Skocz do zawartości

Wisła Kraków w FM 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie uważam, że Wisła jest zrobiona dobrze. Kilka uwag odnośnie piłkarzy.

 

Juszczyk - za mocny jak dla mnie

Głowacki - Tackling 14 wydaje mi się za niski, w końcu umiejętna gra wślizgiem to jeden z najwazniejszych atutów Głowackiego IRL, zdecydowanie za niski Influence - kapitan Wisły, swego czasu też młodzieżówki, powinna być wartość rzędu 16-17

Gołoś - pozycja DM, MLC to jakieś nieporozumienie, jak dla mnie najbardziej odpowiednie byłoby M RC, w koncu grywał głownie na prawej stronie albo ofensywnego pomocnika

Jirsak - za niskie wartości Corners, Free Kick Taking i Crossing - w Wiśle to on wykonuje stałe fragmenty gry (te dośrodkowujące)

Paweł Brożek - jakiś taki zbyt przeciętny nie wyróżnia się jakoś wybitnie. Finishing i Positioning powinny być wyższe na pewno.

Niedzielan - jedyny piłkarz, którego nie mogłem ocenić, bo doznał kontuzji zaraz na starcie i nie grał przez całą rundę.

Odnośnik do komentarza
André Barreto będzie zawodnikiem Wisły Kraków tylko do końca tego roku. Zawodnik dostał zgodę na rozwiązanie kontraktu z drużyną prowadzoną przez Macieja Skorżę.

 

O tej decyzji poinformował na konferencji po meczu z Lechią Gdańsk trener Skorża. Z początkiem 2009 roku Barreto będzie wolnym zawodnikiem.

 

 

źródło: Wisła Kraków

 

W temacie ,,FM 2009'' pisałem o moich wątpliwościach odnośnie umiejętności Niedzielana i Juszczyka i występach w reprze Juniora Diaza, jakie jest zdanie researcheza na ten temat?

Odnośnik do komentarza
André Barreto będzie zawodnikiem Wisły Kraków tylko do końca tego roku. Zawodnik dostał zgodę na rozwiązanie kontraktu z drużyną prowadzoną przez Macieja Skorżę.

 

O tej decyzji poinformował na konferencji po meczu z Lechią Gdańsk trener Skorża. Z początkiem 2009 roku Barreto będzie wolnym zawodnikiem.

 

 

źródło: Wisła Kraków

 

W temacie ,,FM 2009'' pisałem o moich wątpliwościach odnośnie umiejętności Niedzielana i Juszczyka i występach w reprze Juniora Diaza, jakie jest zdanie researcheza na ten temat?

Nie wiem co tam napisałeś, ale już kilka razy pisałem, że Juszczyk pójdzie w dół. Niedzielan również. Występy w kadrze też będą zaktualizowane.

Odnośnik do komentarza

B. Cupial jakos na poczatku pierwszego sezonu dodal mi do budzetu 5 milinow funtow, a pozniej srednio co 2 miesiace, jakiejs pomniejsze kwoty. Wiemy jak to jest w rzeczywistosci z tym panem, pytanie tylko mam takie, czy to od researchera(w co watpie), czy raczej bug gry??

Odnośnik do komentarza
B. Cupial jakos na poczatku pierwszego sezonu dodal mi do budzetu 5 milinow funtow, a pozniej srednio co 2 miesiace, jakiejs pomniejsze kwoty. Wiemy jak to jest w rzeczywistosci z tym panem, pytanie tylko mam takie, czy to od researchera(w co watpie), czy raczej bug gry??

Nie ma atrbutu "skąpstwo" ;]

Odnośnik do komentarza
Moim skromnym zdaniem poprawieni powinni być:

- Patryk Małecki

- Łukasz Burliga

- Rafał Boguski

oraz dodany do bazy powinien być Sebastian Leszczak (ostatnio zadebiutował w Wiśle).

Leszczak jest w bazie. Małecki i Boguski będą poprawieni.

 

 

A co do nazwy stadionu: w Krakowie widnieją znaki prowadzące na "Stadion Miejski im. Henryka Reymana" i taka też jest oficjalna nazwa tegoż obiektu

Odnośnik do komentarza
Moim skromnym zdaniem poprawieni powinni być:

- Patryk Małecki

- Łukasz Burliga

- Rafał Boguski

oraz dodany do bazy powinien być Sebastian Leszczak (ostatnio zadebiutował w Wiśle).

