Skocz do zawartości

Jagiellonia Białystok


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jagiellonia remisuje 2:2 z Arisem i odpada z Ligi Europy (1:2 w pierwszym meczu). Była szansa na awans, jednak Kaszczelan sfaulował zawodnika gospodarzy w polu karnym i po raz drugi w tym dwumeczu straciliśmy gola z jedenastu metrów.

 

Do haniebnego zdarzenia doszło jednak przed meczem, kiedy to bandyci (bo przecież nie kibice) zaatakowali działaczy, akcjonariuszy i kibiców Jagi.

Odnośnik do komentarza
Do haniebnego zdarzenia doszło jednak przed meczem, kiedy to bandyci (bo przecież nie kibice) zaatakowali działaczy, akcjonariuszy i kibiców Jagi.

 

Wy za to jestescie swieci :lol:

 

Wszystko wskazuje na to, że UEFA ukarze Jagiellonię Białystok za zachowanie jej kibiców podczas meczu z Arisem Saloniki. Obserwator europejskiej federacji jest w posiadaniu filmów i zdjęć awantury, do której doszło na sektorze polskiego zespołu.

 

Obserwator UEFA szykuje raport dla federacji, w którym zawarte zostaną informacje na temat wydarzeń z pierwszej połowy spotkania Jagi z Arisem. Opis będzie dokładny, bo jest on w posiadaniu filmów i zdjęć z niebezpiecznymi przedmiotami (jak łomy, noże i kastety), w jakich posiadaniu były osoby na sektorze Jagiellonii.

Greckie media podają także, że w związku z wydarzeniami na stadionie zatrzymanych zostało pięciu lub sześciu Polaków.

Odnośnik do komentarza

Oglądałem spotkanie ze Śląskiem i doszedłem do wniosku że Kascelan to straszny brutal, nie dość że w Salonikach kosił Greków równo z trawą to w ostatnim spotkaniu połamał Sebastiana Dudka. Lubie walczaków ale Czarnogórzec trochę przesadza i możemy mieć przez niego sporo problemów w postaci wykluczeń.

Odnośnik do komentarza

Najbardziej niezrozumiała decyzja sędziowska wczorajszego popołudnia to właśnie brak czerwonej kartki dla Kascelana. Facet tym atakiem od tyłu na Dudka udowodnił, że ma nierówno pod sufitem, nie szanując nikogo na boisku. Oby kiedyś się nie przekonał na własnej skórze, czym grozi taki brak szacunku ze strony rywala.

Odnośnik do komentarza

Jagiellonia pokonał Śląsk 4:1 w pierwszym tegorocznym spotkaniu w ramach ME. Patrząc na zeszłoroczne wyczyny wynik wyśmienity. Czyżby tak szybko miałyby być widoczne efekty pracy Rumaka? Oby było co raz lepiej, bo potencjał jest (zawsze był, tylko z wykorzystaniem było krucho i to bardzo).

Odnośnik do komentarza

Sensei jak widać nie masz zielona pojęcia o którą sytuację chodzi.

 

Barton w L+E jedyną osobą, która wyraża swoją opinię (i wszyscy się w 99% przypadków z nią zgadzają) jest Stempniewski. Ja oglądałem ten program jeśli się nie mylę coś mówił, że "noga zawodnika za wolno wróciła do podłoża", co dla mnie jest po prostu kpiną, życzliwym usprawiedliwieniem debiutującego w Ekstraklasie arbitra.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie czerwo ewidentne- miał możliwość zabrania nogi, a wyprostował ją sobie na udzie przeciwnika i niewinnie patrzył w niebo. Brak jakiejkolwiek kary dla Kascelana to jakiś kiepski żart, a jest jest jeszcze siatkarski blok El Mehdiego zostawiony bez żadnych konsekwencji :roll: (dodatkowo czy to nie Kupisz przeorał korkami Kelemena za co żółta była najmniejszym wymiarem kary?)

Sędzia wielokrotnie się mylił, ale można powiedzieć że był bardzo łaskawy dla piłkarzy Jagi.

Odnośnik do komentarza

FYM-To nie ta sytuacja? Damn... Widocznie coś mi się pomieszało ale mecz oglądałem więc muszę sobie pamięć odświeżyć.

 

http://ekstraklasa.t...la_Alexisa.html

 

Dla mnie sytuacja nie do końca jednoznaczna, jednak atak wygląda na świadomy - po kopnięciu piłki zawodnik patrzy się, gdzie trafi jego noga, a dopiero później gdzie poleciała piłka, wydaje mi się, że wiedząc, że kopnie, mógł ją chociaż rozluźnić w kolanie. Ale to ułamki sekund.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...