Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Mam umowę abonamentową z Plusem. Pierwszą umowę zawarłem w listopadzie 2005 roku i była ona bezterminową umową. Czy w związku z tym po 2 latach od podpisania umowy, czyli w listopadzie tego roku przysługuje mi nowy telefon z oferty abonamentowej? Kumpel mówił mi, że przysługuje, ale chciałbym się upewnić przed pójściem do salonu ;)

Odnośnik do komentarza
Czy EraGG będzie działać na Sagemie Myx5-2 bez v?

 

Ponawiam pytanie :)

 

Modele telefonów obsługujące EraGG

 

Motorola: KRZR K1, L6, ROKR E1, SLVR L7, V235, V3

 

Nokia: 2610, 3109*, 3110 Classic*, 5300, 6070, 6101, 6103, 6131*, 6230, 6230i, 6280, 6300, 6600, 6630, 6680, 7373, N70

 

Sagem: MY X5-2V, my400x, my401X

 

Samsung: E250

 

Siemens: C75, CX65, CXT65, CX70, CXT70, M65, ME75, S65

 

Sony Ericsson: D750i, K300i, K310i, K500i, K508i, K510i, K550i, K610i, K700i, K750i, K800i, K810i*, W200i, W300i, W610i, W800i, W810i, W880i, Z520i

 

:google: nie gryzie ;)

Odnośnik do komentarza
Mam umowę abonamentową z Plusem. Pierwszą umowę zawarłem w listopadzie 2005 roku i była ona bezterminową umową. Czy w związku z tym po 2 latach od podpisania umowy, czyli w listopadzie tego roku przysługuje mi nowy telefon z oferty abonamentowej? Kumpel mówił mi, że przysługuje, ale chciałbym się upewnić przed pójściem do salonu ;)

 

 

a) w sytuacji, w której podpisywałeś umowę nie korzystając z żadnej promocji, mogłeś już ten telefon brać 3 dni po podpisaniu umowy;

b) w sytuacji, w której korzystałeś z jakiś promocji (poza wymianą telefonu), to jest to rok od momentu początku trwania ostatniej promocji (chyba, że promocja jest na czas dłuższy, ale w plusie się z tym nie spotkałem);

c) dwa lata od ostatniej wymiany telefonu, o ile nie korzystałeś wcześniej z jakiejś promocji (patrz punkt b).

 

Tak przynajmniej było w PLUSie do zeszłego roku (wymieniałem u tych złodzieji telefon rok temu, po raz ostatni).

Odnośnik do komentarza
a) w sytuacji, w której podpisywałeś umowę nie korzystając z żadnej promocji, mogłeś już ten telefon brać 3 dni po podpisaniu umowy;

b) w sytuacji, w której korzystałeś z jakiś promocji (poza wymianą telefonu), to jest to rok od momentu początku trwania ostatniej promocji (chyba, że promocja jest na czas dłuższy, ale w plusie się z tym nie spotkałem);

c) dwa lata od ostatniej wymiany telefonu, o ile nie korzystałeś wcześniej z jakiejś promocji (patrz punkt b).

 

Tak przynajmniej było w PLUSie do zeszłego roku (wymieniałem u tych złodzieji telefon rok temu, po raz ostatni).

Niech Ci to Bóg wynagrodzi w ilości orgazmów :przytul:

 

No to w listopadzie idę po nowy telefon :jupi:

 

Nokia 6101 czy Nokia 6822? :-k

Odnośnik do komentarza
zovalik, chyba nie jestem idiotą. Znam tą listę na pamięć, i dlatego pytam czy może EraGG działa na Myx5-2 bez v. Bo słyszałem że zdarza się jej działać na telefonach których na liście nie ma, ale chce być pewny.

 

Powinno działać na większości fonów z Javą z tego co wiem. Ale najlepiej po prostu spróbować, nie jest to jakiś wielki wydatek;)

Odnośnik do komentarza

Nic specjalnego. Odtwarzacz gra głośno, ale do jakości dźwięku można mieć wiele do życzenia (w porównaniu z moim Samsungiem U600). Ma słabiutki wyświetlacz (128x160) i aparat (0,3 mpx). Za to bateria trzyma dobrze, 4 dni na częstym słuchaniu muzy spokojnie wytrzymuje).

Z 6125 nie miałem styczności więc nic nie powiem o tym modelu.

Odnośnik do komentarza
Czy ktoś jest może posiadaczem Sagema my411X? Bo ja właśnie kupiłem ten model ;) Naczytałem się na jego temat sporo pozytywnych opinii. Dodatkowo za przedłużenie umowy z Plusem dostałem pakiet darmowych 60 minut do wykorzystania w weekendy.

