Skocz do zawartości

Sporty amerykańskie


me_who

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Brissett kontuzja kciuka :_eyes: Co sie tam dzieje w Patriots. Na te chwile nie maja żadnego zdrowego (lub dopuszczonego do gry ;)) QB na mecz w Week 4. W poniedziałek okaże sie czy Brissett będzie potrzebował operacji na ten kciuk. Póki co nie dość sprawny jest tez Garoppolo. Kontrakt z Pats ma podpisać jakiś weteran - Flynn lub Lindley.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gdzieś czytałem, ze zespoły z najlepszym bilansem stosunkowo rzadko wygrywają...Ale baseball to jest gra takich detali, drobiazgów, formy dnia i przypadku, ze statystyki bywają bardzo mylne :)

W NL tez jest mocarna paczka zespołów bo oprócz Cubs awansowali Nationals i Dodgers, a w WCG zagra ubiegłoroczny finalista-Mets, przeciwko drużynie która wygrywa w parzystych latach (10,12 i 14), czyli Giants.

Playoffs w baseballu są niesamowicie emocjonujące, bo tu jeden błąd czy jedno genialne zagranie może postawić na głowie cała rywalizację. W sezonie tego nie ma raczej, bo są 162 mecze i to się jakoś rozchodzi po kościach ;)

Odnośnik do komentarza

co do Orioles@Blue Jays, nie mam pojecia czemu Showalter nie uzyl Brittona z 2 on 1 out. najlepszy reliever w tym roku i w meczu zostaje Jimenez :|. moze to i dobrze, ze wczesnie sie skonczylo, bo O's nie mieli szans na World Series.

 

jesli chodzi o reszte playoffs to mam nadzieje ze WS skonczy sie Cubs-Rangers 4-1. choc playoffs to naprawde spora loteria.

 

no i btw, dzisiejszy mecz warto obejrzec. Bumgarner vs Syndergaard.

Odnośnik do komentarza

Madison Bumgarner strikes again!

 

Syndergaard byl lepszym pitcherem przez 7 inningow, ale ostatecznie Bumgarner wygral i to kolejny mecz Wild Card gdzie Madison miota 9 innigow bez jednego punktu. Zwyciestwo Giants dal im Conor Gillaspie zdobywajac 3 run HR w 9. inningu. Gillaspie kariere zaczynal w San Francisco, ale najbardziej znany jest z gry dla White Sox. Po raz kolejny Giants ratuje malo znany zawodnik (Travis Ishikawa).

Jeurys Familia, closer Mets, znow pokazuje, ze ciezko bedzie mu zaufac w tak waznej roli i nie bylbym zdziwiony gdyby closerem nowojorczykow zostal Addison Reed, ktory jest zdecydowanie bardziej pewny w late innings. Jesli nie, to moze Mets uda sie sprowadzic kogos z trojki Chapman/Melancon/Jansen, ktorzy sa free agentami tej zimy.

 

Jesli chodzi o reszte spotkan, szykuja sie ciekawe starcia. Jutro oczywiscie Kershaw vs Scherzer/Cueto vs Lester, a dzis (juz za pare minut) Blue Jays@Rangers czyli...Bautista vs Odor ;).

Odnośnik do komentarza

dokladnie, wielka szkoda Arriety. no i oczywiscie braku Strasburga, bo postseason w NL bylby swietny. glowna nadzieja Giants na zwyciestwo jest Bumgarner, bo ich bullpen jest cienki.

 

jestem ciekaw serii Red Sox-Indians. nie sledzilem dokladnie Indians, ale na pewno brak Salazara i Carrasco bedzie zauwazalny. Bauer potrafi byc swietny i slaby.

Price po fatalnym poczatku sezonu, byl bardzo dobry po All-Star break. ale jak mowisz, w postseason jest marny.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ostatnio przestałem śledzić football w Kanadzie, a tam bardzo ciekawe rzeczy. W tym sezonie może być tak, że do play-off z dywizji zachodniej awansuje aż 5 zespołów (w 9 zespołowej lidze), a ze wschodu tylko jedna. Wszystko zależy od tego czy Saskatchewan Roughriders przeskoczą Hamilton Tiger-Cats.

 

http://www.cfl.ca/standings/

Odnośnik do komentarza

Cam Newton znowu potwierdza tę cała opinię o nim :lol:. W zeszłym sezonie jak mu szło niesamowicie to było If you don't like my dacning, don't let me score. I kiedy obrona zaczęła go namierzać dosyć mocno w tym roku, to ten leci z płaczem do komisarza. Przy moich TD to all eyes on me, ale jak się cokolwiek nie uda, to wszyscy winni, tylko nie ja...

 

I to się dzieje, kiedy przeciwnicy zaczęli robić to czego on sobie życzył. No... może nie do końca, ale... :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...