Skocz do zawartości

Przydatne programy


Pientka

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Pytanie tylko brzmi, czy zadaniem odtwarzacza muzyki jest wyglądać ładnie? Ba, czy w ogóle powinno go być widać? Dla mnie jedynie powinno być powiadomienie - jak na tym screenie prawy dolny róg. Pamiętam czasy winampa, którego każdy podziwiał, bo nic innego wówczas na komputerze nie można było równolegle robić ;) ale dziś?

 

Moim zdaniem ikona w system trayu i podręczne menu po kliknięciu jest wystarczające.

Odnośnik do komentarza

A z czym masz problem? Masz zainstalowane Colums UI? Poza tym u mnie działa tylko na instalacji "Portable". Zresztą sam przed chwilą instalowałem, więc instrukcja krok po kroku:

1. Instalujesz foobara wersja "Portable"

2. Ściągasz Colums UI, rozpakowujesz i wrzucasz do folderu "Components" (chociaż ten krok chyba można pominąć jednak)

3. Ściągasz i wypkaowywujesz Sapphire

4. Instalujesz brakujące czcionki z folderu "fonts"

5. Kopiujesz cały folder foobar2000 tam gdzie masz zainstalowanego foobara i nadpisujesz wszystkie pliki

Odnośnik do komentarza

Pytanie tylko brzmi, czy zadaniem odtwarzacza muzyki jest wyglądać ładnie? Ba, czy w ogóle powinno go być widać? Dla mnie jedynie powinno być powiadomienie - jak na tym screenie prawy dolny róg. Pamiętam czasy winampa, którego każdy podziwiał, bo nic innego wówczas na komputerze nie można było równolegle robić ;) ale dziś?

 

Moim zdaniem ikona w system trayu i podręczne menu po kliknięciu jest wystarczające.

 

Gabe, mi za młodszych lat ten wygląd foobara sprawiał wiele radości, naprawdę fajnie i elegancko to wyglądało, przyjemnie się na to patrzyło :) Teraz mi się już nie chce i od wielu lat zostawiam foobara w najprostszym trybie, a jego magią są skróty klawiszowe :) A w ogóle od dobrego roku używam już tylko Spotify'a, a wcześniej Deezera.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Szukam programu do latopa, który posiadałby gotowe ustawienia kolorów i temperatur odcieni, tak jak to wygląda np. w monitorach czy TV Samsunga. Takie gotowe presety. Jest coś takiego? Samodzielna kalibracja nie przynosi zadawalających mnie efektów ;)

Odnośnik do komentarza

Szukam programu do latopa, który posiadałby gotowe ustawienia kolorów i temperatur odcieni, tak jak to wygląda np. w monitorach czy TV Samsunga. Takie gotowe presety. Jest coś takiego? Samodzielna kalibracja nie przynosi zadawalających mnie efektów ;)

wiesz, że z gówna diamentu nie wyrzeźbisz ?

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...