Skocz do zawartości

IX zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

melduje, ze grupa dolnoslaska jedzie na dwa auta: guli jedzie z jasonxem i Vetrem, natomiast ja jade z Fatboyem jego seatem, dlatego jakby ktos jeszcze chcial sie zabrac z okolic Wroclawia to niech da znac

Kamtek pozostaje jak na razie niezadeklarowany, ale mam plan jeszcze dzis go zlapac na gg albo gsm :)

Odnośnik do komentarza

w takim razie jezeli ktos jest zainteresowany to byc moze mamy miejsce w aucie ale jest warunek - my z Fatem nie wjezdzamy do Wrocka tylko najprawdopodobniej bedziemy na bielanach uciekac na autobana i jechac przez Brzeg, Namyslow, Ostrzeszow - dlatego jak ktos by bardzo chcial to musi sie gdzies tam na bielany dostac

Odnośnik do komentarza

OT: Trochę bez sensu, nadkładacie z 40 kilometrów. Nie lepiej od razu uderzać na Strzelin ---> Brzeg ?

Cały Fat - z Sielpi też tak kombinował, że wylądowaliśmy na autostradzie na wysokości Krapkowic bodaj :lol:

Odnośnik do komentarza

GOP w 2 auta planuje przed 12:00 wyruszyc. Nie wiem ile sie jedzie me_who z Poznania? do 2h?

 

btw: ma ktos kontakt z Mr_Davidem? jedzie? bo cos dawno go nie widzialem.

Przypominam o danych do meldunku. Jeszcze od 9 osob ich nie dostalem.

Odnośnik do komentarza

btw: ma ktos kontakt z Mr_Davidem? jedzie? bo cos dawno go nie widzialem.

 

Rozmawiałem z nim. Jedzie. Miał się kontaktować z Feno. Jednak nie wiem czy doszło PW :D

 

GOP w 2 auta planuje przed 12:00 wyruszyc. Nie wiem ile sie jedzie me_who z Poznania? do 2h?

 

No licz te 2 godzinki

 

W takim razie ja też wyjadę o 12 powinniśmy być na miejscu mniej więcej równo :D

Odnośnik do komentarza

Sarna nie pierdol tu glupot ;) jedziemy przez Wrocek na Warszawe i zbitka na Ostrow, a do Kalisza nie wbijamy ;) O ktorej planujecie tam wpasc, bo z 4h bedziemy jechac z postojami ;P hee

 

My startujemy kolo 12, a Wy? moze sie na wylocie z Wro ustawimy?

 

 

btw: ma ktos kontakt z Mr_Davidem? jedzie? bo cos dawno go nie widzialem.

 

Jedzie, pisał do mnie że chce miejscówkę w aucie :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...