Skocz do zawartości

Rapowe Realia


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

Prawie nigdy tu nie pisze, prawie nigdy nie kupuje plyt hiphopowych, ale ta ma duze szanse znalezc sie na mojej polce. Czestochowa ograniczona do minimum, sporo przemyslanych wersow i trafnych rymow, calkiem sensowne teksty (przy uwzglednieniu grupy docelowej).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Singiel "Komplet" a na majku Fokus, OSTR, Pezet i Małolat. Pięć różnych remixów w wykonaniu Di.N.O., Młodego, Big-Bo, Lazzy L, Aliena. http://www.hip-hop.pl/ustawki/album_projector.php?id=1266224743&comment=true

 

W piątek przyszła do mnie płytka Kaietu i Pietza "Tybetańscy pszczelarze", ale dopiero od wczoraj jej słucham i... niemal non stop. Wciągnęła mnie niesamowicie, wreszcie coś innego. Naprawdę warto posłuchać - mp3 za 10 zł a digipack za 15 zł na na www.foreststudio.pl. Na płycie gościnnie m.in. Shellerini.

 

A dla lubiących freestyle nowy mixtape Solara i Białasa, w całości zrealizowany w kilka dni. http://solarbialas.blogspot.com/ i klip http://www.youtube.com/watch?v=VpwbPndjrjw

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak tam Wasze opinie o nowej płycie OSTRego? Ja wreszcie parę dni temu nabyłem i po pierwsze jestem pod wrażeniem wydania, a po drugie pod wrażeniem samej muzyki ;) OSTR moim zdaniem ostatnio miał tendencję zniżkową, ale tym albumem udowodnił, że wciąż jest w ścisłej czołówce. Pierwsza płyta jest fajnym wstępem do tej drugiej ukrytej i naprawdę świetnie się jej słucha - jest niezwykle spójna, żeby złożyć płytę z 15 kawałków, z której każdy kolejny jest ciągiem dalszym, to trzeba być naprawdę świetnym artystą. I OSTR po raz kolejny to udowadnia. Natomiast druga płyta to pierdolnięcie na miarę Tabasko. Album zostanie zapamiętany na długo. Właśnie ukazał się nowy ranking OLIS i kto jest pierwszy? Odpowiedzcie sobie sami.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Oj długo czekałem na tą płytę Ostrego! Tabasco przypadło mi najbardziej do gustu ze wszystkich płyt Ostrego i nie mogłem się doczekać kiedy wróci do tego stylu. Jazzurekcja, Jazz w wolnych chwilach i oczywiście klasyczne Hollyłódź też mi się bardzo podobały, jednak gdzieś tam tęskniłem za klimatem Tabasco i nareszcie się doczekałem. Tylko dla dorosłych bije na głowę wszystkie płyty wydane w tym roku, Adam wysoko zawiesił poprzeczkę konkurencji. I jeszcze te magiczne wydanie albumu, coś niesamowitego: liryka i przesłanie - pierwsza klasa! znakomita historia w stylu programu telewizyjnego 997 na pierwszej cd + komiks, która prowadzi nas do odnalezienia drugiego cd ukrytego w ładnym pudełku z podwójnym dnem i jeszcze ten numer telefonu na płytce. Po prostu MAGIA! Katuje ten album codziennie i mi się nie nudzi!

Odnośnik do komentarza

PAnowie,

 

ktoś może polecić jakaś sensowne polskie wydanie:) przyznam ze jestem zielony jeżeli chodzi o polski Hip hop- ostatnio męcze "Sobotaż" i cos w podobnym stylu chętnie przygarnę :) O.S.T.R świerzy tez bede studiowal- jakies jeszcze inne w miare nowe ciekawe pozycje:)??

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co dokładnie lubisz, a Sabotażu nie słuchałem :P ale mogę polecić chociażby album Tetrisa "Dwuznacznie" czy Małpy "Kilka Numerów o Czymś". Jak Ci podpasuje Ostry to sprawdź też Zeusa.

 

Dzieki Dudek,

Tetrisa sprawdze, zaden ze mnie wielki megaloman hip hopu- ale cos w stylu Stopro 2 promo z albumu Soboty to chetnie:) ( slucham glownie podczs biegania na mp3,czasami w aucie )

a co z zagranicznego byc polecil?

Odnośnik do komentarza

Ciekawy wywiadz Małpą z początku miesiąca.

 

A tak wogole to płyta OSTR-ego juz platynowa i to liczona pojedyńczo czyli sprzedano już 30 000 sztuk :D to cieszy, chyba trzeba bedzie wkoncu zamowic ja dla siebie..

 

Dla zainteresowanych jeszcze polecana przez Małpe ekipa z Torunia-

. Całkiem ciekawe.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...