Skocz do zawartości

Gadu-Gadu i inne komunikatory


Qcz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • 3 miesiące później...

Jaki polecacie komunikator, oprócz Tlena i Gadu-Gadu? Najważniejsze, żeby obsługiwał te nowy numery GG, bo aktualnie używam Tlena, ale zmuszony jestem zrezygnować, gdyż coraz więcej osób ma te nowe numery i zwyczajnie nie wiem z kim rozmawiam. I mam jeszcze jedno pytanie. Jeśli już zmienię program, to jest możliwość przerzucenia całej listy kontaktów z Tlena na nowy program?

Odnośnik do komentarza

To ja zadam podobne pytanie, tyle, że nikt nie udzieli odpowiedzi jak Smetek, gdyż nad konnektem nikt już nie pracuje :P.

Potrzebuje komunikatora, który obsłuży nowe numery gg, potrafi przesyłać zdjęcia robione na bieżąco (coś jak w konnekcie) i żeby miał zapisywaną historie na serwerze (chyba aqq ma coś takiego :-k). Kontakty moge sobie przepisać ręcznie. Any idea? Opcje te mogą być dostępne po użyciu pluginów, ale wtedy proszę o wytłumaczenie co, jak i gdzie dodać ;).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...

Używam komunikatora tlen7, ale tylko do rozmów przez protokół gg.

Jestem zmuszony przeinstalować system, a chciałbym zachować archiwum rozmów, najlepiej w jakimś formacie txt, lub jeszcze lepiej html. Jak próbuję narzędziami do archiwum gg (archive.db tools) to pojawia się komunikat, że to moje archiwum jest nieobsługiwane. Da się to wykonać?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Ostatnio korzystałem z Tlen7 beta 7.0.1.72 ale mnie wkurwiał działaniem (cóż, w końcu beta:)), postanowiłem przenieść się na Pidgin'a, z którego korzystam w pracy tylko do protokołu gg. Wszystko fajnie, bez reklam, prosty, miły i przyjemny, tylko ma zjebany protokół tlena coś... Jak wybieram opis, jestem dostępny, to go widać. Wybieram ukryty, to razem ze mną ukrywa się opis, taka ciekawostka:) Niestety kierowca i pasażerowie nie bili brawa, ja natomiast zastanawiam się nad zmianą komunikatora :) co jeszcze warto zerknąć? AQQ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...