Skocz do zawartości

Polscy kibice


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

W dyskusji jednakze nalezy rozmawiac o danej sytuacji, a nie laczyc z innymi i ... generalizowac.

 

To tak jakbym powiedzial, ze Gacek to pizda, a nie prawnik, wiec Ty tez pewnie jestes slaby w tym zawodzie, rozni Was przeciez miasto, studia te same...

 

Nie chodzi o medale itp, a o zwykle przyznanie sie do bledu. Normalnie mialbym to gdzies, ale skala nagonki bez dowodow byla ogromna, od razu tez zaczeto modna akcje "przepraszania" obcokrajowcow, najpierw Ukraina, potem Litwa, teraz Meksyk...

Odnośnik do komentarza

Wracając do poprzedniego tematu.

Nie wiem jak mieli zrobić, nie zrobili - wbili z ich trybun - odpowiadają. Choć nie wiem jak wygląda dystrybucja biletów na IV ligę i czy następnym razem kibice Legii się nie wycwanią i nie kupią puli polonijnej ;)

U mnie w Radomsku długo biletów nie było, bo od B klasy do 4 ligi, dopiero gdzieś w połowie sezonu się pojawiły. U nas bilety kupuje się bez okazywania dokumentów. W momencie, gdy pojawiają się przyjezdni to trzeba okazać przy zakupie dowód tożsamości, jednak jest to tylko "byle odwalić" i nawet nikt się w ten dowód nie zagłębia. Jednak wyjazdy wyglądają już inaczej, zauważyłem, że często przy zapisach na wyjazd trzeba podać swoje dane osobowe razem z numerem PESEL. Teraz w 3 lidze z tego co wiem to już standard.

Odnośnik do komentarza

Co do kibiców Ruchu, to pewne ze zachowywali sie tak jakby plaza byla ich, bo wszystkie ekipy wyjazdowe sie tak zachowują. Jesli zaatakowali Meksykanów za kolor skóry to nalezy sie wielka bura. Jesli dziewczyna naprawde została uderzona dlatego ze nie pozwolila sie macac to brawo panowie. Meksykanie mieli pecha, ze byliscie "podminowani" i trafili wlasnie na was.

Odnośnik do komentarza

W dyskusji jednakze nalezy rozmawiac o danej sytuacji, a nie laczyc z innymi i ... generalizowac.

 

To tak jakbym powiedzial, ze Gacek to pizda, a nie prawnik, wiec Ty tez pewnie jestes slaby w tym zawodzie, rozni Was przeciez miasto, studia te same...

 

Nie chodzi o medale itp, a o zwykle przyznanie sie do bledu. Normalnie mialbym to gdzies, ale skala nagonki bez dowodow byla ogromna, od razu tez zaczeto modna akcje "przepraszania" obcokrajowcow, najpierw Ukraina, potem Litwa, teraz Meksyk...

No widzisz, przykład dajesz z dupy, bo ani ja ani Gacek nie jesteśmy prawnikami (by zostać doradcą podatkowym nie trzeba być prawnikiem), ja studiowałem ekonomię, więc studia mamy różne - nie łączy nas nawet to co wydaje Ci się że łączy :)

Odnośnik do komentarza

Co do kibiców Ruchu, to pewne ze zachowywali sie tak jakby plaza byla ich, bo wszystkie ekipy wyjazdowe sie tak zachowują. Jesli zaatakowali Meksykanów za kolor skóry to nalezy sie wielka bura. Jesli dziewczyna naprawde została uderzona dlatego ze nie pozwolila sie macac to brawo panowie. Meksykanie mieli pecha, ze byliscie "podminowani" i trafili wlasnie na was.

 

Zgadza się chłopaki pokazali że mają jaja na miejscu , bo staneli w obronie kobiety.

 

 

 

W dyskusji jednakze nalezy rozmawiac o danej sytuacji, a nie laczyc z innymi i ... generalizowac.

 

To tak jakbym powiedzial, ze Gacek to pizda, a nie prawnik, wiec Ty tez pewnie jestes slaby w tym zawodzie, rozni Was przeciez miasto, studia te same...

 

Nie chodzi o medale itp, a o zwykle przyznanie sie do bledu. Normalnie mialbym to gdzies, ale skala nagonki bez dowodow byla ogromna, od razu tez zaczeto modna akcje "przepraszania" obcokrajowcow, najpierw Ukraina, potem Litwa, teraz Meksyk...

No widzisz, przykład dajesz z dupy, bo ani ja ani Gacek nie jesteśmy prawnikami (by zostać doradcą podatkowym nie trzeba być prawnikiem), ja studiowałem ekonomię, więc studia mamy różne - nie łączy nas nawet to co wydaje Ci się że łączy :)

 

 

Pozatym to nie sąd a jak tyle osób tak to relacjonuje to coś musi być na rzeczy. ja mam pytanie inne gdzie w tej sytuacji była policja , bo w końcu za coś płacimy podatki a jak zwykle jak byli potrzebni w obu wypadkach to ich znowu nie było.

Odnośnik do komentarza

 

Teraz w 3 lidze z tego co wiem to już standard.

 

Niezbyt - kiedy Rozwój do 2012 roku grał na poziomie 3 ligi w rozgrywkach śląskich (no, śląsko-opolskich), to na ich mecze można się było dostać bez problemu nie podając żadnych dokumentów ani danych osobowych.

