Skocz do zawartości

Euro 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

"Nie pasuje to nie czytaj"

Szkoda "dyskusji":

 

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experience.

 

Zreszta, zapomnialem, ze jest opcja ignore na takich ujadaczy jak ty - choc raz sie przyda :)

 

Co ty, masz jakiś kompleks Premiership ? Oglądają bo jest lepsza.

No wiadomo, sam tez ogladam, przeciez nie jestem masochista, zeby rosyjska ogladac :D

 

Chodzilo mi raczej o to, ze w innych ligach, nie promowanych tak jak np. Primera Division czy Premiership tez jak widac sa zawodnicy wcale nie gorsi.

 

I przynajmniej nie wygaduja dziennikarze, komentatorzy takich bzdur, ze tych 4 to 100 mln E wartych wiec na pewno zajebisci, ze tamci nie maja lawki rezerwowych (a prawda taka, ze kazdy ktory wszedl gral pieknie). A potem wchodzi Torbinski, a komentator "bardzo dobry technicznie, bardzo szybki zawodnik", wszedl bodajze Bilaletdinov , a komentator "No, kolejny swietny zawodnik". Wszedl Sychev a Kolton sie drze: "Uuu kolejny bardzo szybki zawodnik". Dziwnym trafem okazalo sie, ze jednak moze i tej lawki mega szerokiej nie mieli, ale Ci co zagrali zagrali super.

 

Nie wiem, moze po prostu wymiekam jak slucham "ekspertow" :D :D :D

 

Dlatego napisalem na samym poczatku, ze Futbol > Marketing

 

Borek do Kowalaa: " Bieganie?...to chyba raczej Ty nic nie wiesz na ten temnat ...":)))

No z tym to ladnie Kowalczyka pojechali, biedny az nie mial sie jak wybronic :D No ale co by nie mowic, kiedys byl przebojowy :)

 

Ojj Cruyff (czy Cruijff jak kto woli :) )

No, uwazaj jak piszesz bo tu widac niektorzy maja lekkie odchyly i wrecz obsesje, aby nie przestawic jednej literki :rotfl: :doh!:

Odnośnik do komentarza
Po pierwsze, Arszawin, nie Arshavin, miota mną jak widzę te anglicyzmy.

po pierwsze: http://en.wikipedia.org/wiki/Andrey_Arshavin

 

?????? ????????? ???????

 

Nie pasuje to nie czytaj

hint: http://pl.wikipedia.org/wiki/Andriej_Arszawin

A to hint najważniejszy w całej sprawie.

 

Ode mnie krótko - brawa, brawa i jeszcze raz brawa dla Rosjan i Hiddinka. Jedziemy dalej, aż po mistrzostwo ;]

Odnośnik do komentarza
Ja uznam Hiddinka za Boga tylko wtedy jeśli obejmie reprezentacje Polski i wyjdzie z nią z grupy na mundialu albo ME :]

 

Ale tak serio to nie można mu odmówić umiejętności, bo i z Koreą i z Australią i teraz z Rosją ma sukcesy. Chciałoby się zapytać: who's next?

O Korei jednak nie wspominaj :) Tu Hiddink musi podzielić się sukcesem z energicznymi działaczami :)

 

A Holandia miała jednak ten wyprorokowany słabszy dzień i padła. Część Pomarańczowych mecz miała po prostu tragiczny. Czy Robin oddał jakiś celny strzał?

 

To wszystko zaczyna przypominać mi Euro z Duńskim Dynamitem.

Odnośnik do komentarza
Kolejny turniej gdzie gwiazdy ligowe czy LM gasną na wielkim turnieju. Największy zachwyt sprawiają piłkarze, którzy aż tak dużo w nogach spotkań nie mają. Podolski gra świetny turniej ale cały prawie sezon przesiedział na ławce Bayernu. Villa był kontuzjowany i też nie miał tyle spotkań co reszta tych gwiazd. Rosjanie obalili Polski mit, że w naszym klimacie nie da się wychować ludzi, którzy potrafią grać w piłkę bo jest zimno itp. Wczoraj zdeklasowali Holendrów i nie tylko w dogrywce bo cały mecz grali świetnie. Holendrzy wyglądali jakby ktoś im światło zgasił. I mimo, ze kibicowałem Holendrom to trzeba przyznać, że wygrała drużyna lepsza.

 

Ten mit to my sami juz obalilismy bo w latach 70-ych i 80-ych mielismy znakomitych pilkarzy. Pozniej tez trafiali sie tylko nikt z nich druzyny nie potrafil zrobic.

Odnośnik do komentarza
teraz niech Włochy przepelzaja sie do 1/2 i Hiddink bedzie mial okazje do rewanzu za Kangury z MS 2006 ! :D oby teraz sedzie nie pomagal :/

teraz niech Włochy przepelzaja sie do 1/2 i będą mieli okazje do rewanzu za mecz z Koreą z MS 2002 ! :D oby teraz sedzie nie pomagal :/

Odnośnik do komentarza
"Nie pasuje to nie czytaj"

Szkoda "dyskusji":

 

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experience.

 

Zreszta, zapomnialem, ze jest opcja ignore na takich ujadaczy jak ty - choc raz sie przyda :)

Czterech ludzi ci grzecznie zwraca uwagę na błąd, a ty się rzucasz - kto tu jest idiotą i ujadaczem?

Odnośnik do komentarza

Szaleństwo - jak dla mnie finał będzie Włochy - Niemcy; wpierw wygrali niżej rozstawieni od swoich rywali Turcy i Rosjanie, tylko po to, żeby przegrać z murowanymi faworytami w postaci Niemiec i Włochów. A Mistrzostwo Europy zdobędzie ekipa Włoch, która najorzej zaczęła turniej, ale skończy go najlepiej.

 

Tak to sobie wyczarowałem... ;)

Odnośnik do komentarza

Rok 1988 - Euro w Niemczech - Holandia która zdobyła później mistrzostwo w pierwszej kolejce uległa ZSRR 0:1

 

Edyta:

 

Kolega mnie uprzedził :)

 

Co do wczorajszego meczu - Hiddink to doskonały trener, trafił wreszcie na zespół przynajmniej europejskiej klasy z potencjałem którego po prostu nikt nie chciał wykorzystać. Holender potrafił piłkarzy odpowiednio poustawiać i nauczyć nowoczesnej piłki. Naprawdę łatwość z jaką dochodzili do sytuacji bramkowych mogła zdumiewać. Wszystko również dzięki temu ze wiekszosc Rosjan woli grać u siebie bo zarabiaja niebotyczne pieniądze. Zarządy klubow sprzedaja tylko niepotrzebnych zawodnikow bo co jak co ale im na zarabianiu na sprzedazy gwiazd nie zalezy, i tak sa tak bogaci... - zeby u nas kiedykolwiek tak bylo ...

 

No i maja gwiazde Arshavina, a u nas gwiazde robi się ze Smolarka który przynajmniej na tych mistrzostwach grał słabo, zreszta niestety szczerze mowiac nie przypominam sobie zeby kiedykolwiek byl tak przebojowy jak wyzej wspomniany Arshavin...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...