Skocz do zawartości

Polscy kibice


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

no tak, Roman Dmowski też był tam przypadkiem :lol:

 

i jestem ciekaw ile jest organizacji popierających serbskich nacjonalistów (sic!) nie będących związanych z (mniej lub bardziej) skrajną prawicą

Fakt, że nacjonaliści.:] Takim drobnym szczegółem jest to, że same władze Serbii uważają Kosowo za swoje terytorium.

Odnośnik do komentarza

Jak już zeszło na tematy narodowe, to gdybym był niemieckim trollem to chętnie bym zobaczył jaka reakcja Polaków nastąpi na zbiórki finansowe w celu utrzymania "życia" w zespołach 1. FC Kattowitz, Oder Oppeln, SC Germania Breslau czy BeuV Danzig :-k

Bo jakoś podskórnie czuję, ze wspieranie Pogoni Lwów nie jest czysto sportowe :)

Odnośnik do komentarza

Ja się boję żuli w bramach i na dworcach. Zakazujmy alkoholu, bo jak piją to są agresywni i w ogóle śmierdzą.

Ja się boję kibiców przed/po i na meczach. Zakazujmy kibicowania, bo jak to robią to są agresywni i śmierdzą dymem z rac.

 

Generalizujmy dalej.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie niech sobie wywieszają takie transparenty, mamy podobno wolność słowa. To nawet fascynujące, że w miejscu gdzie po prostu kopie się w piłkę powstają hasła komentujące już nie tylko sytuacje społeczno-gospodarczą w kraju, ale nawet sytuację w Europie, ba, na świecie!

 

Bardziej od tego powinny martwić transparenty z Rudolfem Hessem itd.

Odnośnik do komentarza

wiesz, meyde, dla mnie osobiście Powstanie Wielkopolskie ma bardzo duże znaczenie i wybielanie sobie gęby tym wydarzeniem, w dodatku wyjeżdżając z Dmowskim na transparentach w pierwszym rzędzie (przed Paderewskim!) i hasłami nacjonalistów Serbii nie podoba mi się

 

oczywiście, mają prawo sobie robić co chcą, ale potem niech potem się nie dziwią, że takie zachowanie może się komuś nie podobać (nie tylko mi ale też np. marszałkowi województwa)

 

ale dla niektórych to i tak mało przekonujący dowód na poglądy polityczne osób u władzy Wiary Lecha :roll:

Odnośnik do komentarza

Ja się boję żuli w bramach i na dworcach. Zakazujmy alkoholu, bo jak piją to są agresywni i w ogóle śmierdzą.

Ja się boję kibiców przed/po i na meczach. Zakazujmy kibicowania, bo jak to robią to są agresywni i śmierdzą dymem z rac.

 

Generalizujmy dalej.

 

Podbijam co napisał Vami - to raz. Dwa - picie w bramach i na dworach jest w rzeczy samej zakazane...

Odnośnik do komentarza

Dla mnie niech sobie wywieszają takie transparenty, mamy podobno wolność słowa. To nawet fascynujące, że w miejscu gdzie po prostu kopie się w piłkę powstają hasła komentujące już nie tylko sytuacje społeczno-gospodarczą w kraju, ale nawet sytuację w Europie, ba, na świecie!

 

Bardziej od tego powinny martwić transparenty z Rudolfem Hessem itd.

powiedz mi, w jakim kraju piłka nie łączy się z polityką? ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...