Skocz do zawartości

Bugi w Football Managerze 2009


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Prowadzę 3 sezon drużynę Liverpoolu. Pierwsze 2 sezony to tylko jedna wygrana Pucharu Ligi w bodajże sezonie pierwszym.

 

Jednak nie o to mi chodziło. Piszę z takim problemem, iż po wygraniu ligi w sezonie trzecim również drużyną z Anfield Road wynalazłem małego buga.

 

W tym sezonie troszeczkę przesadziłem z transferami, co poskutkowało debetem na koncie, konkretniej -40 mln funtów. Na 4 kolejki przed końcem było już pewne, że mam mistrza. Jednak po następnej kolejce wprowadzono zarząd komisaryczny, który odjął mi 9 pkt. Okej, wystarczyła mi wygrana w następnym meczu by mieć pewnego majstra. Jak wiadomo, przeciwnik był łatwy to i wynik był korzystny. Co mnie zadziwiło po tym?

 

Otóż to: http://iv.pl/images/hopy447ei2d87xsi7ww.jpg

 

Jak widać na dole, naliczyło mi mistrzostwo x 2. Powodem było jak wiadomo to, że zarząd komisaryczny cofnął mi 9 pkt. Jestem pewien, że wcześniej nie wygrałem mistrzostwa. :-)

 

Co Wy o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Żenujący ten FM...

 

hmm juz przed meczem rewanżowym zostałem pozbawiony awansu razz.gif

http://i42.tinypic.com/21an2ah.jpg

Już w poprzednim fmie było to zgłaszane....

 

Swoją drogą mam dziwnego buga. W ogóle nie zapisuje się historia graczy mojej drużyny.

W statystykach kariery jest widoczny ostatni klub a nastepnie mój, z tym, że tylko bieżący sezon.

Kupiłem Manie w 2009 więc ma w karierze

2008-2009- Warta Poznań

gra u mnie cały czas w pierwszym składzie mam sezon 2011-2012 a jego kariera wygląda tak:

2008-2009 Warta Poznań

2011-2012 Solihull Moors w następnym sezonie niknie to 201-2012 i zamieni je 2012-2013 a statystyki pójdą się walić kwasny.gif

Miałem to samo. Dzieje się to w dniu przejścia między sezonami, szczęście, że zauważyłem to w parę dni i miałem starszego save. Za 2 razem było wszystko normalnie...

 

I mamy nowy błąd - w lidze włoskiej na 9.3.0 kluby oferują chore sumy za współwłaścicielstwo, o takie:

http://img8.imageshack.us/img8/465/pierrehyde38.png

U mnie z Guilehrme Inter dawał Violi ponad 20mlnE. Jako, że nie znam się na tych współwłaścicielstwach myślałem, że to normalna kwota ;P
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie no, to jest żenujące... Miałem krótką przerwę w graniu w FM-a i jak dziś włączyłem grę okazało się, że nie mam żadnego bramkarza zgłoszonego do rozgrywek ChL!!! Po prostu wykopało mi wszystkich bramkarzy, został tylko junior... I nie jest to przed/po kolejnej rundzie - faza grupowa. Gram w Sagres Ligue (Portugalia). Naprawdę, brak słów...

Odnośnik do komentarza

Ja mam parę problemów....

1. Mecz co jakiś czas (2D czy 3D) mi się tnie, to nie wina sprzętu na pewno i systemu też (XP). Od czego to może być?

2. Co posłucham asystenta co do informacji dotyczącej zawodników przeciwnika (agresja, pressing, słabsza noga itp.) to co zmienię, to pojawia się nowa...

3. I teraz najgorszy - popróbowałem sobie różne skórki, i teraz zonk, co zmieniam czcionkę to pozostaje ta z fm 2009. Przy czym używając Flexa nic nie widzę, bo kolor czcionki jest podobny do tła. Co zrobić?

Z góry dziękuję za odpowiedź. Te Bugi są czasami strasznie wkurzające...

Pozdrawiam

 

Aha gram przez Steama (oryginalna).

Odnośnik do komentarza
Witam, mam problem po zainstalowaniu Łatki 9.3.0. Mam Windows VISTA Ultimate, gdy próbuje odpalić grę to wyskakuje mi taki oto błąd http://img2.imageshack.us/img2/7304/bladozj.jpg . Nie wiem czemu tak wyskakuje teraz nagle mi wyskakuje taki błąd. Pomoże ktoś ?

 

"Pamięć nie może być read/written.

Co zrobić gdy błąd się pojawia? Oto kilka porad:

a.) Sprawdzamy system programami antywirusowym oraz antyszpiegowskim.

b.) Sprawdzamy pamięć programem memtest.

c.) Wadliwe mogą też być zainstalowane sterowniki nie posiadające podpisów WHQL. Jeśli problem pojawia się po instalacji nowych sterowników - już wiemy co jest przyczyną.

d.) W miare regularnie ściągamy poprawki z Windows Update.

Jeśli problem pojawia się nader często po skorzystaniu z w/w porad - jedynym ratunkiem może być format dysku systemowego."

 

Dodatkowo http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;pl;239941

 

procz tego można jeszcze:

Mój komputer > PPM Właściwości > zakładka Zaawansowane > Ustawienia > Zapobieganie wykonywaniu danych: zaznacz Włącz funkcję DEP dla wszystkich oprócz wybranych poniżej > Dodaj... - tu pokaż program, który powoduje błąd.

 

albo:

Panel Sterowania =>System => Zaawansowane => Ustawienia(Wydajność) => Zaawansowane => Zmień(Pamięć Wirtualna) i ustaw "Rozmiar kontrolowany przez system"

 

Mam nadzieje że coś to pomoże, bo jak nie to już tylko format ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...