Skocz do zawartości

Rapowe Realia


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

Ano Luty. Dzisiaj potwierdził, że właśnie wtedy ma się pojawić płytka + kolejny koncert w ŁDZ ^^.

 

Btw. to, co ten człowiek wyczynia na scenie w Łodzi to przechodzi ludzkie pojęcie. Niby zawsze daje z siebie 100% i potrafi roznieść każdą scenę, ale gdy gra w Łodzi to ta cała energia po prostu się w nim kumuluje, a efekt jest nie do opisania. No i za ten numer na skrzypcach to klękajcie narody :respekt: Reszta występujących dzisiaj też na wielki plus szczególnie Afronty (miazga :o) Torae i Reps ze Skill Mega :)

Odnośnik do komentarza

Mes mnie ni ziębi i ni grzeje, bardziej jara mnie Tewu, które dzisiaj miało premierę.

 

Promomix

(link do ściągnięcia, poniżej jest możliwość odsłuchu online)

 

01. Intro

02. Ślad Po Sobie

03. My I Wy (Wersja Cenzuralna) (feat. Peja) - KLIP!

04. Agresja 2 (feat. Fu, Bolec)

05. Nie Śpij (feat. Trish)

06. Desperat (feat. Solei)

07. Łap, Łap, Nowy TeWu Rap! - KLIP!

08. Przynajmniej Dziś (feat. Flexxip, Lady K)

09. Gdy Zasypia Dobro

10. Pokusa (feat. Bendickz, Sheri) - KLIP!

11. Hono Tu (feat. Solei)

12. Stara Szkoła

13. Przykra Prawda

14. Boli, A Zarazem Wzmacnia

15. Panika

16. To Za Nami

17. My I Wy (Wersja Niecenzuralna) (feat. Peja)

 

Co prawda na przykład kawałek "Pokusa" wydaje mi się co najmniej żenujący, to reszta z promomixu zdaje się trzymać poziom.

 

Nie widziałem nigdzie listy producentów, ale do kawałka z Peją bit zrobił WhiteHouse.

Odnośnik do komentarza

 

Teledysk Eldo - Nie pytaj mnie o nią. Kurde fajny kawałek, ale imo teledysk spierdolony. Był pomysł, ale wykonanie beznadziejne.

 

Niestety jest tak z większością teledysków w naszym pięknym kraju... Czekam na drugi klip do "Gdyby miało nie być jutra" Pezeta robiony przez grupę 13, teledysk do "Noc i dzień" bardzo im się udał.

Odnośnik do komentarza
„Ty przecież wiesz co” to długo zapowiadany drugi album Sokoła i Pono. Płyta ukazuje się rok po premierze „Teraz pieniądz w cenie” – albumu, który zebrał świetne recenzje i pokrył się złotem.

 

„Ty przecież wiesz co” to konsekwentnie utrzymane rewelacyjne brzmienie. Dzięki bitom od najlepszych producentów z Niemiec: PH7 i Shuko, z Polski: L.A. i Magiera z Whitehouse, DJ Krime oraz DJ Strider (Grecja) i Max Chorny (Ukraina), nagraniom w Studiu Żyzne Pole u Deszczu Strugi i w kilku innych studiach oraz profesjonalnemu miksowi (Rafał Smoleń w Studio Sound and More) i masteringowi (Jacek Gawłowski w JG Master Lab) album zadowoli najwybredniejszych koneserów dźwięku.

 

„Ty przecież wiesz co” to najbardziej osobisty album w dorobku Sokoła i Pono. Płyta poświęcona jest w dużej mierze kobietom i różnym relacjom z nimi. Liryczny nastrój wzmacniają wokale w refrenach. Męskie: Bartka Królika i Sylwestra Kozery z Kapeli Czerniakowskiej. Kobiece: Ani Szarmach, Martiny oraz Aliny.

 

Tracklista:

 

1. Uczę się uczuć

Gitara: Marlon Kozaky

Produkcja: L.A. / White House

 

2. Wszystko na sprzedaż

Produkcja: PH7

 

3. Nigdy nie zrozumiem kobiet

Gościnnie: Bartek Królik

Produkcja: PH7

 

4. Poczekalnia dusz

Gościnnie wokal i mandolina Sylwester Kozyra (Kapela Czerniakowska)

Produkcja: DJ Strider

 

5. Miód i cukier

Produkcja: Shuko

 

6. Jednorazowo

Gościnnie: Ania Szarmach

Produkcja: PH7

 

