Skocz do zawartości

Komputery przenośne


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Poleci ktoś lapka do 4000, żeby dobrze na nim FM chodził :D

jakieś inne gry poza FM, programy, czy tylko FM i nic wiecej?
Mafia, FIFA itp. plus proste projekty graficzne.

 

http://www.x-kom.pl/p/304391-notebook-laptop-156-lenovo-ideapad-700-15-i5-6300hq-8gb-1000-gtx950m-bialy.html

 

zaczynaja sie od 2650. cos sensownego to kolo 3000

http://www.x-kom.pl/p/304246-notebook-laptop-156-lenovo-ideapad-700-15-i5-6300hq-8gb-240-gtx950m-czarny.html2909 na ten moment

 

i tak i nie.

na pewno warto go doposazyc w 8gb ramu, druga sprawa, ze laptopy na tym procku bez dedykowanej grafiki jak ten mozna kupic ponizej 2000, na + na pewno jakosc wykonania i 13" matryca(dla mnie plus, nie dla kazdego), ja bym mocno rozwazyl zakup. najwieksza wada jest brak ssd. generalnie lepiej napisz do czego potrzebujesz kompa. bo jak tylko do programowania to poszukaj della e63x0 jak chcesz 13", koniecznie z SSD, zaplacisz polowe...

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Poleci ktoś lapka do 4000, żeby dobrze na nim FM chodził :D

jakieś inne gry poza FM, programy, czy tylko FM i nic wiecej?
Mafia, FIFA itp. plus proste projekty graficzne.

 

http://www.x-kom.pl/p/304391-notebook-laptop-156-lenovo-ideapad-700-15-i5-6300hq-8gb-1000-gtx950m-bialy.html

 

Czy mi się wydaje, czy postanowili zrobić kopię Macbooka?

Odnośnik do komentarza

i tak i nie.

na pewno warto go doposazyc w 8gb ramu, druga sprawa, ze laptopy na tym procku bez dedykowanej grafiki jak ten mozna kupic ponizej 2000, na + na pewno jakosc wykonania i 13" matryca(dla mnie plus, nie dla kazdego), ja bym mocno rozwazyl zakup. najwieksza wada jest brak ssd. generalnie lepiej napisz do czego potrzebujesz kompa. bo jak tylko do programowania to poszukaj della e63x0 jak chcesz 13", koniecznie z SSD, zaplacisz polowe...

 

generalnie komp dla siostry, głównie do pracy biurowej + jakieś codzienne użytkowanie(internet, filmy, itd.) także żadnego kombajnu nie trzeba... Mógłbyś polecić coś około tej ceny? :)

 

i tak i nie.

na pewno warto go doposazyc w 8gb ramu, druga sprawa, ze laptopy na tym procku bez dedykowanej grafiki jak ten mozna kupic ponizej 2000, na + na pewno jakosc wykonania i 13" matryca(dla mnie plus, nie dla kazdego), ja bym mocno rozwazyl zakup. najwieksza wada jest brak ssd. generalnie lepiej napisz do czego potrzebujesz kompa. bo jak tylko do programowania to poszukaj della e63x0 jak chcesz 13", koniecznie z SSD, zaplacisz polowe...

 

generalnie komp dla siostry, głównie do pracy biurowej + jakieś codzienne użytkowanie(internet, filmy, itd.) także żadnego kombajnu nie trzeba... Mógłbyś polecić coś około tej ceny? :)

 

aha, i jeszcze fajnie jakby był w miarę lekki i nie z plastiku.

Odnośnik do komentarza

@Smętek: szukam lapka dla żony (filmy, internet, office, prosta obróbka zdjęć). Założenia są takie, że powinien mieć małą, matową matrycę (12 - 13 cali) ale napęd DVD (nie wiem po co, ale się upiera). Do tego dysk ssd i żeby był "ładny" :) No i najlepiej do 3000 zł

Odnośnik do komentarza

Budżet do 2 000.

Wymagania:

- nie większy niż 13 cali

- do codziennego użytku

- system INNY niż Windows 8

- w miarę lekki i porządnie wykonany

 

Jakby miał podświetlaną klawiaturę to byłoby fajnie, ale to nie jest koniecznie

http://allegro.pl/dell-latitude-3350-i5-5200-8-128-ssd-kam-w7p-gw24-i6276542932.htmlczy taki Dell byłby spoko?

Odnośnik do komentarza

 

Budżet do 2 000.

Wymagania:

- nie większy niż 13 cali

- do codziennego użytku

- system INNY niż Windows 8

- w miarę lekki i porządnie wykonany

 

Jakby miał podświetlaną klawiaturę to byłoby fajnie, ale to nie jest koniecznie

http://allegro.pl/dell-latitude-3350-i5-5200-8-128-ssd-kam-w7p-gw24-i6276542932.html

czy taki Dell byłby spoko?

 

taaak zdecydowanie tak, tymbardziej ze ma ssd. bardzo uczciwie cenowo

 

tio,

jeżeli chodzi o laptopa dla żony... popatrzyłem trochę i jest mega posucha dla tych wymagań, generalnie ten model co wkleił Hid 3350 powinien spokojnie spełnić wymagania. jedyne czego nie ma to napędu, generalnie w segmencie poniżej 14 cali coraz trudniej o napęd, wszystko to w zasadzie dziś dyski przenośne i chmura. co gorsza zwiększając budżet, nie bardzo widzę sensowne alternatywy. na czym żona obecnie pracuje?

Odnośnik do komentarza

Też próbuję to jej wytłumaczyć, że napęd jest jej potrzebny może raz na rok i ma przenośny. Ważniejsza jednak do oglądania filmów jest matowa matryca.

 

no to jak matt, to głównie z rzeczy godnych polecenia zostają delle. ja bym szarpnął tą sztukę co Hid. Poza napędem i ew. wyglądem(?) spełnia chyba wszystkie inne wymagania. Do 3000 można trafić ten sam model tylko z innej dystrybucji, jak sprzedawca ma pozytywne komentarze to bym szarpnął ten za 1700 zamiast 2800(mniej wiecej taka cene widzialem)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...