Skocz do zawartości

IX zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

me_who - bardziej wyrafinowany gust mam po ostatnim zlocie, tym bardziej, ze z pewnym Widzewiakiem sie umowilem rok temu heee ;P

 

Guli - juz zapakowany w aucie razem ze sluchawkami :D (LOL - rok czasu przelezal we Wrocku u siostry hehehehh)

Odnośnik do komentarza

 

Ty też się do mnie nie zbliżaj jeżeli masz zamiar marnować takie setki jak na ostatnim zjeździe ;P

 

Jako, że mam Consistency=1 i zawsze ch****e szpile przeplatam dobrymi, a w zeszłym roku z powodów wiadomych, mieliśmy tylko jeden mecz, a nie dwa, to w tym roku wypada kolejka na ten dobry ;) Przynajmniej ten pierwszy, bo liczę, że uda się zagrać tym razem więcej niż jeden :)

Odnośnik do komentarza

W nic się wie wpieprzam, możecie sobie jechać przez Rzeszów, tylko nie opowiadaj bajek, że z Wrocławia do Kalisza istnieje jedna droga przez Kępno i Ostrzeszów, bo tak po prostu nie jest. A co zrobicie to Wasza sprawa.

I się nie spinaj, bo nie ma o co :]

Jak na razie to spina się Jasonx, któremu jak zwykle coś nie pasuje. Dziwnym trafem rozmawiałem o tym, w którym miejscu mogą nasze trasy się przeciąć z Gulim i Fenomenem i żaden z nich nie widział problemu aby razem przyjechać. Wiesz gdzie mam Ciebie jasonx? No właśnie tam. Nie zbliżaj się do mnie na zjeździe. Dobranoc.

Ke? Po prostu sie pytam, bo 5 min wczesniej rozmawialem z Gulim i co innego mi mowil, a za chwile na forum widze jeszcze cos innego.. IMHO moglibysmy przez Wodzisław pojechac, to jeszcze szybciej by nam sie trasy przeciely.. Po prostu zastanawia mnie co za folklor ostrzeszowsko-kępiński zmusza nas do nadłożenia drogi zamiast przecięcia tras w Antoninie jak mówi mewho :-k

Odnośnik do komentarza

W nic się wie wpieprzam, możecie sobie jechać przez Rzeszów, tylko nie opowiadaj bajek, że z Wrocławia do Kalisza istnieje jedna droga przez Kępno i Ostrzeszów, bo tak po prostu nie jest. A co zrobicie to Wasza sprawa.

I się nie spinaj, bo nie ma o co :]

Jak na razie to spina się Jasonx, któremu jak zwykle coś nie pasuje. Dziwnym trafem rozmawiałem o tym, w którym miejscu mogą nasze trasy się przeciąć z Gulim i Fenomenem i żaden z nich nie widział problemu aby razem przyjechać. Wiesz gdzie mam Ciebie jasonx? No właśnie tam. Nie zbliżaj się do mnie na zjeździe. Dobranoc.

Ke? Po prostu sie pytam, bo 5 min wczesniej rozmawialem z Gulim i co innego mi mowil, a za chwile na forum widze jeszcze cos innego.. IMHO moglibysmy przez Wodzisław pojechac, to jeszcze szybciej by nam sie trasy przeciely.. Po prostu zastanawia mnie co za folklor ostrzeszowsko-kępiński zmusza nas do nadłożenia drogi zamiast przecięcia tras w Antoninie jak mówi mewho :-k

Każdy ma swoją wersję trasy. Jeden lubi jechać prosto do celu główną drogą a drugi jechać trasą turystyczną. Jak im się podoba tak jechać to niech jadą.

Odnośnik do komentarza

o, czyli jednak wyszlo ok z dojazdem - w takim razie grupa dolnoslaska polaczy sie z gornoslaska w Kepnie, a my z Fatem pojedziemy sobie przez Łagiewniki i Strzelin, zupelnie omijajac Wrocek :)

 

jasonx i inni: droga, ktora wybieramy wcale nie jest folklorystyczna: od Kepna prawie caly czas jedziemy droga krajowa nr 11 :>

Odnośnik do komentarza

Sam jesteś chiński. Choćbyś nie wiem jak chciał wykombinować to prędzej czy później wpadniecie na moją trasę Wodzisław - Kluczbork - Kępno - Ostrzeszów. Jestem z Gulim ugadany, że odbija na Kępno i podłączacie się do mnie.

 

Sorry ze sie wtrace, ale odradzam. Trasa Sycow - Kepno na dlugosci okolo 10km jest aktualnie w remoncie - sa przewezenia i ruch wahadlowy. Do tego Guli bedzie musial sporo nadrobic. Naprawde Duzo lepszym rozwiazaniem byloby spotkanie sie w Ostrzeszowie. Ale zrobicie jak chcecie.

Odnośnik do komentarza

Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że nie będzie mnie na zjeździe...

Czemu? :|

 

Mam dość ważne pytanie: jakie są szansę, że uda mi się dotrzeć w niedzielę do Kalisza na 8:28, bo mam wtedy najfajniejsze połączenie do Szczecina.

Odnośnik do komentarza

me_who - bardziej wyrafinowany gust mam po ostatnim zlocie, tym bardziej, ze z pewnym Widzewiakiem sie umowilem rok temu heee ;P

 

hehe wiedziałem, że nie zapomnisz ;) Ja swoją właśnie dorabiam - według tej samej tajemnej receptury ;]

 

Misiek chyba z 3x w tym temacie pytałem o Ciebie/trasę przez Łódź ;) Generalnie Smetek mówi, że będzie wiedział jak/czy jedzie w dniu wyjazdu :/ Myślę, że po prostu byśmy pojechali pociągiem do Kalisza i stamtąd albo PKSem, albo by nas ktoś podwiózł. Napisz do mnie na gg 3737095.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...