Skocz do zawartości

Sporty amerykańskie


me_who

Rekomendowane odpowiedzi

Tymczasem Freeman wylądował w Vikings do końca sezonu. Tam obsada QB wygląda mizernie, bo Ponder to raczej słaby zawodnik (do tego knt), a Cassel najlepsze lata spędził w Chiefs. Viks zaznaczaja, ze pierwszym QB pozostaje Ponder, ale jakby Freeman odzyskał formę z zeszłego roku, to swobodnie wygryzie go ze składu. No ale to jest gdybanie.

 

Kolejny pokaz mocy w ataku dali Broncos, którzy pomimo utraty 48 punktów pokonali na wyjeździe Cowboys 51-48. W Denver wyhodowano prawdziwego potwora ;)

Odnośnik do komentarza

Co lepsze, Romo miał lepsze statystyki od Manniga 5TD i 1 INT, a Peyton 4/1 i więcej passing yds. Ale to też odróżnia obu: int Manninga było mocno przypadkowe w niegroźnej sytuacji, a int Romo w chyba najważniejszym drivie meczu, tuż przy własnym end zone.

 

Co do Freemana to kompletnie nie spodziewałem się takiego rozwiązania. :D IMO to dobrze dla drużyny, z AP i takimi receiverami jakich mają (może w końcu wykorzystają potencjał Rudolpha) powinni zacząć lepiej grać. Oczywiście o ile Freeman będzie starterem, dowiemy się czy mantra Fraziera "Christian is our starting quarterback" okaże się prawdziwa czy była to tylko próba dowartościowania Pondera, żeby ten w końcu zaczął jakoś przyzwoicie grać.

 

Btw, cieszy mnie też to, że nie trafił do Raiders. Pryor pokazał wczoraj/dzisiaj, że jest bardzo dobrym QB i ten ostatni projekt Davisa powinien być kontynuowany.

Odnośnik do komentarza

Raiders mają zwolnić Flynna, który pewnie trafi tam gdzie powinien: grzać ławkę w Green Bay. Swoją drogą to na wybór dwóch zwolnionych w tym sezonie QB zmarnowali dwa czwartorundowe picki, w tym sezonie za Wilsona i w następnym za Flynna.

 

I ciekawostka: http://www.philly.com/philly/blogs/sports/eagles/Chip-Kelly-stole-and-improved-the-QB-Eagles-run-play-from-Tecmo-Super-Bowl.html

Odnośnik do komentarza

Zaliczyłem skuchę w przewidywaniu uczestników (przynajmniej jednego uczestnika) World Series - Braves już na poziomie dywizyjnym odpadli z walki o to trofeum kosztem Dodgersów. O krok kontynuowania swojej "historii o Kopciuszku" byli Pirates, którzy prowadzili 2-1 z Cards i mieli czwarty mecz u siebie. Niestety przegrali go 1-2 i na decydujący mecz jadą do St. Louis :|

W AL na prowadzenie wyszli Atheltics (:jupi:) a w ostatniej chwili przed sweep uratowali się Rays wygrywając 5-4 w trzecim meczu z Red Sox.

Odnośnik do komentarza

I niestety, A's odpadli po walce w ALDS z Tigers. IMO sporym bledem byl start Graya w tak waznym spotkaniu. Oczywiscie, jego wystep w game 2 byl swietny, ale wystawienie go w meczu decydujacym o awansie bylo lekko nieprzemyslane. Chyba najlepszym momentem bylo to :D. Niewiele pozniej Cabrera bez problemu odbil fastball rookie pitchera i to wlasciwie zalatwilo sprawe.

Przy okazji, uklony w strone Verlandera. Bylem idiota uwazajac go za przereklamowanego. 8 innings, 10 K, 0 runs :respekt:.

