Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie o slider też się martwiłem, bo w tym elemencie Nokia Samsungowi do pięt nie dorasta. Aktualnie mam Samsunga U600, ale powoli mi się nudzi. Ale raczej ponad 2 koła nie wyłożę na "czarnego Fina". To chyba zostanę przy obecnym telefonie, do wakacji, a potem się zobaczy.

Odnośnik do komentarza

to ja zamiast tej nokii kupiłbym iPhone, nad którym sam bardzo poważnie się zastanawiam. Po kilku dniach obcowania z iPhone jestem nim zachwycony, jak dla mnie świetna zabawka. Teraz posiadam nokie 6630 i do tej pory nie brałem innej możliwości zmiany telefonu jak na lepszy model nokii jednak iPhone mnie powalił na kolana i to on będzie celem moich zakupów w lutym :)

Odnośnik do komentarza

jeszcze sporo wody uplynie w Wisle, zamiast IPhone rozwinie w Polsce skrzydla....

 

co do telefonow z Symbianem, mialem n70 na sofcie ery [tragedia, zawieszki, slaba bateria], obecnie mam e50 w plusie, mam dopiero miesiac, bateria trzyma 3 dni, sporo gadam z tego telefonu, a od 2 miesiecy mam N73 - swietna optyka carlzeissa, jak chcesz napisz na PW wrzuce zdjecia... telefon ani razu mi sie nie zawiesil, mam w nim nawigacje, pare innych smieci, dobrze gra mp3 nawet na standardowych sluchawkach i nie sciera sie tak jak N70... jest wykonana z lepszego tworzywa... co do N95 nie mam żadnego doswiadczenia, sadze ze jest zblizona do N73, tylko ma jeszcze bardziej poprawiony dzwiek i wiecej MPikseli

Odnośnik do komentarza

Namawiasz mnie do kupna iPhone'a (jeśli dobrze zrozumiałem). A nigdy w życiu, wolę 100 razy swojego Samsunga U600, który jest kilka razy tańszy. iPhone'a uważam za zabawkę, a ja chcę telefon z prawdziwego zdarzenia, a nie gadżet do szpanowania, bo z tego wyrosłem dawno. Kumpel ma ten wynalazek od Apple i uważam go za szmelc, najbardziej przereklamowana rzecz ostatniej dekady (podobnie jak iPody). Dokładnie czytałem test w pewnym piśmie o telefonach i porządnie zjechali to "cudo". Co do N73 to parametry ma podobne do U600, tylko brak jej radia plus ten feralny symbian, którego unikam jak ognia plus droższy o blisko 300 zeta. Już postanowiłem, że jeśli się przesiąde na Nokie to N95 8GB (niby lepsza poprawiona), ale najprawdopodobniej będzie to Samsung G600, który parametrami nie ustępuje fińskiej N-ce, a jest sporo tańszy.

Odnośnik do komentarza

Gdzie Ty porównujesz telefon z symbianem do Samsung G600, nigdy telefon bez symbiana, nie będzie bardziej przystosowany niz ten z symbianem. W Nokii E50 ten symbian to porażka, ciągłe zawiechy, lecz N73 to juz inna bajka. Samusng G600 to też nic specjalnego, co mi z tym że bede miał 5 mega aparat, a matryca ma 262 tys kolorów, mogli juz pojśc poziom wyżej.

Odnośnik do komentarza
262k?

http://gsm.magazyn.pl/telefony-komorkowe/S...samsungsgh-g600

Tu piszą, że 16 mln.

nigdy telefon bez symbiana, nie będzie bardziej przystosowany niz ten z symbianem

Przystosowany do czego?

 

Ok, zwracam honor, na jednej stronie pisali co innego.

Otóż chłopcze nie mozna porownywac telefonu z symbianem do zwyklego oprogramowania producenta. Symbian daje olbrzymie mozliwości, rozbudowy naszego modelu pod względem funkcjonalności. Po co mi w telefonie aparat 5 mgpx, skoro mam aparat cyfrowy, a dwa te aparaty w tych samsungach robia takie sobie te zdjęcia. moim zdaniem max 3,2 mgpx wystarczy w telefonie. Zalezy co kto lubi. Ja po nokii E50 równiez byłem sceptycznie nastawiony na symbian, ale po tym co zobaczym po 6120 uwazam ze ten system w telefonie jest bezcenny.

Odnośnik do komentarza
Namawiasz mnie do kupna iPhone'a (jeśli dobrze zrozumiałem). A nigdy w życiu, wolę 100 razy swojego Samsunga U600, który jest kilka razy tańszy. iPhone'a uważam za zabawkę, a ja chcę telefon z prawdziwego zdarzenia, a nie gadżet do szpanowania, bo z tego wyrosłem dawno.

 

 

Wybacz, ale Ty każdy telefon, który posiada tyle bajerów co N73 czy G600 to zabawka i to na dodatek świecąca. Chcesz wiedzieć, co to jest telefon z prawdziwego zdarzenia? Kup sobie N6310i, to będziesz wiedział.

Odnośnik do komentarza
Namawiasz mnie do kupna iPhone'a (jeśli dobrze zrozumiałem). A nigdy w życiu, wolę 100 razy swojego Samsunga U600, który jest kilka razy tańszy. iPhone'a uważam za zabawkę, a ja chcę telefon z prawdziwego zdarzenia, a nie gadżet do szpanowania, bo z tego wyrosłem dawno. Kumpel ma ten wynalazek od Apple i uważam go za szmelc, najbardziej przereklamowana rzecz ostatniej dekady (podobnie jak iPody). Dokładnie czytałem test w pewnym piśmie o telefonach i porządnie zjechali to "cudo". Co do N73 to parametry ma podobne do U600, tylko brak jej radia plus ten feralny symbian, którego unikam jak ognia plus droższy o blisko 300 zeta. Już postanowiłem, że jeśli się przesiąde na Nokie to N95 8GB (niby lepsza poprawiona), ale najprawdopodobniej będzie to Samsung G600, który parametrami nie ustępuje fińskiej N-ce, a jest sporo tańszy.

Proponując iPhona kierowałem się swoimi wrażeniami na temat tego telefonu i tym że wcześniej pisałeś, że zastanawiasz się nad kupnem N95 która jest w podobnych cenach do iPhone. I nie namawiam tylko powiedziałem co ja bym zrobił.

Odnośnik do komentarza
ja miałem na myśli Samsunga :faja:

Miałem N6310i.

A od telefonu wymagam:

dobrego aparatu, minimum 3,3 mpx, bo cyfrówki nie mam

dobrego odtwarzacza mp3, bo sprzedałem

ładnego dizajnu, bo krowy nosić w kieszeni nie chcę

dobrego wyświetlacza.

Tylko n95, bajdy o sliderze pojawiają się takie same jak z joy'ami w SE możesz trafić dobrze (90%) albo żle (10%) telefonu bezawaryjnego nie ma i nie będzie nawet Nokia 6310i nie miała wszystkich modeli sprawnych i znajdą się ludzie którzy zaczną twierdzić że jest awaryja.

Warunki spełnia jeszcze SE k810i i k850i jednak oba widziałem tylko na fotkach i nie miałem z nimi kontaktu.

Iphone sobie daruj świecidełko w stylu Lg Prada, dla fanów dotykowego ekranu lepsza bedzie Motka E6, ew A1000 dla fanów Symbiana

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...