Skocz do zawartości

Rapowe Realia


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

A co mnie to obchodzi, kto wydal ksiązke?

 

Choćby to, komu za nią płacisz. Bo chyba nie łudzisz się że raperzy dostają za nią komplet, ba - większość, kasy ze sprzedaży? Rozumiem że gdyby wydawał ją sam Adolf Hitler nie miałbyś nic przeciwko?

Odnośnik do komentarza
A co mnie to obchodzi, kto wydal ksiązke?

 

Choćby to, komu za nią płacisz. Bo chyba nie łudzisz się że raperzy dostają za nią komplet, ba - większość, kasy ze sprzedaży? Rozumiem że gdyby wydawał ją sam Adolf Hitler nie miałbyś nic przeciwko?

Vami oni mieli wydawać książke, ale niestety sie ni dogadali :/ trudno trzeba będzie wesprzeć tych czerwonych bandziorów...

Odnośnik do komentarza

Na wstępie książki jest bardzo długi wywiad z autorem jej dotyczący właśnie próby wpierw wyreżyserowania i stworzenia filmu na podstawie scenariusza, a potem o wydaniu scenariusza. Scena wydawnicza jest niestety bardzo negatywnie nastawiona do takich pozycji, o takiej tematyce.. nie chcieli w to zainwestować, więc zrobiła to Krytyka Polityczna. Mnie interesuje książka sama w sobie, a kto ją wydaje? No cóż.. nie chętnie wspomagam takie wydawnictwa, ale nie było innego wyjścia, niestety.

Odnośnik do komentarza
Poza tym Mateo z Guralem robią coś osobno jeszcze.

 

Moze kolejny mixtape, troche czasu minelo od ostatniego

 

Możliwe, że z Mateo robi Kokainę. Nie wiem.

 

co do Zeusa wsłuchuję się już którąś godzinę i jest bardzo mocny track. Fajna cięta produkcja. I tekstowo też ciekawie, z pomysłem.

Odnośnik do komentarza

http://rapidshare.com/files/186161664/Kazz...ny.Zul-2009.rar

 

01. Banki (Feat. Putin, DJ Ojciec Karol)

02. Jestem (Feat. VNM)

03. Bujaj Sie (Feat. Bassgrou)

04. Jawnie (Feat. Lysazi)

05. Interlude

06. I Tak Ich to Wkurwia (Feat. Werbel, Piku, Mlodzian, Jeanvonsel)

07. Czego Oni Chca Ode Mnie?! (Feat. VNM, Wdowa)

08. To Nie Hymn (Feat. Swiatek)

09. Zerodziewiec

10. Outro

 

Nielegal, bardzo mocny kawałek nr. 2. Miżdżący bit, swietna nawijka VNM-a(jeśli ktoś go lubi), reszta taka sobie ale dla tego utworu warto ściągnąć, polecam.

Odnośnik do komentarza
Sugerując się linkiem produkcja świeża. A VNM ponoć "Centymetrem" zakończył karierę rapową. Ciekawe eusa_think.gif Wdowie też się dograł, tylko może nagrywane jeszcze wcześniej to było?

 

Wg. niektórych to on skończył z nielegalami i szykuje się do solówki, sam nie wiem co o tym myśleć, ale w internecie spotkałem się z takimi opiniami. Ostatnio VNM był chyba na mixtape Pietza, ale myślę ze to już było wczesniej nagrywane.

Odnośnik do komentarza

Jest kilku pośrednich zawodników. Jest taki fajny perspektywiczny koleś Qest. Ale na razie dogrywa zwrotki, albo puszcza w internet pojedyncze tracki. Jest w sumie jeszcze Cienias, który poza ulicznym potrafi zagrać też coś poważnego. Ostatnia płyta bardzo poważna, poza może 2 track'ami. Jest Puffy i Pele, ale ostatnią płytę zrobili 4 lata temu. Jest długo ostatnio nieobecne Niczego Sobie, ale tak jak mówię cicho ostatnio z produkcjami. W sumie jest Deep, który z Bobikiem zrobił taką pośrednią plytkę, ale to tez parę lat temu. Poznań podziemny to ostatnio tylko PDG i Fataem, PM-ki które ze względu na renomę jaką osiągnęły są po prostu zauważane i kreowane na zespoły ważne. Fakt mamy duży podział na bragę, albo lajtowe Enrikle, Fido, Azraele i inne. Dużo zespołów zostało rozwiązanych, a nowi co wchodzą na scenę zafascynowani są bardzo właśnie PDG, Fataem'em i robią bardzo podobnie rap, niestety ze skutkiem marnym.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...