Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

A żebyście byli tylko we dwóch z Perezem, o! :dupa:

Nie denerwuj się, Millo :przytul::glaszcze: ;)

Z Wujem od lat świętujemy jajeczko, nawet na Boże Narodzenie :D (hmm... Wuju, to może teraz opłatek :D). Mi jutro wypadł wyjazd do Katowic, w czwartek nie dość, że mam kurs tańca, to w ogóle pakowanie i pić średnio pasuje, bo w piątek z samego rana w trasę na wschód :D. A muszę Wujaszka uściskać przed świętami, ale jak coś, to w czwartek wypijcie moje zdrowie :D.

 

Ogólnie to pasowałoby spotkać się znowu większą ekipą (bodaj jakoś w styczniu/lutym było nas z 7 osób), ale to widzę trzeba z dwutygodniowym wyprzedzeniem planować, bo mecz/szkoła/praca/dziewczyna/trening itd.

Odnośnik do komentarza

Informuje, ze na hale wracamy dopiero 9 maja - szkola nie pracuje w poniedzialek wielkanocny oraz podczas dlugiego weekendu majowego.

 

A szkoda, bo dzisiejszy mecz byl naprawde zaciety i konkretny.

Panowie, to może jednak zmobilizować się i w któryś weekend (choćby sobota rano/przed południem) uderzyć na jakiegoś Orlika czy cuś w ten deseń... Ot, choćby Wawer, to może by się nawet Ciechan ruszył :D.

Odnośnik do komentarza

A może by tak zamienić halę na świeże powietrze??

Kilka prób już było. Wszystkie zakończone fiaskiem (piszę o regularnej grze raz w tygodniu na świeżym powietrzu). Najważniejszy problem to zmienne warunki pogodowe. W deszcze nikt nie będzie chciał grać.

 

 

Ja powoli zaczynam wzmacniać nogę i chętnie bym się delikatnie na świeżym powietrzu z piłką poruszał. Na mecz jeszcze za wcześnie. Może następna sobota (30.04) rano?

 

Co do spotkania to jestem cały czas na miejscu. Może być ten czwartek. W przyszłym tygodniu też mi pasuje :-k

Odnośnik do komentarza

A może by tak zamienić halę na świeże powietrze??

Co do spotkania to jestem cały czas na miejscu. Może być ten czwartek. W przyszłym tygodniu też mi pasuje :-k

Mi też w przyszłym tygodniu pasuje, bo już na 99% będę w Wawie w przyszłym tygodniu ;).

Nie ma to jak bezczelnie się wpraszać :D.

Odnośnik do komentarza

A może by tak zamienić halę na świeże powietrze??

Co do spotkania to jestem cały czas na miejscu. Może być ten czwartek. W przyszłym tygodniu też mi pasuje :-k

Mi też w przyszłym tygodniu pasuje, bo już na 99% będę w Wawie w przyszłym tygodniu ;).

Nie ma to jak bezczelnie się wpraszać :D.

 

Wpraszaj się, wpraszaj. Poznasz kilka osób. Na Zlot nie pojedziesz jako dziewica :keke:.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...