Skocz do zawartości

Dream Team


Sławoj

Czy nowi zawodnicy [np. Grzelo] mają być dodawani od razu czy czekają na liście rezerwowej?  

39 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mateusz Ochmann po meczu:

 

Cieszę się z wygranej, bo nie gra się łatwo po trzech przegranych z rzędu. Udało nam się pokonać groźny zespół. Zagrałem najlepiej jak potrafiłem i trener o tym wie. Mam nadzieję, że będę grał częściej. Zdobyłem w tym meczu bramkę, zostałem uznany za zawodnika meczu, a grałem tylko 45 minut. W ostatnich czterech meczach zdobyliśmy tylko trzy punkty, ale daliśmy z siebie wszystko i wydaje mi się, że zasłużyliśmy na więcej niż trzy punkty.

Odnośnik do komentarza

Bartek Międlar:

 

W końcu dostałem szansę od pierwszej minuty. Moja obrona strzału jakiegoś słabiaka z Evertonu była pokazywana w skrótach telewizyjnych, dostałem owacje od całego stadionu. Mam nadzieję, że będzie nam coraz lepiej szło, a trener da mi w końcu wykonywać rzuty wolne po prawej stronie boiska. Bo kto tutaj umie uderzyć lewą nogą?

Odnośnik do komentarza

Lucas:

 

Jestem bardzo zadowolony ze swojego występu oraz z wyniku. Zagrałem po raz pierwszy w tym sezonie, a zdobyliśmy 3. punkty, a to chyba o czymś świadczy. Liczę, że trener dalej będzie dawał mi okazję do pokazania się naszym wspaniałym kibicom.

Odnośnik do komentarza

zczuba.pl:

Jakub Gruchalski, młody bramkarz ForumCM zadebiutował niedawno w meczu Premiership z Arsenalem. Wpuścił jednak aż 4 gole, więc w następnym spotkaniu trener odesłał go na trybuny. Od tego czasu zawodnik był niedostępny dla mediów. Okazało się, że uciekł z treningów drużyny, zostawiając w szatni kartkę. Niestety, nie dane nam było poznać jej treści, ale prawdopodobnie było to "Szóstego dnia wypatrujcie wschodzącego słońca" - zawodnik, na modłę tolkienowskiego bohatera (Gandalf) przybył do klubu w piątkowy poranek - podwieźli go przemili policjanci, uprzednio wyrwawszy go z izby wytrzeźwień. "Cóż mam powiedzieć. Zdarza się." - sam zainteresowany nie miał do powiedzenia zbyt wiele. Dużo mówili za to policjanci.

 

"Gość jednego wieczora powalił kilkunastu, nierzadko dwukrotnie odeń starszych mężczyzn. Tłumaczył się obroną swojej dziewczyny.". Obroniona nie kryła jednak zażenowania i - jak dowiedział się The Mirror, uciekła z klubu, gdy zawodnik zapijał odniesione rany.

 

Czekamy na kolejne wybryki młodego piłkarza. Może być wesoło.

20:35 kameson

Głos do bramki! To prawdziwy Polak! Nie to co ten debil ktory mysli o trykocie szkocji...

 

20:36 lordi

A co ty byś zrobił, inteligencie.

 

20:37 hakan szukur

namnorzyło sie ostatnio kibicow forumcm...

 

20:40 kapitan_planeta

Namnożyło, idioto nie używający polfonów

 

20:47 drużyna_mózgowia

Forumcm drużyną bez historii! Tylko ManYoo!

 

21:00 sikowiec2

wiesz co zrobili by ci kibice manutd jakbys w anglii uzywal tego skrotu.... kibic sukcesu...

21:01 Cr7

A ja i tak jestem lepszy.

 

21:04 Sławoj

Wiesz, że IQ Przemka Salety to 104, Dody 156, a A. Einsteina 95? Wejdź na testiq.com i sprawdź się w naszym teście!

21:11 mr davies

@KPlaneta

Polfonów :rotfl:

21:32 kapitan_planeta

Morda kapciu!

Odnośnik do komentarza

Marcin Adaszewski dla Przeglądu Sportowego:

"W końcu trener dał mi szansę debiutu i jestem z tego powodu ogromnie szczęśliwy, myślę, że zagrałem dobre spotkanie, ale wciąż tkwią we mnie ogromne rezerwy, które mam nadzieję, że ujawnię grając w pierwszym składzie"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o historyjki które Sławoj ma dodawać to jestem przeciw. To uczestnicy projektu powinni się udzielać w tym temacie i to oni powinni wymyslać jakąc plotkę czy news. A potem Sławoj w wywiadzie czy w formie jakiejś wypowiedzi ustosunkowywał by się to tego. Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza

Damian Cygan dla Sportowego Echa:

Cieszy wygrana po trzech porażkach, tym bardziej, że atmosfera w zespole była na prawdę, powiem kolokwialnie, do dupy. Szkoda tylko, że nie mogę w pełni zaprezentować swoich umiejętności na boku obrony. Kiedy zagrałem w końcu w meczu od pierwszych minut trener ustawił mnie na pozycji stopera. Nic dziwnego, że nie zagrałem dobrze skoro to nie moja pozycja. W następnym meczu siedziałem już na trybunach. Liczę, że to się w końcu zmieni.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...