Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano, na inny temat chciałem. Niestety wątek wymagań sprzętowych raczej rzadko się porusza do przodu więc może tu coś zdziałam.

Kupiłem jakieś dwa tygodnie temu FMa 2009 i na razie sobie jeszcze nie pograłem dlatego jestem zdesperowany...

Mam taki oto problem z FM2009. Gra jak najbardziej mi sie uruchamia, tyle, że zawieszki dostaje jak ma dojsc do meczu. Nie jest to totalna zwiecha (moge ruszac myszką i ogólnie daje rade coś zrobić) ale nawet po godzinie mecz się nie włącza.

Wie ktoś o co może chodzić?

Z góry ogromne dzięki za (p)odpowiedź.

PZDR

 

Aha, mam laptopa (ponoć ma to jakieś znaczenie) i grafike niby GF9300M.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich ja mam małe pytanko troszkę z innej beczki.Czy jest może gdzieś do pobrania 2 liga polska aby móc np zacząc rozgrywki w Polsce nie od 1 ligi ale od 2 z tego co pamiętam widziałem gdzieś do pobrania właśnie 2 lige Polską ale to chyba było do FM08.Także czekam na odpowiedz Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Kiedyś pytałem czy występy w pierwszym zespole przyczyniają się do rozwoju talentu, nie otrzymałem odpowiedzi pewnej w 100%.

 

Mała rzecz, a cieszy :]

 

 

Faktycznie, atrybuty skoczyły mu naprawdę znacznie, właściwie Zhirkov za jakiś rok będzie miał problem z miejscem w pierwszym składzie ;].

 

To tak dla potomnych, którzy nie są pewni, czy jest sens dawać miejsce w pierwszym zespole.

Odnośnik do komentarza
Wgrałem patcha 9.3, zacząłem nową rozgrywkę, zauważyłem brak repry Niemiec (same szaraki), zedytowałem plik fake jak zawsze, ale jak szaraki były, tak są. :| W tym nowym FM trzeba co innego zrobić?

Poczekaj do następnych powołań, powinno być już ok.

Odnośnik do komentarza

czy ktos uzywa w ogole skrotow klawiaturowych? definiuje swoje? działają mu? mi za kazdym uruchomieniem wracaja do domyslnych, edytowanie shortcuts.fmf tez duzo nie daje :/

 

czy ktos uzywa w ogole skrotow klawiaturowych? definiuje swoje? działają mu? mi za kazdym uruchomieniem wracaja do domyslnych, edytowanie shortcuts.fmf tez duzo nie daje :/ u mnie działało to tylko w 06

Odnośnik do komentarza
Wgrałem patcha 9.3, zacząłem nową rozgrywkę, zauważyłem brak repry Niemiec (same szaraki), zedytowałem plik fake jak zawsze, ale jak szaraki były, tak są. :| W tym nowym FM trzeba co innego zrobić?

Poczekaj do następnych powołań, powinno być już ok.

Przeczekałem, Niemcy zagrali nawet mecz, ale szarakami...

Odnośnik do komentarza
mam pytanie czy istnieje coś co zmienia reprezentacje niemiec na normalną i żeby w polsce do ligi mistrzów trafiał mistrz kraju z ostatniego sezonu

Gdybyś ruszył głową i zachciał przeczytać choćby 2 posty nad Twoim dowiedziałbyś się, że plik Fake powoduje, że w reprezentacji Niemiec i Holandii grają prawdziwi piłkarze, a nie szaraki.

A jeśli chodzi o drugą część pytania, to odpowiedzą jest Patch 9.3.0.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...