Skocz do zawartości

Rapowe Realia


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

Argumenty Peji:

a) Włodi wygląda jak narkoman i jest nikim

b) W. jest głupi, bo nie wie o co chodziło z tym krzesłem.

c) Ludzie się nie zmieniają, tylko on jest spoko od zarania po dziś.

d) Pelson to złodziej i pirat, w dodatku nikt (sic!), bo nie ma hajsu i nie nagrał tyle co on.

e) Eldo ma uszy. Duże.

f) Parias to porażka roku (nie wydali płyty jeszcze :-k)

g) Ten dzień to porażka frajerów

h) Zmiażdżyłem was, TDF-a i Żuroma (prawda oczywista!!!)

i) Molesta bez WDZ-ta nie istnieje

j) 3 autentyki i IMO beznadzieja

k) Eldo nie jest zajebisty jak kiedyś

l) Jestem lepszy, na leszczy mam teksty

m) Eldo to zakompleksiony i Leszek (zagubiony jak frajer, który będąc pełnoletnim zaczął dopiero jarać!!)

n) Eldo to frajer, co każdy przyzna (KAŻDY!!)

o) Eldo to internetowy kozak, bo odpisał na coś opublikowanego w sieci zamiast pogadać (a Peja gadał...)

p) Parias to komercja, bo kiedyś Pelson i Włodi nie gadali z Eldoką

r) Eldo to raper dla studencików, a Peja nagrywa dla każdego (z tym że to Eldo się wywyższa tworząc dla ludzi wykształconych, Peja nie wywyższa się wcale)

s) Zajebie was leszcze, samobójcy, Parias pierdolony rozgardiasz!

 

Sporo, jakość najwyższa ;)

 

+ rymy (Pelson, zabił cię Pejson :rotfl:) powtarzanie wątków (kim jest Pelson użyte w oddalonych od siebie zwrotkach) i mamy clujowy diss.

Odnośnik do komentarza

swoją drogą największa przewaga Pariasu to fakt, że oni potrafią nagrywać coś poważnego z dodatkiem komizmu, widać że mają dystans do siebie, potrafią posłużyć się ironią (nie przypuszczam, by Peja nie rozumiał sarkazmu, po prostu nie potrafi włączyć go w swoją twórczość, przez to przegrywa) podczas gdy raper z pod żabki umie tylko napier**** jaki to beznadziejnie słaby jest jego odbiorca.

 

Parias nagrał ponad 2 razy krótszy utwór bez powtórzeń, z mniejszą ilością pustych wyrażeń, inwektyw, trochę z jajem i na luzie. Peja spiął tyłek, nagrał 10 minut (zapewne nie czytał apelującego o zwięzłość Leca) pustej napinki, gdzie raz na dwie minuty udaje mu się stwierdzić coś sensownego.

 

Jeszcze - im więcej razy słucham dissu Pariasu tym bardziej oddalam się od podzielanej przeze mnie na początku opinii Szczurka - Eldoka pojechał moim zdaniem Peji najlepiej - najmądrzej, z największym dystansem i luzem.

Odnośnik do komentarza

Co do przewagi Pariasu nad dissem Peji to jestem z Wami zgodny. Ale wydaje mi się, że nagrywanie teledysku przez Parias było posunięciem marketingowym. Skoro mają wydać płytę to chcieli się pokazać razem ludziom (nie liczę tej krótkiej zajawki wypuszczonej wczesniej).

Odnośnik do komentarza

Co do przewagi Pariasu nad dissem Peji to jestem z Wami zgodny. Ale wydaje mi się, że nagrywanie teledysku przez Parias było posunięciem marketingowym. Skoro mają wydać płytę to chcieli się pokazać razem ludziom (nie liczę tej krótkiej zajawki wypuszczonej wczesniej).

Promocja płyty, która nawet nie ma daty premiery ? :_eyes:

Odnośnik do komentarza

Chodzi mi o promocję nowego projektu PARIAS. O ile wiem Włodi, Pelson i Eldo nie grali wczesniej razem wlasnie w takim skladzie. Peja, tak samo jak i Tede, grają od ilus tam lat, a to jest promocja jakby nowej marki.

Ostatni teledysk Ryśka promował płytę, którą można było kupić, więc to też było coś nowego. A Parias po raz pierwszy pokazał się razem w listopadzie zeszłego roku.

Odnośnik do komentarza

Peja rozbroił Parias i tyle ;)

 

Niekoniecznie, wg. mnie Parias postawił wysoko poprzeczkę, jednak Peja podołał zadaniu i dorównał poziomem. Ciężko wskazać zwycięzce. Peja pojechał lepiej od Pelsona czy Włodiego, ale przegrał z Eldo. Chyba najbardziej właśnie ruszyła go zwrotka Eldoki, gdyż najbardziej po nim jedzie.

Odnośnik do komentarza

Peja rozbroił Parias i tyle ;)

 

Niekoniecznie, wg. mnie Parias postawił wysoko poprzeczkę, jednak Peja podołał zadaniu i dorównał poziomem. Ciężko wskazać zwycięzce. Peja pojechał lepiej od Pelsona czy Włodiego, ale przegrał z Eldo. Chyba najbardziej właśnie ruszyła go zwrotka Eldoki, gdyż najbardziej po nim jedzie.

 

Łatwiej jest odpowiadać na argumenty. Jeśli Parias odpowiedzą to wtedy poznasz ich wartość, bo nie będą odnosić się do dwóch-trzech wersów, a 10 minut.

Odnośnik do komentarza

Ależ ja doceniam ich wartość, w tym beefie jestem po stronie Eldo i spółki, jednak trzeba docenić Ryśka. Naprawdę jak na niego diss przedni, dobry tekstowo, mniej bezsensownego wyzywania a więcej argumentów. Może trochę za długi. Mam nadzieję, na dobry beef, dawno w Polsce nic takiego nie było, wcześniejszym starciem Peji z TDF-em się nie jarałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...