Skocz do zawartości

IX zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

jesli Kamtek nie bedzie mial nic przeciwko to domek nr 9 mozna zamienic na 4 osobowy. Kamtek dojezdzajacy w piatek na 2 noce idzie do domku nr 8 do Ziutka i Smetka gdzie jedna noc spia w 2. Na dobra sprawe gdzie kto "spi" nie ma znaczenia przeciez.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że decyzję już podjęto :lol:

 

Przyjeżdżam na kilkanaście godzin, więc luz. Planuję dotrzeć ok. 19 w piątek, w sobotni poranek będę się musiał zwinąć z powrotem, by przed południem najpóźniej być we Wrocławiu. I to wszystko pod jednym zasadniczym warunkiem - że właścicielka mieszkania, które do końca lipca wynajmujemy, nie zrobi jakiegoś dziwnego "bubu" ze zmianą terminu zwrotu metrażu (protokół zdawczo-odbiorczy, itp.)...

Odnośnik do komentarza

Uwaga dla osób pracujących i innych zainteresowanych. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że wybiorę się do Gołuchowa z niezobowiązującą wizytacją w sobotę wczesnym rankiem, przenocuję i wyruszę w drogę powrotną w niedzielę, także rano. W związku z czym dysponuję czterema miejscami w aucie i mógłbym zabrać kogoś, kto będzie po drodze (lub odrobinę nie po drodze). Nie ukrywam, że z powodów głównie finansowych było by mi to bardziej na rękę niż podróż samotna. Oczywiście sam będę pewnie spał w samochodzie, nie wiem gdzie inni (i co będą jedli/pili ;) :P ). Chętnych zapraszam na PW.

Odnośnik do komentarza

Trzeba bylo Qcz negocjowac, ze zwalniamy 3 miejsca, nie bierzemy kasy i mamy prad za free :> Bo to w sumie w ich interesie, zeby moc tam powrzucac tych, ktorzy popelnili najwiekszy blad tych wakacji i zdecydowali sie przedluzyc swoj pobyt ;)

Odnośnik do komentarza

Trzeba bylo Qcz negocjowac, ze zwalniamy 3 miejsca, nie bierzemy kasy i mamy prad za free :> Bo to w sumie w ich interesie, zeby moc tam powrzucac tych, ktorzy popelnili najwiekszy blad tych wakacji i zdecydowali sie przedluzyc swoj pobyt ;)

ok jesli taka wersje przyjmujemy to tak bede sie staral zalatwic. Narazie stoimy na tym, ze "jutro pogadamy". Cos napewno ugramy, bo w koncu jeden domek im puszczamy.

 

 

A ktoś oprócz mnie wybiera się w niedzielę rano na dworzec PKP do Kalisza? Tym autobusem co go Buffu znalazł ;)

tym o 6 rano w niedziele? watpie ;)

 

edyta mowi, ze tam jest taki burdel, ze strach sie bac. Dzwonili do mnie, ze niby to my cos im jeszcze wisimy mimo zwolnienia domku :rotfl: Powiedzialem, chwila oblicze i zadzwonilem po kilku minutach, ze jednak oni nam wisza! Skad roznica? Pamietacie zamiane piatek na trojki? Te twojki sa drozsze, ale facetowi z ktorym gadalem wtedy tak zalezalo, ze na te trojki jak sie zgodzimy nie bedzie doplaty. A teraz inna babka wylicza mi rachunek wg tych wyzszych cen :D Argumentowalem, ze my wcale tej zmiany nie chcielismy i mielismy miec same piatki + ta osomka domowiona. Ona niby teraz: tak tak tak. Stoje twardo na stanowisku ze mamy nadplate i chyba faktycznie rozliczymy sie bezgotowkowo z tym pradem. Wyjdzie na miejscu, choc na pytanie czy z pania osobiscie bede rozmawial przy meldunku dostalem odpowiedz, ze nie, ale osoba bedzie poinformowana :kekeke:

Pierwsze sprawy zalatwialem z 2 paniami, pozniej z panem zamiane domkow z 5 na 3, a teraz znowu jakas babka dzwonila....no kurde burdel...oby choc na miejscu jakos ladnie bylo....

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...