Teraz pozostaje wierzyc w Red Sox i Dodgers, co daloby interesujace World Series. Z drugiej strony, chcialbym zobaczyc pojedynek Kershawa i Verlandera lub Scherzera (jesli to byloby mozliwe :-k)

 

Przy okazji, przypadkowo trafilem na taki artykul, moze kogos zainteresuje.

Odnośnik do komentarza

Szkoda A's, ale widziałem, że typują ich na murowanego faworyta AL West w 2014. No chyba, ze w końcu Angels odpalą, ale ja nie wiem czy tam starczy kasy na obudowanie nie tak boskiego już Pujolsa zawodnikami pozwalającymi wyprzedzić świetnie zbudowany zespół z Oakland. Finał AL na papierze wygląda imponująco, w NL jakoś mnie finały nie rajcują, bo choć osobiście wolę tę ligę od American, to fakt, ze znowu Cardinals tak daleko zaszli napawa mnie obrzydzeniem ;)

 

Czy A's źle wybrali pitchera? Nie sądzę. Gray miał fenomenalny drugi mecz, a obok niego mógł zagrać tylko Colon (10H i 6.0 IP w meczu #1). Na dwoje babka wróżyła ;)

 

Tymczasem tragedia rodzinna dotknęła Adriana Petersona z Vikings. Jego synek jest w stanie krytycznym, po tym jak dzieciak został pobity przez obecnego partnera matki dziecka. Peterson póki co jest gotów do gry w niedzielę.

Edyta: jednak synek Petersona zmarł :|

Odnośnik do komentarza

To taki Real Madryt dla barcelońskich Cubs ;)

 

Poza tym Cubs i Cards grają w tej samej dywizji - Cubs mają swoją historię "niepowodzeń" w playoffs, a kibice Cardinals zawsze to wykorzystują. No i wygrywają za często ;)

Poza tym zawsze muszę miec jakiś "złych" - w MLB są to Cards, w NHL RedWings, w NFL Lions i Patriots, w NBA Lakers.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do wiekszych znawcow baseballu, a konkretnie obliczen statow. Patrzac na statystyki wczorajszego spotkania Red Sox@Tigers zauwazylem cos dziwnego. Anibal Sanchez rozegral 6 inningow odpuszczajac 3 runy. Wg formuly (ER/IP) x 9 wyliczylem, ze jego ERA powinno wynosic 4.50, natomiast w oficjalnych statystykach ERA Sancheza to 2.25. Do tego dodam Phila Coke'a, ktorego ERA rowna sie 13.50 (0.1 IP, 0 ER). Pomijam cos waznego? :-k.

Odnośnik do komentarza

No i mamy oldskulowe World Series. Cardinals - Red Sox, dwa stare i zasłużone dla baseballa kluby, otoczone przez swoich kibiców nabożną czcią.

Swoją drogą, jestem ciekaw jakby się ułożył mecz nr 6 ALCS na normalnym stadionie, bo przy stanie 1-0 dla Sox i pełnych bazach u Tigers, Martinez "wystrzelił" piłkę daleko na lewe zapole, ale tam na Fenway jest "Green Monster" i piłka zamiast na trybuny odbiła się od niego i zamiast 4 goście zdobyli tylko 2 punkty. "Green Monster" nie był przeszkodą dla Victorino, który zaliczył grand slam w 7 inn dając bostończykom prowadzenie 5-2, którego nie oddali. I Verlander, którego Detroit oszczędzało na mecz nr 7 już sobie nie zagra ;)

Kto wygra WS nie podejmuję się typować, jednak całym sercem będę kibicował Red Sox i super jakby była powtórka z 2004 roku :)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy Jags będzie stac na Cutlera to raz, a dwa, Jay musi być obudowany solidną OL, bo inaczej jest masakrowany blitzem.

 

A Freeman nie dość, ze miał "nienajlepszy" debiut w Viks, to doznał najprawdopodobniej wstrząśnienia mózgu i w niedziele z Packersami zapewne zagra Ponder. Jaja jak berety w tej Minnesocie. Marshall Eriksen penie niepocieszony ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...