Zmieniło się to od tamtego sezonu, PESEL i okazanie dowodu tożsamości ze zdjęciem odbywa się na każdym meczu, czy goście przyjadą (jak Legia) czy też nie (jak np. Zielona Góra).

Choć oczywiście mogło się coś zmienić, na szczęście z tymi przepisami nie mam właściwie nigdy do czynienia, więc też nie jestem na bieżąco.

 

 

No widzisz, przykład dajesz z dupy, bo ani ja ani Gacek nie jesteśmy prawnikami

 

Mów za siebie - jeśli do bycia prawnikiem trzeba wykształcenia, to jestem od dwóch miesięcy, jeśli pracy w kancelarii, to jestem już dużo dłużej. ;)

A, pozdrawiam jmk, dobrze widzieć, że pewne kompleksy nie znikają :przytul:

 

 

Pozatym to nie sąd a jak tyle osób tak to relacjonuje to coś musi być na rzeczy.

Super przykład, więc skoro tyle osób relacjonuje, że Meksykanie zostali pobici bo tak, to najwyraźniej tak jest? ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Teraz w 3 lidze z tego co wiem to już standard.

 

Niezbyt - kiedy Rozwój do 2012 roku grał na poziomie 3 ligi w rozgrywkach śląskich (no, śląsko-opolskich), to na ich mecze można się było dostać bez problemu nie podając żadnych dokumentów ani danych osobowych.

Zmieniło się to od tamtego sezonu, PESEL i okazanie dowodu tożsamości ze zdjęciem odbywa się na każdym meczu, czy goście przyjadą (jak Legia) czy też nie (jak np. Zielona Góra).

Choć oczywiście mogło się coś zmienić, na szczęście z tymi przepisami nie mam właściwie nigdy do czynienia, więc też nie jestem na bieżąco.

 

 

No widzisz, przykład dajesz z dupy, bo ani ja ani Gacek nie jesteśmy prawnikami

 

Mów za siebie - jeśli do bycia prawnikiem trzeba wykształcenia, to jestem od dwóch miesięcy, jeśli pracy w kancelarii, to jestem już dużo dłużej. ;)

A, pozdrawiam jmk, dobrze widzieć, że pewne kompleksy nie znikają :przytul:

 

 

Pozatym to nie sąd a jak tyle osób tak to relacjonuje to coś musi być na rzeczy.

Super przykład, więc skoro tyle osób relacjonuje, że Meksykanie zostali pobici bo tak, to najwyraźniej tak jest? ;)

 

 

Tak meksykanie zostali najprawdopodobniej zostali pobici , ale czemu nikt nie potrafi zrozumieć że jak ktoś znieważa kobietę to należy mu dać w ryj jak na inne formy nie raguje , a tutaj po prostu wykorzystuje fakt że byli to kibice i robi się z igły widły , bo każdy facet z kochones zachował by się tak samo

Odnośnik do komentarza

 

W dyskusji jednakze nalezy rozmawiac o danej sytuacji, a nie laczyc z innymi i ... generalizowac.

 

To tak jakbym powiedzial, ze Gacek to pizda, a nie prawnik, wiec Ty tez pewnie jestes slaby w tym zawodzie, rozni Was przeciez miasto, studia te same...

 

Nie chodzi o medale itp, a o zwykle przyznanie sie do bledu. Normalnie mialbym to gdzies, ale skala nagonki bez dowodow byla ogromna, od razu tez zaczeto modna akcje "przepraszania" obcokrajowcow, najpierw Ukraina, potem Litwa, teraz Meksyk...

No widzisz, przykład dajesz z dupy, bo ani ja ani Gacek nie jesteśmy prawnikami (by zostać doradcą podatkowym nie trzeba być prawnikiem), ja studiowałem ekonomię, więc studia mamy różne - nie łączy nas nawet to co wydaje Ci się że łączy :)

 

 

Fo pa ;)

Myślałem, że przy takiej wiedzy jaką prezentujesz w Kąciku Prawnym jesteś jednak po prawie... No, ale nie ważne, wiesz jaki sens porównania miałem na myśli.

Odnośnik do komentarza

 

Mów za siebie - jeśli do bycia prawnikiem trzeba wykształcenia, to jestem od dwóch miesięcy, jeśli pracy w kancelarii, to jestem już dużo dłużej. ;)

 

 

No to gratulacje. Zdecydowałeś się na jakąś aplikację?

Widocznie komuś zależy by "bójka na plaży" ciągnęła się jak serial "Mama Madzi":

 

Na tym etapie ustalono, że stroną - w cudzysłowie - "atakującą" byli obywatele polscy, natomiast stroną "poszkodowaną" obywatele Meksyku - powiedział reporterowi Polskiego Radia prokurator Niesiołowski.

 

Odnośnik do komentarza

To jakby Ci kumpla zasztyletowali to byś stał jak cipka i mówił "oj wy niegrzeczni meksykanie, tak nie wolno!"?

Nie. Przemieniłbym się w Godzillę i ich zjadł. Proszę, mówmy o tym co jest, bo jak sobie piszemy podobno, to jeszcze mam historię o przemianie mojego zasztyletowanego kolegi w Robocopa...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...