7. Suto wędlin kłaść na chleb

Gościnnie: Fundacja #1 (ZIP Skład)

Produkcja: Magiera / White House

 

8. Zajarany życiem

Produkcja: Max Chorny

 

9. Wewnętrzny głos

Gościnnie: Ania Szarmach

Produkcja: Bober

 

10. Bliski dla bliskich

Gościnnie: Ko1Fu (ZIP Skład)

Produkcja: PH7

 

11. Nie udaję

Produkcja: PH7

 

12. Jesteś mną

Gościnnie: Martina

Produkcja: J Cook

 

13. Za dużo widzę

Gościnnie: Alina

Produkcja: PH7

 

14. Wielu by chciało, żeby to był koniec

Produkcja: Krime

 

15. Ty przecież wiesz co

Produkcja: Robert M.

 

16. Angela (Gdybym wiedział, że istniejesz…)

Muzyka: Wojciech Wysocki, Rafał Rachowski, Paweł Herbasch, Artur Czaiński

Bonus Track. Utwór pochodzi z płyty zespołu Oxy.Gen "Dziewczyny" – album dostępny do bezpłatnego pobrania na www.oxygenmusic.pl

Hm, ciekawe :>

Odnośnik do komentarza

Jestem po pierwszym przesłuchaniu nowej plyty Peji.. Powiem tyle, dobre bite, Peja jak zwykle prosto i dosadnie, swietny Kaczor na feat'cie (po prostu genialna Szkoła Życia), jest o ciezkim zyciu, seksie, imprezach, ulicy.. To co chcialem uslyszec :) a i PTP bardzo pozytywnie..

Odnośnik do komentarza

Peja? Fajna płytka. Bity mocne, ale kawałki jakoś bez szału. Oczywiście mam kilka faworytów tj. Bragga, To Pe do En, czy Tak bardzo chcę, ale ogólnie be z rewelacji. Płyta fajna, przesłuchałem ja kilka razy, wrócę do niej z przyjemnością, ale naprawdę jakimiś tam kozakiem to nie jest. A trzeba jeszcze zważyć na fakt, że jakoś tam za Peją nie przepadam.

Odnośnik do komentarza
A dla mnie dobrą płytą było Na legalu. NOJA i SLU mi sie kompletnie nie podobały, a to już coś prezentuje. a co do refrenu :] Mi się strasznie podoba :D Miszcz! :]

Jestem tego samego zdania. Z tej płyty moje faworyty to Bragga (będzie klip :jupi: ), Tak Bardzo Chcę (genialny bit, a refren na dłuższą metę troszkę denerwuje), Regulamin Zabijania i Ja Pierdolę. W porywach jeszcze Szkoła Życia. Reszta ot takie, sobie są. A to, że płyta już jest złota, to naprawdę świetny wynik.

Odnośnik do komentarza
Nie ma bata, kupuje na swieta oryginal :] a na potwierdzenie tego ze ludziom sie podoba.., plyta w 2 dwa dni osiagnela status zlotej :) niby tylko 15 tys. i do "Scyzoryka" Liroya z ponad 500 tys egzemplarzy to nic, ale na te czasy to naprawde sporo..

 

Bym jej nie dostał tylko ktoś obniżył próg

Znów życia ironia

Złota płyta po piętnastu tysiącach

Wyróżnienie jak pracownik miesiąca :muza:

 

12 będzie Eldo :] A 17 stycznia składak "Jestem stąd". Ciekaw jestem tego projektu WASP-a z ludźmi z pomorza. Miał ktoś do czynienia z płytką?

 

Z tej płyty moje faworyty to Bragga (będzie klip :jupi: ),

 

jakieś info potwierdzenie? :>

Odnośnik do komentarza
Nie ma bata, kupuje na swieta oryginal :] a na potwierdzenie tego ze ludziom sie podoba.., plyta w 2 dwa dni osiagnela status zlotej :) niby tylko 15 tys. i do "Scyzoryka" Liroya z ponad 500 tys egzemplarzy to nic, ale na te czasy to naprawde sporo..

Z tego, co czytałem to nie 15 tys. a 7,5 bo to 2 płytowy album. Ja chyba jednak za bardzo odszedłem w stronę "alternatywnego' HH. Teksty o ulicznych akcjach, koks itp już do mnie nie trafiają :keke:;)

 

A teraz coś z zupełnie innej beczki.

 

http://www.infomuzyka.pl/Muzyka/1,92328,60...otem_film_.html

 

Książka już zamówiona, jutro wysyłam kasę na konto Raha i czekam na przesyłkę :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...