Skocz do zawartości

Sporty amerykańskie


me_who

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie nie chcieli zmarnować na niego picku i z tego co pamiętam to dokonali niezłego wyboru. Zack Martin (to chyba ten draft?) bardzo dobrze się przywitał z ligą.

 

Wokół Manziela jest sporo czerwonych flag, ale przecież taki Hardy to również żaden aniołek, a pomimo tych wszystkich akcji przed sezonem lub nawet w jego trakcie, Dallas go sobie nie odpuścili. A patrząc na samą dyspozycję na boisku to wiele by nie stracili. Wiadomo co Jonesa, jak i kibiców Cowboys, kręci najbardziej: nagłówki, to Manziel mógłby spokojnie zapewnić. Niestety, ale dopóki nikt mu nie da prawdziwej szansy, to cały czas będzie miał łatkę sporego talentu z problemami i IMO to jest wystarczające, aby taki właściciel drużyny z Dallas się na niego skusił.

Tylko, że Hardy to zupełnie inny typ. On jest po prostu złym człowiekiem, a bicie dziewczyny nie wpływa w żaden sposób na formę, tak jak imprezy Manziella. Choć też wydaje mi się, że Johny F mógłby dostać szansę w Dallas.

 

 

https://www.reddit.com/r/nfl/comments/40xry7/mel_kipers_2016_nfl_mock_draft_10/ a tu pierwszy mock draft Keepera

Odnośnik do komentarza

No to Denver chyba jedną nogą w finale konferencji. Antonio Brown, które został poturbowany przez Jonesa w WCG nie zagra w meczu Steelers z Broncos. Jones obiecał, że jeśli się tak stanie, to przeprosi Browna za swoje zagranie - zobaczymy, czy dotrzyma słowa.

Btw, obaj panowie grali przez ostatnie dwa sezony w barwach Kapibar w FFL ;) ;)

 

a jeszcze w ramach ciekawostki, zdjęcie z Super Bowl I

CYuf-wsWwAA930n.png

 

Się trochę pozmieniało, zwłaszcza jeśli chodzi o liczbę kibiców na trybunach :)

Odnośnik do komentarza

Kontrakty w MLB mnie rozbrajają. Pomijam już stawki, jakie potrafią wynegocjować zawodnicy z topu, ale jakie mają magiczne klauzule. Otóż Chris Davis podpisał z Orioles kontrakt na 7 lat na 161M dolarów. Ale do roku 2022, do którego obowiązuje kontrakt, będzie miał wypłacane "tylko" 17M rocznie (co daje 119M). Resztę będzie miał wypłacane do roku...2037,w którym to skończy 51 lat :_eyes: Tym samym, przez 15 lat po kontrakcie z O's Davies będzie miał wypłacane średnio 2,8M rocznie.

Podziwiam agentów, którzy się kręcą przy MLB, bo naprawdę robią dla swoich klientów cuda ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Właśnie tegoroczny SB to był bardzo słaby mecz, oba ofensy zagrały żenująco, czego można się było spodziewać po PFMie, ale Newton się po prostu spalił pod ciśnieniem. Jak zobaczyłem ujęcie na jego twarz przed początkiem meczu (czy tam chyba przed pierwszym ich snapem) to od razu wiedziałem co będzie grane. Słaby mecz jeśli porównać go z zeszłym rokiem, 2 lata temu to można był troszkę się wynudzić bo było po meczu po dwóch kwartach.

 

Also typowy Profesor - obejrzał pół meczu jednego sezonu i już wie, że oglądanie NFL jest nudniejsze niż cattenacio :) Gdybyś tylko Profesorze akceptował tego typu argumenty gdy przedstawia je druga strona...

Odnośnik do komentarza

Mam zdanie podobne do Melera. Słaby SB. Ofensywa Panthers zniszczona przez defensywe Broncos. Żeby chociaż było widowiskowo to Denver musieli by mieć rozgrywającego, który by ponekal obronę Caroliny. A że nie mieli... Brakło większych emocji. Z mojej strony ograniczały się one do snapow Broncos I czekanie czy Manning coś jednak spieprzy, czy nie. Ostatecznie spieprzyl na tyle mało, że starczyło do zzwycięstwa. Szkoda, że Peyton nie skorzystał z okazji i światła reflektorów ai nie zzakończył w ten sposób kariery. No ale pewnie to już kwestia tygodni, w zasadzie nie ma już po co wracać do gry, a może tylko zaszkodzic Broncos w przyszłym roku. Ci niech już lepiej grają Oswellerem ;)

Odnośnik do komentarza

Also typowy Profesor - obejrzał pół meczu jednego sezonu i już wie, że oglądanie NFL jest nudniejsze niż cattenacio :) Gdybyś tylko Profesorze akceptował tego typu argumenty gdy przedstawia je druga strona...

 

Primo, ciekawe skąd wniosek, że obejrzałem pół meczu jednego sezonu.

Secundo, ciekawe skąd wniosek, że moja wypowiedź dotyczyła oglądania NFL jako takiej, a nie pierwszej połowy SB, która stanowiła pokaz skutecznej gry defensywnej w wykonaniu Broncos, tyle że nieatrakcyjny wizualnie jak każde sportowe szachy.

Tertio, rozumiem, że albo nadepnąłem na odcisk, albo odważyłem się wypowiedzieć na temat, który jest zarezerwowany dla fahowców przez duże H.

 

Spoko, mam ten luksus, że niewiele muszę, a już dyskutować z fahowcami to w szczególności nie.

Odnośnik do komentarza

SB się skończył, a tu po cichu Marshawn Lynch zakończył karierę. Szkoda bardzo, dziwny to człowiek (choć po występach u Conana wydawał się całkiem spoko).

 

Szczególnie szkoda, że dla mnie to był bodajże drugi sezon, a pierwszy post-season oglądy z jakąś wiedzą kiedy zrobił to: https://www.youtube.com/watch?v=H2P6TwZlh6A

Ta akcja to jeden z głównych powodów, że zostałem przy NFL i na dobre zacząłem się jarać footballem.

Odnośnik do komentarza

Karierę zakończy też i to w dość młodym wieku (30) Calvin "Megatron" Johnson. Lions jeszcze się łudzą, że ich rekordzista jeśli chodzi o reciving yards wróci na kolejny sezon, ale wydaje się to mało prawdopodobne.

 

Btw, do marca Browns rozstaną się z Manzielem. Ten ma kolejne kłopoty - pokiereszował swoją partnerkę na jakimś raucie (a wiemy jakie NFL wprowadziła zasady w zakresie przemocy domowej) i dodatkowo olał bodaj dwie sesje rehabilitacyjne w klubie. Ja nie widzę dla niego przyszłości w NFL, już raczej bliżej mu do przyszłości jaką sobie zgotował Aaron Hernandez.

Odnośnik do komentarza

Karierę zakończy też i to w dość młodym wieku (30) Calvin "Megatron" Johnson. Lions jeszcze się łudzą, że ich rekordzista jeśli chodzi o reciving yards wróci na kolejny sezon, ale wydaje się to mało prawdopodobne.

 

Marzenie ściętej głowy - do Packers go! Z Rodgersem pobiliby wszelkie rekordy. ;)

Co do Lyncha to wielka szkoda, w sumie to dlaczego tak "wcześnie" chce zakończyć karierę. Wiem, że 30 dla RB, to już dość dużo, no ale... to Lynch.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...