Ja jestem, nieco od ponad tygodnia. Telefon bardzo pozytywny, co pewnie juz udalo Ci sie zuwazyc. Najbardziej zauwazalne wady, to przede wszystkim bardzo delikatny, podatny na wszelkie zarysowania, oraz ceny kabla USB (tak wiec majac w persektywie dokupienie karty microSD i czesto wgrywac nan np. muzyki, proponuje kupic czytnik kart za 18 zl, niz kabel za 45 zl).

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick

Ciezko jest zebrac wszystko w jedna, sensowna calosc, aby czarno na bialym (oczywista oczywistosc) widoczne bylo jaka siec najlepiej wybrac krzywy.gif Byc moze uda sie to w ten sposob. Sam aktualnie posiadam telefon w sieci Orange (karta) i...jestem zawiedziony rolleyes.gif Za 25 zl comiesiecznego doladowania uzyskuje mozliwosc zakupu pakietu 600 smsow za 6zl badz 20 min (takze za 6zl) do wykorzystania w sieci Orange/stacjonarne. Ze tak prostacko powiem "okantdupytopotluc".

 

Swego czasu w Orange, bodaj tylko przez miesiac, byla oferta "darmowego numeru", gdzie za okreslona kwote mozna bylo pod jeden wybrany numer dzwonic za darmo i smsowac. Taka wlasnie opcja by mnie interesowala, jednak bez wchodzenia w abonamenty. Jaka siec wybrac ?

 

Jasne, ze wszystkie te mozliwe pakiety i pakieciki znajde na oficjalnych stronach operatorow, jednak bardziej interesuje mnie opinia osob ktore korzystaja z nich i moga sie konkretnie wypowiedziec.

 

A moze jednak zainwestowac w jakis tani abonament ? eusa_think.gif

Odnośnik do komentarza

Po 3 latach w Orange przechodzę do Playa - czekam tylko na koniec umowy, przenoszę numer i wsio :) Rozmowy tańsze o 1/3, sms-y o 1/4, 25% środków gratis i niezłe telefony w rozsądnych cenach to wystraczająco dużo, by powiedzieć adios Orange, które, w opcji z telefonem, chce mi łaskawie zaoferować dodatkowe 10 zł na wykorzystanie w Orange i stacjonarnych :D

Odnośnik do komentarza
Ciezko jest zebrac wszystko w jedna, sensowna calosc, aby czarno na bialym (oczywista oczywistosc) widoczne bylo jaka siec najlepiej wybrac krzywy.gif Byc moze uda sie to w ten sposob. Sam aktualnie posiadam telefon w sieci Orange (karta) i...jestem zawiedziony rolleyes.gif Za 25 zl comiesiecznego doladowania uzyskuje mozliwosc zakupu pakietu 600 smsow za 6zl badz 20 min (takze za 6zl) do wykorzystania w sieci Orange/stacjonarne. Ze tak prostacko powiem "okantdupytopotluc".

 

Swego czasu w Orange, bodaj tylko przez miesiac, byla oferta "darmowego numeru", gdzie za okreslona kwote mozna bylo pod jeden wybrany numer dzwonic za darmo i smsowac. Taka wlasnie opcja by mnie interesowala, jednak bez wchodzenia w abonamenty. Jaka siec wybrac ?

 

Jasne, ze wszystkie te mozliwe pakiety i pakieciki znajde na oficjalnych stronach operatorow, jednak bardziej interesuje mnie opinia osob ktore korzystaja z nich i moga sie konkretnie wypowiedziec.

 

A moze jednak zainwestowac w jakis tani abonament ? eusa_think.gif

No ja ci moge szczerze polecic abonament w Erze. Nie zastanawiaj sie, tylko idz do salonu Ery i bierz urodzinowy abonament za 20 zl miesiecznie (normalnie 30). W tym masz 40 darmowych minut do wszystkich sieci wymiennych na smsy plus 40 rowniez darmowych minut do Ery. Jedyna oplata poza abonamentem to aktywacja numeru (jednorazowo, cos kolo 60 zlotych), ale to sie zwraca bo bierzezz sobie dobry telefonza zlotowke. ;] Umowa na dwa lata.

Odnośnik do komentarza
Paszczaku a musze w takim wypadku przedstawic jakas umowe z pracodawca czy cus ? :-k Nigdy nie mialem abonamentu :)

No oczywiscie. W kazdej sieci przy zawieraniu umowy wymagane jest pokazanie zaswiadczenia o zarobkach. Ale oimw Ty zarabiasz, a jezeli cos stoi na przeszkodzie, to nie musisz brac telefonu na siebie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...