Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak napisze ze kupie ta gre od Hajda to wreszcie zamkniecie jape i zaczniecie gadav o grach czy dalej o dupie marynie? Nie obchodzi mnie ze dostal gre za friko, obchodzi mnie cena. Gameplaye widzialem, recenzje czytalem ale nie dalem sie otunanic wszystkim przed premiera jak gracze fify co rok od dekady ;)

 

@hajd: dostales wiadomosc na privie?

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą to Smetek podczas tej swojej krucjaty nie wspomniał, czy w ogóle w to grał, czy jego opinia bazuje wyłącznie na zdaniu innych ludzi.

Nie wyznaje zasady parafrazując klasyka: "nie grałem to się wypowiem".

 

Krucjaty lulz, popłynąłeś z tą krucjatą. U mące my day.. Trzeci i finalny EOT.

 

Jeżeli komuś gra sie podoba to dobrze, ale co to ma do tego, że uważam tą pozycje za gniota? Kompletnie nic. Tyle w temacie.

No wiem, czytałem. Ale Smętek twierdzi, że to gniot stulecia.

Faktycznie dekada i stulecie to, to samo. :-)
Odnośnik do komentarza

Wyjaśniłem Ci moją interpretację słów, których użyłem. W żadnej mierze nie mam Cię za oszusta, co już pisałem. Mimo to widzę, że dla Ciebie to bardzo ważna kwestia(albo może masz inną interpretację i nie uznajesz innej) i poczułeś się urażony. Michale, przepraszam.

 

Co do Jelenia, rzeczywiście błędnie założyłem, że wydałeś pieniądze na tę grę i teraz szukasz szybkiej ścieżki odzyskania jak największej - sorry mea culpa.

Odnośnik do komentarza

A tymczasem wlasciciele PS4 Pro moga miec nie lada orzdch do zgryzienia - prawdopodobnie beda musieli placic za plastry na pewne gry :o

 

http://m.ppe.pl/news/46222/aktualizacje-gier-dla-playstation-4-pro-moga-byc-platne-wszystko-zalezy-od-deweloperow.html

 

Serio? :D oby moja nie wpadla na megapomysl zakupu mi pro jako jakiegos prezentu czy cos :D

Odnośnik do komentarza

 

Sciagal ktos Overwatcha w ramach tego darmowego weekendu? Bo wchodze w zakladke gry na PS Store, ale ona jest pusta i nigdzie nie prowadzi :/

Musisz pobrać bezpłatne demo, a przynajmniej tak piszą na Facebooku.

 

No wlasnie dzisiaj rano zaczalem, ale sam nie bylem pewny czy to na pewno to :-k Dzieki za potwierdzenie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...