli rozbici psychicznie, nie potrafili stworzyć sobie żadnej dogodnej okazji do zdobycia bramki. My graliśmy nadal swoje, aby w 71 minucie ustalić losy meczu. Sandreani wraz ze zdobywcą drugiego gola, krótkimi podaniami wymanewrowali linię obrony, a ten drugi szybko dograł do Pascala. Zawodnik rodem z Gwinei w sytuacji sam na sam uderzył wprost w nogi bramkarza. Jednak nie była to stracona okazja, bo do odbitej piłki szybko dobiegł Guadagni i piłka po jego strzale, zatrzepotała w siatce.

 

Stadion San Biagio, Gubbio /2882/

Serie C2/B [9/34]

 

|2| Gubbio – Acireale |6| 3:0 (1:0)

 

`15 – M. Sadocco CzK

1:0 – P. Baruxakis `37

2:0 – R. Gartler `53

`67 – C. Scarlato kntz

3:0 – M. Guadagni `71

 

MoM: P. Baruxakis (Gubbio, ST, *9)

 

Coque –Cherubin, Tafani, Coelho, Sadocco –Favasuli(`45 Gasparetto), Scarlato (`67 Sandreani), Guadagni, Gaggiotti (`16 Veselinović) –Gartler, Baruxakis

Odnośnik do komentarza

Dnia 29 października, zadzwonił mój służbowy telefon. Na wyświetlaczu nie pojawił się żaden numer. Odebrał i usłyszałem niski głos mężczyzny. Facet przedstawił się, jako Lee Harmon. Nazwisko to nic mi nie mówiło, lecz w toku rozmowy, dowiedziałem się, że ów pan jest prezydentem Cook Islands Football Association. Wystąpił do mnie z wielką prośbą, abym poprowadził ich reprezentację. Mocno się zdziwiłem, bo skąd oni mnie tam znają? No nic, zgodziłem się. Przez telefon Pan Lee zasugerował mi, że nie mają wygórowanych oczekiwań. Mamy jedynie się nie zbłaźnić w nadchodzących meczach. Zostałem poinformowany, że za 13 dni rozgrywamy pierwszy mecz towarzyski pod moją wodzą. Rywalem będzie ekipa Wysp Salomona.

Po skończonej rozmowie, szybko zajrzałem do internetu i na stronie FIFY kliknąłem na ranking. Długo musiałem zjeżdżać na dół, ale wreszcie na 167 miejscu ujrzałem – Wyspy Cooka, punktów 214. Wyprzedamy takie „potęgi” jak: Tanzania, Pakistan, Gwinea – Bissau czy Niger.

Odnośnik do komentarza
Będzie ciekawie i ciekawe czy tak szybko, jak ja będziesz w rankingu skakał do góry :D

 

:kutgw:

:lol::keke::rotfl: Leżę i zwijam się ze śmiechu. Mój najdroższy piłkarz i zarazem najlepszy

 

Wiedziałem, że zapomniałem o " :keke: " w moim poście :]

 

Za kilka lat może dostaniesz jakiś regenów fajnych :-k

 

Najważniejsze powinno być to, że reputacja wzrośnie [ja po roku pracy z Czarnogóra i dobrymi wynikami mam tylko krajową i nawet kluby z C2 czy Conference mnie nie chcą, ale to 2k9]

Odnośnik do komentarza
Będzie ciekawie i ciekawe czy tak szybko, jak ja będziesz w rankingu skakał do góry :D

 

:kutgw:

:lol::keke::rotfl: Leżę i zwijam się ze śmiechu. Mój najdroższy piłkarz i zarazem najlepszy

Się kurna śmiej... Twój ma przynajmniej 7 bramek dla repry strzelonych :P Mój najlepszy ma... dwie ;(

 

To może nie wchodźcie w linki, które prowadzą do profilów Wuczinicia, Wukcewicia i Joweticia co dałem w swoim opowiadaniu [szczególnie Aru, bo znów opowiadanie skończysz :P]

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...