Skocz do zawartości

Dowcipy


Reaper

Rekomendowane odpowiedzi

Grzegorz Krychowiak przychodzi na pierwszy trening WBA i oczywiście wywołuje konsternację u kolegów z drużyny i samego trenera:

- Grzegorz, czemu przyszedłeś w garniturze na trening? Ubierz się w dres a garnitur założysz na oficjalną prezentację jutro.

- Jutro będzie futro.

  • Lubię! 2
  • Haha 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Przychodzi mama Jasia do biura pośrednictwa pracy, żeby synowi robotę jaką załatwić:
- Pani, nie byłoby dla Jasia jakieś roboty, bo pije chłopak i pije....
- A co Jasiu potrafi?
- No murować umie, podstawówkę skończył...
- A to mamy: murarz, 4000 na rękę...
- Pani kochana! Toć przecież Jasiu cały czas będzie chodził pijany, jak tyle pieniędzy zarobi... A za mniej coś nie ma?
- No jest jeszcze - pomocnik murarza, 3000 na rękę ....
- No ale 3000? To przecież będzie pił i pił... A tak za 600-700 złotych to coś by się nie znalazło?
- 600-700... Hmmm... To by Jasio musiał studia skończyć..

  • Lubię! 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Pewnego dnia zabrałem ze soba mojego dziadka do sklepu w centrum miasta aby kupić mu nowa pare butow. Zatrzymaliśmy sie aby kupic sobie cos szybkiego do przekaszenia. Kiedy podchodziłem do stolika gdzie siedział dziadek, zauważylem jak przygląda się on nastolatkowi z nastroszonymi różnokolorowymi włosami. Mój dziadek przyglądał mu się uważnie aż w końcu młody chłopak bardzo
wulgarnie odezwał się do dziadka:
- Co kurwa stary dziadu, nigdy w życiu nie zrobiłeś nic zwariowanego ?
Znajac mojego dziadka szybko połknąłem kawałek pizzy ktory mialem w ustach, aby nie zakrztusić się podczas jego odpowiedzi. Nie zawiodłem się. Bardzo spokojnie i bez zmrużenia oka odpowiedział:
- Tak... raz się tak naj**ałem, że wyruchałem pawia, i wlaśnie się zastanawiam czy nie jesteś przypadkiem moim synem...

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
Gość MitnickMike

Przychodzi facet do burdelu i mówi do budelmamy że chce coś extra, bo zwykły sex już mu się znudził, a słyszał że najlepsze atrakcje to właśnie w tym miejscu można dostać. Ta mu na to że za 1000 zł ma panienkę co robi loda i śpiewa. Facet się zdecydował, burdelmama wskazała mu drzwi do pokoju ale od razu zaznaczyła, żeby nie zapalał światła. Facet myśli głupota no ale ok... wchodzi do ciemnego pokoju a tam laska zaczyna stawiać mu loda i śpiewać równocześnie co wprawiło faceta w niemałe zdumienie. Po wszystkim facet wychodzi ale nie może się powstrzymać i zapala światło... a tam na stoliku obok łóżka leży szklane oko.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...

W lesie zorganizowano pobor do wojska. Zajączek nie chciał iść, poprosił więc kolegów aby ucieli mu uszy, to dostanie kategorię E i uniknie wojska. Obcieli, zając zadowolony, dostał E. Lisek tak samo - poprosił zwierzęta aby ucieły mu kitę, dostanie E. Obcięli - dostał.

Przyszła kolej na misia, ten też nie chciał iść do wojska, ale uszy malutkie, ogon też, jedynie jaja miał wielkie. Poprosił więc kolegów aby mu je odcięli. Zrobili to, miś poszedł na komisję, długo nie wraca, więc zaczeli go szukac. Po jakims czasie znalezli wiszące truchło niedzwiadka, w dłoni denat trzymał kartkę" kategoria E - płaskostopie" :)

  • Zmieszany 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...