Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Może być opinia przysłowiowego kolegi, który ma ten telefon :). Ale zaciekawiło mnie jedno zdanie - z jakiego powodu było wymieniane oprogramowanie? I czy chodzi po prostu o aktualizację Symbiana? Jeśli tak to gdzie, jak to robiłeś? :)

Details, details please :D.

Odnośnik do komentarza

Może być opinia przysłowiowego kolegi, który ma ten telefon :). Ale zaciekawiło mnie jedno zdanie - z jakiego powodu było wymieniane oprogramowanie? I czy chodzi po prostu o aktualizację Symbiana? Jeśli tak to gdzie, jak to robiłeś? :)

Details, details please :D.

Po upadku zaliczał zwiechy, stąd konieczność wymiany softu. A, nie wspomniałem o klawiaturze - jest niemal tak samo wygodna, jak ta w N97 mini (to akurat stwierdziłem sam, bawiąc się parę dni tymi telefonami).

Odnośnik do komentarza

@Bond, sam niedawno przedłużałem umowę i od wczoraj jest posiadaczem GT540 Swift. Zebrał bardzo pochlebne recenzje na kilku stronach, opinie użytkowników również były dobre. Szczerze pisząc, na ten drugi telefon nawet nie zwróciłem uwagi, kiedy przeglądałem ofertę operatora. System zawsze można zaktualizować, u mnie jest 1,6 i wiem, że będę musiał go zmienić w najbliższym czasie. Na razie zapoznaję się z nową "zabawką" i powoli coraz bardziej mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zastanawiam się nad nowym telefonem, stara Nokia 5310 już się psuje. Zastanawiam się nad:

 

Nokia N97 Mini

Nokia C6

HTC Wildfire

 

Który z nich "lepszy"? Ewentualnie polecacie jakiś inny model?

 

Wcześniej zawsze miałem Nokie, więc może z czystej ciekawości spróbowałbym tego HTC :-k.

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się nad nowym telefonem, stara Nokia 5310 już się psuje. Zastanawiam się nad:

 

Nokia N97 Mini

Nokia C6

HTC Wildfire

 

Który z nich "lepszy"? Ewentualnie polecacie jakiś inny model?

 

Wcześniej zawsze miałem Nokie, więc może z czystej ciekawości spróbowałbym tego HTC :-k.

Osobiście w najbliższym czasie biorę C6. Poczytałem, popatrzyłem, miałem w rękach, jest OK :).

Odnośnik do komentarza

Ja sam poczytałem trochę i chciałem brać N97 Mini, a Ty poleciłeś dwa pozostałe telefony :keke:.

Zastanów się, czy potrzebujesz telefonu z takimi funkcjami i tej klasy. Oczywiście, jakość wykonania jest lepsza niż C6 czy HTC Wildfire S, ale na litość boską - po co nastolatkowi taki telefon? :-k

 

PS Wujek, gdzie znalazłeś tę funkcję w swoim telefonie? Mam ten sam problem.

Odnośnik do komentarza

Ja sam poczytałem trochę i chciałem brać N97 Mini, a Ty poleciłeś dwa pozostałe telefony :keke:.

Zastanów się, czy potrzebujesz telefonu z takimi funkcjami i tej klasy. Oczywiście, jakość wykonania jest lepsza niż C6 czy HTC Wildfire S, ale na litość boską - po co nastolatkowi taki telefon? :-k

 

PS Wujek, gdzie znalazłeś tę funkcję w swoim telefonie? Mam ten sam problem.

 

Aplikacje -> Ustawienia -> Komunikacja -> Sieci telefonii komórkowej -> Użyj danych pakietowych.

Odnośnik do komentarza

Ja sam poczytałem trochę i chciałem brać N97 Mini, a Ty poleciłeś dwa pozostałe telefony :keke:.

Zastanów się, czy potrzebujesz telefonu z takimi funkcjami i tej klasy. Oczywiście, jakość wykonania jest lepsza niż C6 czy HTC Wildfire S, ale na litość boską - po co nastolatkowi taki telefon? :-k

 

PS Wujek, gdzie znalazłeś tę funkcję w swoim telefonie? Mam ten sam problem.

 

Aplikacje -> Ustawienia -> Komunikacja -> Sieci telefonii komórkowej -> Użyj danych pakietowych.

Dziękuję!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...