Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ja mam dwie dosyć mnie denerwujące problemy w drużynie. A mianowicie: gram Podbeskidziem i początkowy budżet nie pozwalał mi rzecz jasna na rozbudowe stadionu tudzież bazy do trenowania. Po jakimś czasie moje konto wzrosło i mogłem „poszaleć”, prezes się zgodził na rozbudowe bazy treningowej oraz zamontowanie podgrzewanej murawy a rok później obiekty młodzieżowe (obie już miałem że pisało zadowalająca). Po roku poprosiłem, żeby rozbudować stadion, na co przystał zarząd i w tej samej chwili zadecydował również, że rozbuduje obiekty młodzieżowe, sam. Na to razem wziął 13 mln. Stadion rozbudował o 3 000 miejsc siedzących. Nic by w tym złego nie było, lecz teraz tak mi rozbudował obiekty młodziezowe, że pisze mi „przeciętne obiekty młodzieżowe”. Więc ja się teraz pytam, co jest grane ?

 

Druga sprawa to, że koło 1/3 zawodników ma problemy z brakiem harmonii w drużynie. I teraz moje pytanie: jak sobie z tym poradzić ? jak zapobiegać ?

 

Pozdrawiam

 

W 2008 przeciętny to były wartości chyba 10-13 a zadawalający 6-9. Czyli wszytko jest ok, a że nazwali głupio to już SI wina :)

Odnośnik do komentarza

witam

mam oryginalna wersje FM, zainstalowałem patcha 9.2.0 noi w 3 sezonie za kazdym razem wyrzuca mnie z gry :-[ (juz chyba 10 razy) i pojawia sie informacja ze wiecej moge sie dwoeidziec w:

Sports Interactive>Football Manager 2009>crash dumps> w a nim blik którego nie moge otowrzyc bo jest w formacie DMP i nazwa FM 2009 v9.2.0.30301...

wiecie o co chodzi i czy jest mozliwosc tej poprawy?? bo szkoda 3 sezony gry zmarnowac i skad mma miec pewnosc ze to juz mi sie nie powtorzy jak zaczne od nowa??

 

z gory dzieki za odp i pozdro

Odnośnik do komentarza
Niektórzy piłkarze mają u mnie w pomniejszym problemie "zniechęcony brakiem harmonii w klubie", o co dokładnie może chodzić?

Stary...Rusz trochę łepetyną! To naprawde nie boli! Na TEJ SAMEJ stronie masz napisane o co może z tym chodzić! Naprawde jesteś aż tak leniwy, że nie chce Ci się czytać kilku postów wyżej?:/

Odnośnik do komentarza
Równie dobrze mógłbym przeczytać 10 stron tego tematu i kilkadziesiąt stron bliźniaczego tematu ( a na to nie mam po prostu czasu) bo akurat ktoś mógł zapytać o to samo a reszta to pytania które mnie kompletnie nie interesują.

Wyniki wyszukiwania słowa "harmonia"

 

Temat:

1. Duma & Tradycja

2. Tibia

3. Radio samochodowe Mp3

Odnośnik do komentarza

Jeżeli nie chcecie mu pomóc, po co mu odpisujecie ? Jak nie ma ochoty/nie umie szukać, po to jest forum, by mógł zapytać i jeżeli wy chcecie psioczyć "wystarczy spojrzeć w górę" (czyt. kompletnie nic nie wnosicie do tematu) to możecie równie dobrze dla niego milczeć. Być może znajdzie się osoba, która prócz rzuconego na odchodne "wystarczy poszukać" odpowie na zadane pytanie. A jeżeli taka osoba się nie znajdzie, a osoba pytająca nie poszuka widocznie nie zależy jej na znalezieniu odpowiedzi na zadane pytanie.

 

To tak BTW.

Odnośnik do komentarza

Witam

 

problem jest następujący w momencie gdy dograłem sobie na kompa facepacki,logosy,koszulki,herby znikły mi koszulki w okienku taktyki zostały same kropki i strzałki ;( w momencie kiedy rozgrywam mecz też ich nie ma i nie widać w jakim ustawieniu toczy sie gra.

Co mam zrobić zeby znów były widoczne koszulki??????

Odnośnik do komentarza

witam...

powtorze swoje pytanko bo szkoda mi 3 seonow gry... Jak Bartus napisał probowałem przejsc ten dzien na urlopie ale bez skutku...problem jest nastepujacy:

mam oryginalna wersje FM, zainstalowałem patcha 9.2.0 noi w 3 sezonie za kazdym razem wyrzuca mnie z gry :-[ (juz chyba 10 razy) i pojawia sie informacja ze wiecej moge sie dwoeidziec w:

Sports Interactive>Football Manager 2009>crash dumps> w a nim blik którego nie moge otowrzyc bo jest w formacie DMP i nazwa FM 2009 v9.2.0.30301...

wiecie o co chodzi i czy jest mozliwosc tej poprawy?? bo szkoda 3 sezony gry zmarnowac i skad mma miec pewnosc ze to juz mi sie nie powtorzy jak zaczne od nowa??

 

z gory dzieki za odp i pozdro

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...