Skocz do zawartości

FM 2009 Grafika i Dodatki


krauze

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie mam wkleic plik z fotkami zawodnikow 1 ligi polskiej

probowalem juz chyba wszystko i nie moge tego zrobic

 

da sie zrobic zeby w polsce nie bylo pucharu ligi?

probowalem w edytorze i nic nie dalem rady zrobic

 

i ostatnie pytanie

mam calego facepacka ale nie ma tam niektorych zdjec np.janota,palombo i wielu innych w wiekszosci tych ktorzy zmienili klub przed sezonem

sciagnalem facepack ligi holenderskiej wloskiej oraz kazdej innej w ktorej pojawia sie ten problem i dalej ich nie ma chociaz po rozpakowaniu w folderach oni sa

Odnośnik do komentarza

Patch POLSKA LIGA I NIE TYLKO

 

Modyfikacja bazy danych ligi polskiej do Football Managera 2009, skierowana do osób, które są już mocno znudzone i poirytowane poziomem polskiej skopanej i chociaż uruchamiając FM`a chciałyby zobaczyć ligę polską, która jest silna. Oczywiście silna w granicach przyzwoitości i dobrego smaku. Drugiej Premiership w Polsce nie robiłem. Tworząc naszą rodzimą Ekstraklasę, wzorowałem się na ligach pokroju francuskiej czy portugalskiej. Jedynie w przypadku najlepszych polskich piłkarzy i trenerów z najlepszych polskich zespołów (Lech, Legia, Wisła) wzorowałem się na osobach z ligi angielskiej czy hiszpańskiej.

 

Lista zmian:

- Kilkuset polskich piłkarzy, trenerów i działaczy zrobionych całkowicie od nowa.

- Wielu mniej istotnych doczekało się mniejszych lub większych modyfikacji.

- Zwiększona reputacja Ekstraklasy z 11 do 14.

- Analogicznie zwiększona reputacja pozostałych polskich lig i pucharów.

- Zwiększony standard ligi.

- Zmiana statusu kraju z rozwijającego się na rozwinięty.

- Zwiększone współczynniki najlepszych polskich klubów, dzięki czemu są rostawiane w europejskich pucharach.

- Zamienione współczynniki ligi polskiej z grecką, dzięki czemu więcej polskich drużyn gra w europejskich pucharach.

- Stadiony, które w rzeczywistości dopiero się budują, w grze są już wybudowane, czyli np. Lechia gra już na Arenie Bałtyckiej, Śląsk na Stadionie Miejskim itp.

- Zwiększona pojemność i standard pozostałych polskich stadionów.

- Zwiększona pojemność Stadionu Narodowego.

- Zwiększona frekwencja na polskich stadionach.

- Zwiększone ceny biletów.

- Zwiększone budżety polskich klubów.

- Zwiększona reputacja poszczególnych zespołów.

- Zwiększona reputacja Reprezentacji Polski.

- Zmienione profile taktyczne niektórych zespołów.

- Dodane szkółki piłkarskie.

- Zwiększony standard boisk treningowych.

 

Liga polska jest teraz zbliżona poziomem do lig pokroju francuskiej, portugalskiej czy rosyjskiej. Gra w niej wielu dobrych piłkarzy. Polskie zespoły klubowe liczą się w europejskich rozgrywkach. Na stadionach jest wysoka frekwencja. Z racji zwiększonej reputacji ligi i poszczególnych zespołów, nie ma już większego problemu aby ściągnąć do polski klasowego zawodnika czy trenera z zagranicy. Czyli pisząc krótko, do Polski zawitała normalność i cywilizacja;)

 

Jeśli kogoś interesują szczegóły, to rozpisałem się obszernie na temat tej modyfikacji na moim blogu i odsyłam go tam:

 

więcej o KNM: http:///28396

 

Po pobraniu i rozpakowaniu, należy skopiować folder "Kompromitacja no more (FM09)" do Dokumenty/Sports Interactive/Football Manager 2009/db a następnie rozpoczynając nową grę wybrać "Kompromitacja no more" z rozwijanego menu zamiast uaktualnienie 9.2.0

 

Cytat: http://rapidshare.com/files/181116805/Komp...more__FM09_.rar

 

 

Sciagnolem nastepujacy dodatek z neta, tylko ze on mi nie dziala chociaz postepuje zgodnie z instrukcjami, prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

Witam

Mam takie pytanko

Posiadam w grze sporo dodatków,zwłaszcza facepaków

Dlaczego nie wyświetla mi twarzy zawodników Juventusu Turyn??

