Skocz do zawartości

Jagiellonia Białystok


Rekomendowane odpowiedzi

W mediach pojawiły się dziś plotki, jakoby Kamil Grosicki został wypożyczony do Arisu Saloniki. Jest to nie prawdą, młody napastnik nadal pozostaje zawodnikiem Jagiellonii.

 

Głośno było ostatnio w mediach o przenosinach Kamila do innego Klubu. Żadna umowa nie została jednak parafowana, a Grosicki nadal jest piłkarzem Jagiellonii i dzisiaj zameldował się na zgrupowaniu reprezentacji Polski w Grodzisku Wielkopolskim.

 

Ja pierdzielę. To ja i połowa kibiców stan przedzawałowy, a to ściema. Dzięki Bogu. KAAAAMIL GROOOOSICKIIIII :klaszcze:

Odnośnik do komentarza

Może niespodzianką jest właśnie to, że zostaje? Coś na rzeczy musiało być bo nawet nasza oficjalna pisała wczoraj, że możliwe, że to jego ostatni mecz. Należy się cieszyć i liczyć, że do zamknięcia okienka nic nie wyskoczy nowego.

 

Może być też tak, że pojawił się jakiś nowy ciekawy klub, który od razu chce transferu definitywnego i dlatego nie poszedł do Arisu. Póki okienko jest otwarte to wszystko jest jeszcze możliwe.

Odnośnik do komentarza

FYM z CMF i FYM z forum Jagi, czyżby to była ta sama osoba :-k

 

P.S.

Jak już jesteś z Białego to odmieniaj prawidłowo nazwę klubu, 'i' Ci wcięło ;)

 

Może niespodzianką jest właśnie to, że zostaje? Coś na rzeczy musiało być bo nawet nasza oficjalna pisała wczoraj, że możliwe, że to jego ostatni mecz. Należy się cieszyć i liczyć, że do zamknięcia okienka nic nie wyskoczy nowego.

 

Może być też tak, że pojawił się jakiś nowy ciekawy klub, który od razu chce transferu definitywnego i dlatego nie poszedł do Arisu. Póki okienko jest otwarte to wszystko jest jeszcze możliwe.

 

Kulesza dał info, że jest ponoć oficjalna oferta od kluby z Ankary, ale od którego nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza

Niech sobie Piekarinho mówi. Według oficjalnych źródeł Grosicki jest w Grodzisku na zgrupowaniu, a nie w żadnych Salonikach. 16 i pół godziny do zamknięcia okienka. Ręce precz od Grosickiego!!!

 

jest ponoć oficjalna oferta od kluby z Ankary, ale od którego nie wiadomo.

 

Okazało się, że chodzi o Kasimpasaspor, ale ich oferta została szybko odrzucona.

Odnośnik do komentarza
Dziś o 8.30 Kamil Grosicki zjadł śniadanie w Grodzisku na zgrupowaniu kadry. Ta sensacyjna wiadomość obiegła dziś z rana wszystkie media.

 

I choć telefony się urywają, choć dzwonił już chyba każdy na czele z Sir Alexem Fergusonem, Pepem Guardiolą, Rafą Benitezem i królem Juanem Carlosem (ponoć chcą dać Grosickiemu obywatelstwo hiszpańskie i zaprosić go do gry w ich kadrze) to Kamil nadal pozostaje zawodnikiem Jagiellonii.

 

:hahaha:

 

Widać redakcja oficjalnej strony postanowiła trochę rozładować napięcie związane z ewentualnym transferem.

Odnośnik do komentarza
Ja wiem tylko o Arisie i ten klub mnie najbardziej interesuje. Zagra przecież w Lidze Europejskiej przeciwko Atletico Madryt i Bayerowi Leverkusen - mówi "Przeglądowi Sportowemu" Kamil Grosicki.

PRZEGLĄD SPORTOWY: Na zgrupowanie kadry przyjechał pan jako piłkarz Jagiellonii czy Arisu Saloniki?

KAMIL GROSICKI: Jako piłkarz Jagiellonii, ale w każdej chwili wszystko może się zmienić. Nie jest już tajemnicą, że trwają rozmowy z Arisem Saloniki do którego mam być wypożyczony. Choć ja wolałbym związać się z nowym klubem na stałe.

 

PS: Miał pan lecieć w poniedziałek do Salonik, by podpisać umowę z Arisem.

Takie były plany, ale dostałem powołanie, późnym wieczorem zadzwonił dyrektor reprezentacji z tą informacją. Jeszcze w nocy z bramkarzem Grześkiem Sandomierskim pojechaliśmy do Warszawy, a rano ruszyliśmy do Grodziska. Cieszę się, że trener Smuda mnie powołał. Naprawdę czekałem na to powołanie, powiedziałbym nawet, że z niecierpliwością i utęsknieniem. Potrzebowałem takiego meczu jak ten z Lechem, by błysnąć, pokazać na co mnie stać. A że powołanie, transfer i dobry mecz zbiegły się w czasie to pozostaje... tylko się cieszyć.

 

PS: W niedzielny wieczór Aris był jedynym klubem, który złożył konkretną ofertę wypożyczenia. W poniedziałek „obudziły" się dwa tureckiego kluby - Bursaspor i BB Istambul.

Ja wiem tylko o Arisie i ten klub mnie najbardziej interesuje. Zagra przecież w Lidze Europejskiej przeciwko Atletico Madryt i Bayerowi Leverkusen. Będzie można pokazać się w Europie. Aris zapamiętał moją dobrą grę w eliminacjach do Ligi Europejskiej i chyba stąd oferta.

 

PS: W Grecji będzie pan mógł zarobić kilka razy więcej, niż w Jagiellonii.

To też ważne. Po to człowiek wyjeżdża za granicę

 

http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Rozmowa-z-Kamilem-Grosickim,artykul,85495,1,718.html

 

Myślę, że sprawa nadal otwarta i do ostatnich sekund będziecie drżeć o ten transfer. A i sam Grosik chętnie by się pokazał w barwach Arisu w LE i zarobił oczywiście więcej niż w Białymstoku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...