Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza rzecz, dziękuję wszystkim kumplom i znajomym za grę :D

 

Druga rzecz, mamy teraz trochę czasu, żeby zastanowić się, co dalej z halą. Według mnie, 19-20.30 nie robi wielkiej różnicy. Pół godziny w tą czy w tą to nie jest koniec świata. Jeśli chodzi o dzień rozgrywania naszych pojedynków, to chyba jednak faktycznie trzeba zostać przy tym poniedziałku. Biorąc pod uwagę, że nawet jeśli jeden mecz Legii wypadnie w piątek, to odpada już pięciu stałych bywalców - wydaje mi się, że wobec ich braku ciężko byłoby znaleźć dziesiątkę grającą. Wydaje mi się, że skoro panie są tak uprzejme i pozwalają nam płacić bezpośrednio po graniu, a nie z góry, to trzeba z tego skorzystać i myślę, że system opłat można pozostawić bez zmian. Nie ma co zakładać, jak to dziś zrobił Mauro, że moment niezebrania dziesiątki zbliża się nieubłaganie. Jest nas tu jednak trochę i ta dycha powinna być zawsze. Jedynym problemem, który jest do rozwiązania to są te "poniedziałkowe rozmyślenia". Według mnie, jeśli ktoś w niedziele nie jest pewny swoje stanu zdrowia czy stanu wypoczęcia, to niech po prostu wpiszę się na listę ze znakiem zapytania, jak robi to Pulek. Wtedy będziemy wiedzieli, że taka osoba jest niepewna i trzeba mieć kogoś "pod ręką". Bo kiedy o 9.00 w poniedziałek dowiadujemy się, że jeden nie może, a o dwunastej, że drugi, to dochodzi do takich niepotrzebnych rozkmin jak dziś.

 

Po trzecie, Pulek - mam Twoją koszulkę. Widzę, że zostałem naczelnym woźnym CMF. Po rękawiczkach Henkela, teraz Ty :P

Odnośnik do komentarza

Tak wam się wtrące w dywagacje okołohalowe, 3 listopada będę od godziny 20:30 uprawiać sztukę wokalno-instrumentalną, w klubie "PracoVnia", na ul. Popiełuszki 16. Jeśli ktoś ma chęć poobcować trochę ze słowem i dźwiękiem, to zapraszam.

 

Info o imprezie: http://www.facebook.com/event.php?eid=128892453832653

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...