Leszczak jest w bazie. Małecki i Boguski będą poprawieni.

 

 

A co do nazwy stadionu: w Krakowie widnieją znaki prowadzące na "Stadion Miejski im. Henryka Reymana" i taka też jest oficjalna nazwa tegoż obiektu

 

Leszczak jest w bazie 9.0.0 ale w bazie 9.1.0 zaginął ... czyli nie ma go.

Odnośnik do komentarza
Moim skromnym zdaniem poprawieni powinni być:

- Patryk Małecki

- Łukasz Burliga

- Rafał Boguski

oraz dodany do bazy powinien być Sebastian Leszczak (ostatnio zadebiutował w Wiśle).

Leszczak jest w bazie. Małecki i Boguski będą poprawieni.

 

 

A co do nazwy stadionu: w Krakowie widnieją znaki prowadzące na "Stadion Miejski im. Henryka Reymana" i taka też jest oficjalna nazwa tegoż obiektu

 

Leszczak jest w bazie 9.0.0 ale w bazie 9.1.0 zaginął ... czyli nie ma go.

W demie 9.1 jest :P

Odnośnik do komentarza
Wisła jest zdecydowanie przepakowana...

 

http://img81.imageshack.us/img81/1931/wtfrf8.jpg

 

Prowadzę tylko naszą reprezentację na małej bazie i 2 naszych ligach, nie bawiłem się edytorami i nic nie grzebałem...

 

 

Sam sobie odpowiedziałeś, czemu jest taka "przepakowana" - mała baza, tylko nasza liga i się dziwisz, że wszystkich pokonuje. Poważny jesteś?

Odnośnik do komentarza
Wisła jest zdecydowanie przepakowana...

 

http://img81.imageshack.us/img81/1931/wtfrf8.jpg

 

Prowadzę tylko naszą reprezentację na małej bazie i 2 naszych ligach, nie bawiłem się edytorami i nic nie grzebałem...

 

 

Sam sobie odpowiedziałeś, czemu jest taka "przepakowana" - mała baza, tylko nasza liga i się dziwisz, że wszystkich pokonuje. Poważny jesteś?

 

a Ty myslisz, ze przez to, ze jest mała baza to nie wczytali sie zawodnicy Realu, Bayernu albo Chelsea? -.-"

te kluby są nafaszerowane zawodnikami bliskimi ideału i nie powinno byc tak, że zespół z Polski wygrywa LM!

Odnośnik do komentarza
a Ty myslisz, ze przez to, ze jest mała baza to nie wczytali sie zawodnicy Realu, Bayernu albo Chelsea? -.-"

te kluby są nafaszerowane zawodnikami bliskimi ideału i nie powinno byc tak, że zespół z Polski wygrywa LM!

Wedlug mnie Wisla nie jest przepakowana, a gra pozwala na mecze marzen czy cos w tym stylu, owszem moze sie zdarzyc ze polski klub pyknie Barce, ale raz na 10 lat. Wedlug mnie Wisla jest odwzorowana bardzo dobrze, podobnie jak Lech, sam grajac Wisla, w pierwszym sezonie z LM odpadlem na 3 miejscu w grupie, a w uefa skonczylem w cwiercfinalach, w drugim natomiast tez 3 miejsce w grupie LM ale juz final Uefa przegrany z MUTD. Nie jest to kwestia przepakowania Wisly, a raczej kodu gry, wydaje mi sie, ze ktos grajacy jakas inna polska druzyna, tez bedzie mial jakby "z gorki". Moze to jest powiazane z jakims bledem interpretacji atrybutow Determination, Composure i Concentration czyli pilkarze za czesto wznosza sie na swoje wyzyny, w szczegolnosci w waznych meczach, lub moze byc to zwiazane ze zbyt wielkim wplywem rozmow przedmeczowych i motywacyjnych. Taka jest moja opinia po dwoch sezonach. Bo niby kto z Wisly jest tak przepakowany okrutnie, ze sam rozwala swiatowa czolowke?? Pawel Brozek?? W porownaniu z niektorymi gwiazdami naszej ligi z patcha 9.0.1 to on jest przecietny jesli chodzi o atrybuty wystepujace w grze.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...