Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Co robicie z juniorami, którzy ewidentnie nic nie rokują? Na przykład mam w Śląsku Wrocław kilu takich, płacę im po 25Euro tygodniowo a za odprawę po zwolnieniu chcą aż 4 tys Euro.

 

Co się bardziej opcłaca?

Zwolnić, czy zostawić?

 

Zwalniając płacisz na raz 50% pieniędzy, jakie zapłaciłbyś im pensją do końca kontraktu. Najpierw spróbować sprzedać, a potem, jeśli masz gotówkę, wywalić.

Odnośnik do komentarza

CześćMam problem który polega na tym ze jak wybieram zawodnika do składu on nie przeskakuje na szczyt. Chodzi mi o to żeby zawodnicy byli poukładani pozycjami ale w momencie wybrania go do podstawowego składu ten wskakuje przed nie wybranymi. Czy ktos wie jak pomoc?

 

 

 

Okej, nieaktualne, trzeba shift przytrzymac i lewy przycisk myszy na pozycji i LPM na WYB

Odnośnik do komentarza

A ja jeszcze jedną wadę zauważyłem grając z niektórymi ligami "Tylko podgląd". Tak jak gdy weźmie się ligę, powiedzmy Polską, na "grywalną" mamy wszystkich piłkarzy występujących w klubach które grają w wybranych ligach, tak gdy weźmie się ligę na "Tylko podgląd" spora część piłkarzy będzie na szaro, czyli jedyne co będziemy mogli zrobić to zobaczyć ich atrybuty. Dlatego ja wolę grać na ligach grywalnych.

Odnośnik do komentarza

Z innej beczki, na czym polega corner bug na 9.3.0 ? Jakie ustawienia należy dać zawodnikom by się przekonać czy faktycznie pada za dużo bramek z rzutów rożnych. Jeżeli jest to ustawienie takie jakie było dobre na 9.2.0 (czyli grajek z głową na karku o atrybucie conajmniej 17 przy bramkarzu i wrzuta w pole bramkowe), to raczej mniej się sprawdza wedle moich obserwacji niż w 9.2.0

Odnośnik do komentarza
Dlatego należy stosować pliki DDT :) A tak poza tym "Profesor" dlaczego Hiszpania jest niegrywalna. Co w niej takiego złego? Lepiej angielską brać?

Pozwolę sobie zacytować

Ach ta Hiszpania :|. Włączyłem sobie grę Realem na 9.3.0 (każdego patcha i nową wersję gry zaczynam tam). W jednym z meczów w Primera Division wystawiłem Borysiuka z mojego U-19 (nie był zarejestrowany do gry ani w składzie A, B czy C ale mógł zagrać w meczu bo był U-19). Szok przeżyłem przed następnym meczem ligowym bo Borysiuk "ukradł" numer jednemu z zawodników pierwszej drużyny i tamtego wyrejestrowało (akurat był to Guti) :/. Zgłosiłem też ten problem na SI Forum (a właściwie znalazłem temat z podobnym problemem i tam się dopisałem).

Lepiej bierz Angielską, tam na takiego kwiatka sobie nie mogli pozwolić, bo straciliby spory odsetek klientów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...