Skocz do zawartości

Rapowe Realia


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

Młodziak zrobił diss faajny, ale na papierze. Wbite niestety niezadowala mnie :] Przez co nie trafia on do mnie tak jak Massey, który imo na razie 1-0. Lepiej trochę wyszło.

Popieram. A że nie słyszałem płyt żadnego z nich to uważam, że jestem obiektywny w tym przypadku :P

Odnośnik do komentarza
Słoń wypuścił PROMOMIX "Chorych melodii| plyta zapowiada sie swietnie. Slon wyrasta na czolowego gracza w Poznaniu..

 

Tak fajnie. Udziela się widoczny, ale trochę monotematyczne to jest. W ogóle typ, które chce się wybić na samym bragga, dissowaniu innych.

 

A ja rzucę promomix Harego - Odpowiedni moment.

 

http://rs273.rapidshare.com/files/18955434...anskirapcom.mp3

Odnośnik do komentarza

Niestety drugi diss to już większość niepotrzebnych bluzgów, ale jest nieźle. Rudy się nie popisał, tylko i wyłącznie dziwki, k***y i lachociągi, choć spodobało mi się - "Ty zmień basket na bilard i zajmij się kijem" ;) I zmarnowali - jak sam Młodziak powiedział w końcówce - kolejny niezły bit $wira na Masseya...

Odnośnik do komentarza

http://www.hip-hop.pl/ustawki/album_projec...p?id=1233568070

 

Ramona23 - Król bez berła..

 

Singiel do solo Łukasza. Wstąpił do 5Elementu. Czyżby legala szykowali? Zasłużył sobie już kolega na to.

 

I odpowiedź Massya na diss:

 

http://www.hip-hop.pl/ustawki/album_projec...p?id=1233587587

 

Chyba najlepszy, ale bluzg ciągle dużo.

Odnośnik do komentarza
Przedstawiamy tracklistę albumu "O.C.B." (premiera 27 luty 2009):

 

01. Strach

02. Zobacz co mówią

03. Miłości nie ma dziś

04. Dom

05. Karma

06. Flow Virus feat. Torae

07. Dlaczego mamy dać

08. Bez zasięgu

09. Po drodze do nieba

10. Synu

11. Nigdy kiedy piszę feat. Main Flow, Kaze

12. To pozostaje we krwi

13. Real Game feat. Evidence

14. Sam to nazwij

15. Nie każdy

16. O.C.B.

17. Cultivation feat. Keith Murray, Kochan

18. Live My Life feat. Beneficence

19. Dla wszystkich co wierzą

20. Bez outra

 

Płytka w wersji 2CD już zamówiona, teraz tylko czekać na premierę :)

Odnośnik do komentarza

Konflikt Kaczora z Guralem, i pismo do poznanhiphop.pl Kaczora:

 

"W związku z zaistniałą dziwną i dla wielu osób nieczytelną sytuacją dotyczącą ekipy PDG Kartel wyjaśniam, iż nie jestem już jej członkiem i nie chcę mieć z tym logo nic wspólnego. Moją decyzję spowodowały różnice dzielące mnie i niektórych członków składu. Doszedłem do wniosku, że nie będę brał dłużej udziału w wycieraniu dupy hasłem w którego stworzeniu miałem niemały udział."
Odnośnik do komentarza

Kaczor wyjasnil czesciowo sprawe w wywiadzie, ktory udzielil ostatnio z Peją .. Szkoda ze nie bedzie 3 Killazow, choc uwazam, ze Nokaut byl o wiele lepszy od Kociej Karmy.. A co odnosnie PDG? Nie podoba mu sie to co robi Gural z Qlopem, a szczegolnie ten drugi, ktory strasznie lize dupe DGE i jest praktycznie wszedzie tam gdzie Piotrek..

Odnośnik do komentarza
My tu gadu gadu, a niepostrzeżenie z 2 nowymi płytami naraz wraca Mezo ;)

Nowy singiel do odsłuchania tutaj : http://www.hip-hop.pl/ustawki/album_projec...p?id=1233756081

 

Wg. mnie z Meza mogliby być ludzie, chłopak ma technikę niezłe rymy, ale niestety jaką drogę wybrał każdy wie. Co do kawałka to nie przypadł mi do gustu.

 

To moglbym powiedziec o liberze, bo mezo to troche cipka taka.. Ja osobiscie nie moge sie doczekac Chorych Melodii Slonia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...