Skocz do zawartości

[CM 01-02] Nasze Boje


BlaugranaFAN

Rekomendowane odpowiedzi

W przerwie zimowej skład wzmocnił Mark Kerr z Leeds United!! No to teraz mam świetny duet DMC - Kerr/Nolan. Parker okazał się słabym zakupem i większość sezonu spędził na ławce.

W FA Cup odpadliśmy pechowo z Chelsea, przegrywając 2:1, ale nawet prowadziliśmy. Odwdzięczyliśmy się im za to z nawiązką, ale za chwilę ...

Po 20 paru kolejkach zajmowaliśmy 8 miejsce i dostałem propozycję gry w Intertoto, zgodziłem się pamiętając ubiegłoroczne 7 miejsce i brak gry gdziekolwiek, kto by pomyślał, że będzie zbędne ... Doszedł do nas jeszcze Dean Aston, bo mieliśmy problemy z kontuzjami w ataku.

9 lutego rozpocząłem jednak wielką pogoń - w 12 ostatnich kolejkach wygraliśmy 9 razy, dwukrotnie remisując i tylko raz ulegliśmy, niespodziewanie z WBA. Pokonaliśmy m. in Arsenal (3:2), Manchester U (3:0), Manchester C (4:2), Everton (1:0) i remis z Liverpoolem (0:0).

Przed ostatnią kolejką zajmowaliśmy 5 miejsce, dające nam grę w UEFA, ale do czwartej Chelsea brakowało nam dwóch punktów. My graliśmy na stadionie światła z City - wygraliśmy, a oni u siebie z Arsenalem ... Mendieta i Ronaldo(!) pozbawili Chelsea gry w LM, a zaprosili tam moją ekipę - Birmingham City :)

Całe miasto świętowało historyczne 4 miejsce.

 

1. Leeds 78

2. Arsenal 75

3. Liverpool 73

4. Birmingham City 70

5. Chelsea 69

-

15. Manchester Utd :o 41

 

 

Królem strzelców Mokas - 19 bramek. Giuly miał 11 asyst, był czwarty.

 

Ogólnie na plus:

 

Mokas, Delvecchio, Johnson, Ashton, Zidane, Giuly, Deisler, Noaln, Kerr, Manninger

 

Na minus:

 

Williams, Knopper, Parker, Wilkinson, McMahon, Breen

 

Średnio:

 

Welsh, Udeze, Lythe, Wright

 

Żadnego meczu nie zagrał Tepi.

Odnośnik do komentarza

Breen, Knopper i Wright - out.

 

Przybyło do nas kilku obrońców : Brett Green, Jamie Harrison, Ricardo Carmo i Gareth Bennett. Jednak w większości po połowie sezonu mogę powiedzieć, że były to transferowe klapy. Przeszedł też bramkarz - Hay, ale póki dobrze broni Manninger, to młody Szkot pozostaje tylko rezerwowym. Zapowiadaną niespodzianką miał być ... Rivaldo, sprowadzony za darmo. Jednak w 18 spotkaniach strzelił tylko jedną bramkę, a średnia 6.85 pokazuje, że to już nie ten sam piłkarz co kiedyś.

Ogólnie muszę powiedzieć, że gramy słabiej niż rok temu. Aczkolwiek ...

 

LM. Mamy sukces - w 3 rundzie eliminacyjnej rozbiliśmy Spartę Pragę 4:0 u siebie i 2:1 w rewanżu. Grupa z Lyonem, Realem i Fenerbahce wydawała się nie do przejścia, ale nie daliśmy się. Pierwszy mecz i remis z Lyonem, potem porażka z Turkami i dwa remisy z Realem. Los chciał, że praktycznie wszyscy ze sobą remisowali. Tylko Fenerbahce wygrywało. Pokonaliśmy Lyon, pokonaliśmy też zespół ze Stambułu i z 2 miejsca wywalczyliśmy zaskakujący awans.

Następną fazę grupową zaczęliśmy z dużego C - odprawiając z kwitkiem Panathinaikos 3:0. Z Betisem było o wiele gorzej - tym razem to my porządnie oberwaliśmy - 3:1. I to koniec meczów jesienią. Ostatnia w grupie Borussia D. po 2 kolejkach ma 4 pkt, ja i Betis po 3, PAO jeden.

 

W pucharze ligi odpadliśmy z Preston, szkoda gadać.

W pucharze Anglii będziemy grali w 3 rundzie z Cambridge.

 

A w lidze? Kiepsko, kiepsko w złym stylu. Mieliśmy nawet serię 5 porażek z rzędu. Ostatecznie jesteśmy na 9 miejscu, ze stratą 5 punktów do 4 miejsca. Pierwsza trójka odjechała niemiłosiernie mają 46 i 45 punktów, przy moich 29 wygląda to nieźle. Ja chcę tylko LM, 4 miejsca:)

Jak zwykle na rundę rewanżową się czaimy z 7-9 miejsca :P

Odnośnik do komentarza

Co ja będę dużo pisał :

 

Raz

Dwa

Trzy

 

Ligowy mecz z Arsenalem zakończył się wynikiem 0:0, co oznaczało, że wyżej nie będę. Na koniec pokonaliśmy Fulham 2:0 i zajęliśmy to 3 miejsce. Arsenal został mistrzem, druga Chelsea. Ale to nie ważne :D W 8 sezonie gry udało się. 5 lat Sportingiem bez efektu - za to w 3 sezonie Birmingham :

 

http://img840.imageshack.us/img840/7729/08292010203041.png

http://img90.imageshack.us/img90/6501/08292010203229.png

 

:jupi:

 

Czas odejść z Birmingham, czy walczyć o mistrza :-k

Odnośnik do komentarza

Zwolniłem się z Birmingham. Mam na swoim koncie 2 mistrzostwa Portugalii, puchar tegoż kraju, 2 puchary UEFA i puchar LM, a mimo to mam problem znaleźć klub... Załadowałem 5 lig - Anglia, Portugalia, Polska, Niemcy i Hiszpania - szukam pracy w Niemczech i Hiszpanii - Valencia nie chciała, Sociedad nie chciał, Teneryfa nie chciała, Hertha nie, Bayern nie ...:|

Odnośnik do komentarza

Hmm klubów, które szukają menadżerów jest sporo, ale mnie nie chcą nigdzie. Doszedłem do października, żadnej oferty. Cofnąłem się do zapisu po meczu finałowym LM - zostałem w Birmingham i składam oferty do innych klubów. Nawet Energie mnie nie chce :| Cóż, pogram chyba jeszcze w Anglii jeden sezon.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...