Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

A tak z ciekawosci - kim grasz i jakie masz wlaczone ligi?

 

no własnie moze to jest powod. Gram OKS 1945 Olsztyn ktorego po edycji wstawilem do I ligi zamiast Motoru. Awansowałem , poznej wgrałem lige i gram w LM i wyrzuca mnie na 3dni przed pierwsyzm meczem LM. Utowrzyłem tez bramakrza Piotr Skiba ktory powinie byc w Guiseley AFC ale go tam nie było to dałem go do OKSu... moze to jest powod tego błedu?? cała ta edycja??

Odnośnik do komentarza

Prof,

 

Witam

 

problem jest następujący w momencie gdy dograłem sobie na kompa facepacki,logosy,koszulki,herby znikły mi koszulki w okienku taktyki zostały same kropki i strzałki ;( w momencie kiedy rozgrywam mecz też ich nie ma i nie widać w jakim ustawieniu toczy sie gra.

Co mam zrobić zeby znów były widoczne koszulki??????

Odnośnik do komentarza

Panowie spotkała mnie przedziwna sytuacja. W 2010 r. z MŚ wrócił Rodrigo Palacio (KLIKNIJ), który m.in. został najlepszym zawodnikiem turnieju, królem strzelców, podobnie zresztą było w SerieA. Kiedy zerkniecie na screen'a zauważycie, że poleciały mu wszystkie statsy. Teraz to tylko zwykły przeciętny zawodnik. Ma dopiero 28 lat, więc nie jest to spowodowane wiekiem. O co chodzi, spotkaliście się z czymś takim? Dodam, że to jedyny taki przypadek w drużynie. Trenerzy, baza i cała otoczka wszystko jest tip top.

 

Poniżej wrzucam też swoje wcześniejsze pytanie dotyczące meczów drużyn rezerw w lidze włoskiej, może da się je jakoś "ustawić" tak, żeby drużyna grała co tydzień.

 

Druga sprawa dotyczy samego zespołu rezerw. Czy w lidze włoskiej rezerwy nie grają w jakiejś mini-lidze or sth? Próbowałem ustawiać sparingi, ale mino, że są zaakceptowane znikają po chwili i zawodnicy w rezerwach maja braki kondycyjne. Jest na to jakiś sposób?
Odnośnik do komentarza

Witam.

Mam takei pytanko dotyczace skina... probowałem znalezc jakies info pod innym watkiem ale przelecialem szybko i nic nie znalazlem.

a mianowcie, sciagnelem se skina z ="http://www.cmrev.com/grafika/plik/Blackin09.html" robie wsyztsko tak jak w instrukcji instalowania , odznaczam buforowanie skorki i nic nie działa... jest normlanie... w czym moze tkwic poroblem?? probowalem tez wrac inne skorki i jest to samo... a nie sorki w jendej bylo e mialem szare tło i bialem napisy...

Odnośnik do komentarza
Witam.

Mam takei pytanko dotyczace skina... probowałem znalezc jakies info pod innym watkiem ale przelecialem szybko i nic nie znalazlem.

a mianowcie, sciagnelem se skina z ="http://www.cmrev.com/grafika/plik/Blackin09.html" robie wsyztsko tak jak w instrukcji instalowania , odznaczam buforowanie skorki i nic nie działa... jest normlanie... w czym moze tkwic poroblem?? probowalem tez wrac inne skorki i jest to samo... a nie sorki w jendej bylo e mialem szare tło i bialem napisy...

 

Musisz zaznaczyć "Zawsze odświeżaj skórkę po zatwierdzeniu"

Odnośnik do komentarza

Witam ;)

 

Mam małe pytanie... Czy jeśli będę zdobywał coraz większe sukcesy ( polska druzyna) to bedzie wieksze prawdopodobienstwo kupienia zawodnika z ligi zachodniej?? Nie chodzi mi o jakas gwiazde tylko w miare dobrego, przecietnego zawodnika... Czy pokilku (( mam nadzieje i oby ;P)) dobrych sezonach bedzie taka mozliwosc?

 

((( Wlasnie skonczylem pierwszy sezon WIdzewem, wszedlem do Extra i przy okazji wygralem Puchar Polski ;P)))

 

Z gory dziekuje za odp ;)

Odnośnik do komentarza

Trochę tak, trochę nie. Część zawodników i tak nie przejdzie, choćbyś 20 razy zwyciężył w Lidze Mistrzów, bo reputacja ligi się nie zmienia. I mimo, że Twój klub będzie miał bardzo dużą reputację własną, to reputacja ligi skutecznie zniechęci tych najlepszych. Można samemu zwiększyć reputację ligi podczas rozgrywki za pomocą edytora czasu rzeczywistego, jednak gra sama nigdy jej nie zmieni.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...