Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Hala 23 maja 18:30 (poniedziałek)

 

1. Henkel (GK)

2. Czarls (GK)

3. Jahu

4. Perez

5. Grabek

6. Reaper

7. Rem-8

8. Hyde

9. SZk

10. Wujek

11. suter

12. Czarls +1

 

Reasumując powyższe wywody, wciąż mamy wolne jedno miejsce. Czarls ma na razie zajęte. SZk Ty kogoś kombinujesz?

Edyta: Jahu się zgłosił, że będzie.

Odnośnik do komentarza

Panowie, pozostał nam tak naprawdę miesiąc gry, zanim zaczną się wakacje/urlopy itd. Może zmobilizujmy się i zamiast grać na dusznej, ciasnej hali, zbierzmy się na jakieś boisko. O godzinie 18.30 w Warszawie znajdziemy mnóstwo boisk, które można by było zaklepać. Perez wspominał, że na Ursusie ma ciekawe miejsce do gry. Dla mnie i tak bez różnicy - Ursus i Bemowo to koniec świata, ale zdecydowanie bardziej wolałbym pokopać na świeżym powietrzu, sztucznej trawce i słoneczku :-)

Odnośnik do komentarza

Panowie, pozostał nam tak naprawdę miesiąc gry, zanim zaczną się wakacje/urlopy itd. Może zmobilizujmy się i zamiast grać na dusznej, ciasnej hali, zbierzmy się na jakieś boisko. O godzinie 18.30 w Warszawie znajdziemy mnóstwo boisk, które można by było zaklepać. Perez wspominał, że na Ursusie ma ciekawe miejsce do gry. Dla mnie i tak bez różnicy - Ursus i Bemowo to koniec świata, ale zdecydowanie bardziej wolałbym pokopać na świeżym powietrzu, sztucznej trawce i słoneczku :-)

Ręcyma i nogyma się podpisuje. Sorry panowie, ale dla mnie to trochę niepoważne. Wywalamy po 17 zł co tydzień, dusimy się na tej hali, gdy na dworze jest 20-25 stopni ciepła. No jeśli już można zebrać się na tę 18.30 na hali na Bemowie, to czemu nie spróbować gdzieś na dworze? W weekendy boiska są okupowane, ale w poniedziałek o 18.30 to masa ludzi jeszcze siedzi w pracy. A my, jak mamy opcję dojechać na Bemowo, to dojedziemy w 100 innych miejsc (Czarls z Marek, ja z Wawra, Wujek Praga, Hyde Ursus itd.). Mnie to zupełnie obojętne - może być i na Bemowie (może nawet to boisko obok hali jest wolne), w centrum, na Pradze - obojętnie. O Ursusie wspominałem, ale nie będę rezerwował, póki nie będzie jasnej deklaracji. A tak to Grabek coś tam spytał, Hyde i Czarls. Termin mamy - 18.30 w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza

O Ursusie wspominałem, ale nie będę rezerwował, póki nie będzie jasnej deklaracji. A tak to Grabek coś tam spytał, Hyde i Czarls. Termin mamy - 18.30 w poniedziałek.

 

Myślę, że najprościej będzie, jeśli każdy w temacie napisze swoją deklarację. Ja jestem za tym, żeby przenieść grę na Ursus. Teraz, zaraz.

Odnośnik do komentarza

OK, wstępnie widzę zainteresowanie jest. Pytanie tylko, czy pytać o ten Ursus już o termin na najbliższy poniedziałek czy jednak jeszcze hala powiedzmy do końca maja?

 

Ewentualnie jeśli ktoś ma ochotę na innym boisku - nie ma problemu, trochę jest tych obiektów :).

Odnośnik do komentarza

Ja bym jeszcze chwilę na hali pograł, bo to też jest zupełnie inna gra :) Obok hali jest jedno boisko tartanowe, na którym każdy gra kiedy chce, a obok jest duże boisko ze sztuczną (chyba...) murawą. Tam m.in. młoda Legia trenuje, więc można spokojnie rezerwować boisko. Jest duże, ale chyba dzielą je też na trzy części i wtedy gra się w poprzek. Można za tydzień wybadać.

 

Aha, no i mi oczywiście okolice Wawerhamptonu bardziej pasują w tym momencie... Ale ja byłbym chętny na granie nawet dwa razy w ciągu tygodnia ;)

Odnośnik do komentarza

Elegancko byloby do konca maja jednak dograc i z sensownym wyprzedzeniem poinformowac o przerwie, to raz. Dwa: hala zalatwia kwestie pogody, pamietajcie, ze mieszkamy w Polsce i deszczowe poniedzialki wiosna/latem to nic nadzwyczajnego (podejrzewam potencjalny spadek regularnosci grania, a chyba nie o to nam chodzi). I trzy - niecale 20 zl tygodniowo to nie jest az tak wielki wydatek moim zdaniem.

 

Niemniej jednak widze, ze wiekszosc idzie juz w druga strone, wiec sie dostosuje.

Odnośnik do komentarza

Dobrze SZk prawi, pogoda to też jest opcja, o której trzeba pamiętać. Może dociągnijmy już tę halę do wakacji (żeby w przyszłym roku nie było problemu z ponownym, dobrym terminem), a zróbmy jakiś inny dzień do gry na świeżym powietrzu? Czwartek może? (akurat w środy mam próby zespołu od 8)

Odnośnik do komentarza

Ja jestem zdecydowanie za boiskiem trawiastym. W taką pogodę jaka jest teraz, to moja obecność na kolejnych halach jest wątpliwa. Naprawdę, średnią rozrywką jest dla mnie stanie w bluzie i dresach w dusznej hali. W zimę - ok. Super, że mamy takie miejsce. Ale teraz to jechać dla mnie na Bemowo, żeby w duchocie pograć 1.5h, to opcja co najwyżej mocno średnia. I jeszcze płacić za to, kiedy spokojnie można grać na dworze.

 

Pogoda? Jest pewnym problemem, ale nie przesadzajmy. Większym problemem jest "duszna pogoda" na hali. Nie zrozumcie mnie źle, to nie jest tak, że narzekam na halę i wszystko mi się nie podoba, bo tak nie jest. Po prostu, w tym momencie, jest tysiąc lepszych, ciekawszych opcji. Ja jestem za tym, żeby od przyszłego tygodnia zacząć grę na Ursusie. Gdyby Perezowi we środę/czwartek udało się załatwić boisko na poniedziałek, to nie ma na co czekać. Odkładając do czerwca/po wakacjach sprawimy tylko, że temat zaginie i nic z tego nie będzie.

 

Jestem w stanie grać nawet w deszcz, z cukru nie jesteśmy. Omijajmy gradobicia i burze :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...