Skocz do zawartości

IX zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Gitare biore pewnie ja.

 

Trasa grepio urzadza chyba najbardziej lakiego, moze defikowi tez bedzie po drodze.

 

O zaopatrzenie nie ma sie co martwic - oczywiscie, mozna wziac cos do bagaznika, ale w razie potrzeby sklep na pewno da sie znalezc.

 

Ufam, ze nie zabraknie chetnych na zubry, zamki i budownictwo sakralne.

Odnośnik do komentarza

a tak a propos: jest tam jakis market w poblizu?

 

mam nadzieje, ze nie bedzie jak rok temu, ze chcac kupic cos do zarcia musielismy z Fatem i FYMem zorganizowac ekspedycje az do Plocka :roll:

biore karte do Solgrosa, wiec zatrzymamy sie po drodze

 

Myslalem ze w Marynii sie przypadkowo walnales, ale jednak nie - Selgros a nie Solgros :P

 

 

Nikt nie odpowiedzial, wiec jeszcze raz: kto reflektuje na gre w poksa i czy ktos bierze zetony? Brac buty do gry w pilke?

Odnośnik do komentarza
mam nadzieje, ze nie bedzie jak rok temu, ze chcac kupic cos do zarcia musielismy z Fatem i FYMem zorganizowac ekspedycje az do Plocka

Gołuchów nie jest takim zadupiem jak Soczewka ;) Są sklepy, ale fakt, że trzeba do nich trochę podejść/podjechać.

Na ośrodku ztcp są jadłodajnie i sklepiki, ale tam pewnie będą ceny wakacyjne. Jesli musicie robić jakieś wielkie zakupiszcza, to w Kaliszu przy wylocie na trasie do Gołuchowa jest tzw. "galeria handlowa" i dość spory Carrefour. W dwie strony jest to 20-30 minut jazdy.

 

Btw - jesli ktoś przyjeżdża pociągiem/autobusem do Kalisza, to mogę zabrać 2 osoby z dworca PKP/PKS (pod warunkiem, że nie przyjeżdżają np. o 21 ;) )

Mogę tez zrobić jakieś zakupy dla dojeżdżających komunikacją masową wprost do Gołuchowa. Oczywiście w ramach pojemności bagaznikowej, więc nie liczcie, ze przywiozę 20 palet browarów ;)

Odnośnik do komentarza
A od ktorej odbiór domków w czwartek mamy? Mamy jakos zbierac ten dane personalne z poszczegolnych domków, czy to na miejscu?

 

te dane to chyba domki mialy do Qcza wysylac mailem. Poznan sie jeszcze nie dogadal, o ktorej wyjezdza i przyjezdza na miejsce, ale z odbiorem domkow tez chyba trzeba na nas zaczekac.

 

kto reflektuje na gre w poksa i czy ktos bierze zetony?

 

Qcz chyba bedzie bral zetony, a chetnych do pokera bedzie pewnie sporo, podobnie jak rok temu.

 

Ufam, ze nie zabraknie chetnych na zubry, zamki i budownictwo sakralne.

 

Co do zubrow to moze jakies nocne rodeo przy swietle ksiezyca?

Odnośnik do komentarza

Może ktoś się pokusi o szachy... :P ;) .

Jak chcesz przegrać to możesz przywieźć. SZk miał ze mną grać w zeszłym roku ale się wycykał :>

Taki dobry jesteś we wszystkie dziedziny życia? :keke: Zdolniacha :>

 

Wyczytałem na google, że jest boisko do nogi, boiska do siatki (pewnie plażowej nad jeziorem?), poza tym świetlica z bilardem i stołem do ping ponga, brać paletkę? ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...