Próbowałem różnych facepacków,w różnych stylach,zawsze jest to samo

Z pozostałymi zespołami nie ma problemu

Jak temu zaradzić?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam. Wlasnie zainstalowalem (plik .exe) dodatek FMC Graphic Pack v1.10. :* Mozna go znalezc ok 12 str tego forum. Przechodzac przez kreatora wybieramy z posrod kilku dostepnych rodzajow (dla kazdego cos milego) ikon dla mi: morale, kondycji,flagi, stroje, herby by pozniej dokonac wyboru facepacka( cut-out,polaroid ).

Ach zapomnialem JEST TAM FACEPACK BLACK :D 1.0 (niejestem pewien co jest po black (-: )

1.8 gb bezposrednio ze strony.

 

POLECAM

 

Zapomnialem o jednym. Po podwojnym kliknieciu czekalem ok 15!!!!!!!!! minut na wizarda. Ale moze to byc jakas tajemnicza moc mojego kompa ktory w podobny sposob katowal moje nerwy podczas instalacji Demo FMa. Co ciekawe Instalka Pelnej wersji wystardowala po ludzku.

 

A jednak dodatek pod 2008. Ale grafike warto sobie dodac. Czekam na czarna skorke.

Edytowane przez Profesor
Na CMF nie używamy tagów formatujących wygląd posta
Odnośnik do komentarza
Probowalem i mi i tak nie dziala;/

możliwe że baza jest walnięta po prostu z powodu dużej ilości zmian i gdzieś autor czegoś nie dopilnował; jedyne co mogę doradzić to wywal wszystkie grafiki, przeładuj cache i wtedy wystartuj jeszcze raz...

Odnośnik do komentarza
Mam takie pytanie, gra mi chodzi po uprzednim zainstalowaniu directa sdk, no i jak gram mecz to poruszanie się zawodników (kołeczek, kropeczek) nie jest płynne, tnie się mecz, czy mozna jakoś temu zaradzić ? nowe stery ? albo co innego ?

 

A nie masz za słabej grafiki może :>

Odnośnik do komentarza

1 problem >>>

Panowie gdzie znajde nazwy poprawnych sciezek, tj nazw federacji badz poprawnych nazw rozgrywek ligowych do FM-a 2009? chodzi o to ze niektore loga klubow i panswt nie są widziane u mnie przez FM2009 podczas gdy inne tak, dzieje sie tak z logami >

Francji

Hiszpanii

Portugali

 

Natomiast z logami z Wloch, Anglii, narodowymi, problemu nie mam - a natomiast z wyzej podanymi jak pisze - mam juz [gra nie "widzi" ich].

 

 

 

2 problem >>>

Jakie są wlasciwe nazwy folderow [sciezek folderow] dla backgroundow stadionowym ze stadionami z;

Grecji, Polski, Rosji ??? Uprzedzam ze posiadam w tych folderach plik Config ale mimo to nic - "ciemno"

Pytam, poniewaz mam je wklejone do folderu "Backgrounds" ale jednak gra tych stadionow nie widzi [podczas gdy stadiony z Anglii, wloch, Hiszpani, Niemiec, Francji, Portugalii widzi normalnie], gdy klikne na klub to w tle jest tylko szare tło ...

 

Zatem prosze o poprawne sciezki nazw tych folderow z tymi krajami - i zaznaczam ze posiadam do nich pliki CONFIG ale mimo tego gra nadal nie widzi tych stadionow ...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...