Skocz do zawartości

Bukmacherka - czyli zarabianie na sporcie


Rekomendowane odpowiedzi

Heikki Kovalainen (FIN/McLaren) - Nick Heidfeld (GER/BMW-Sauber) 1 1.6 2/10 baw

 

Nick zajal 6 miejsce w kwalifikacjach, a Heikki byl 5, ale Niemiec karnie o 3 miejsca przesuniety i startuje z 9 pozycji. Jak sam mowi:

Jutro decydujący będzie dobry start. Wyprzedzanie jest tutaj ekstremalnie trudne, ponieważ tor jest wąski, bardzo brudny i nierówny. To może się okazać najbardziej wymagające Grand Prix w tym roku - zakończył kierowca BMW Sauber.

Z tego co widzialem to w finalowym okrezoniu Niemic krecil na 3-4 czas, ale S3 mial slabsze, wynika z tego, ze ma raczej mniej niz wiecej paliwa. Startujac z 9 miejsca bedzie musial szybciej zjechac do Pita niż zawodnicy z miejsc 11-14 ktory beda natankowani pewnie pod korek. Jest duza szansa, ze zostanie przyblokowany przez kogos jadace na 1 pita.

4 miejsca na starcie straty to duzo jesli ciezko sie wyprzedza. Tor jest ciezki, mozliwe, ze beda wypadki, SC i neutralizacje. Rownie dobrze Heikki moze wyleciez z trasy. Stawka wiec delikatna 2/10.

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj sobie postawiłem na Puchar Uefa, myślę że jakaś wygrana padnie :)

 

Kupon 1:

 

System 4z5; Stawka 10 zł; Maks.Wygrana 148,80 zł.

 

Wisła - Tottenham 1 2,95

Lech - Austria 1 1,80

Brugge - Young Boys 1,70

Benfica - Napoli 1,90

Kopenhaga - FK Moskwa 1 1,90

 

Kupon 2:

 

Stawka 5 zł, Maks. Wygrana 67,30 zł

 

Deportivo - Brann 1 1,35

Benfica - Napoli 1 1,90

Heerenveen - Setubal 1 1,80

PSG - Kayserispor 1 1,50

Rosenborg - Broenby 1 1,80

Galatasaray - Bellinzona 1 1,20

Odnośnik do komentarza

Lech Poznań - Austria Wiedeń

Typ: 1 [-0.5]

Kurs: 1.877

Buk: 10Bet

 

Już jutro w Poznaniu przy ulicy Bułgarskiej dojdzie do arcy ważnego i ciekawego meczu w rewanżowej rundzie kwalifikacji Pucharu UEFA. Polski Lech Poznań zmierzy się z Austrią Wiedeń. W pierwszym meczu Lechici przegrali 2:1, lecz był to mecz wyjazdowy i wbrew pozorom porażka 2:1 nie jest złym wynikiem. W pierwszym meczu Lechici zagrali zdecydowanie za defensywnie, a wynik 2:1 dla Austrii jest tak naprawdę sukcesem, bo ten rezultat mógłby być dużo wyższy. Wszystkie bilety na jutrzejsze spotkanie zostały już dawno wyprzedane co pokazuje, jaka na Bułgarskiej będzie panować atmosfera.

Lech przed dwumeczem z Austrią pożegnał z Pucharem UEFA Khazar Lenkoran i Grasshoppers. Szczególnie imponujący był wynik 1 meczu z Szwajcarami, bo na Bułgarskiej Kolejorz wygrał 6:0. Austria pokonała już Toboł oraz WIT z Gruzji. Lech ostatnio bezbłędne występy przekłada słabymi meczami, lecz jutro powinien być po prostu świetny mecz Lechitów. Cała drużyna jest na te spotkanie potwornie zmobilizowana. Lechici mają naprawdę duże szanse na awans. Lech pokazał, że umie wygrywać z najlepszymi, a nawet ich gromić, bo wyniki 4:1 z Wisłą Kraków i 6:0 z Grasshoppers robią wrażenie. Lech jest typowym zespołem własnego podwórka [mimo, że w tym sezonie na wyjazdach też dobrze sobie radzą] i powinien wykorzystać przewagę własnego boiska. Poznaniacy jutro zagrają bez Bosackiego, Henriqueza, Kikuta i Djurdevicia, a nie pewny jest występ Tanevskiego. Mimo tych osłabień ja bardzo liczę w Lecha i myślę, że klub z Poznania mnie nie zawiedzie. Mecz będzie można obejrzeć w TVP 2, a dla TVP będzie to wyjątkowe spotkanie, bo po raz pierwszy TVP nada mecz z jakością High Definiction. Miejmy nadzieję, że po meczu będziemy mogli się cieszyć z takiego wyniku jak w tym spotkaniu:

http://www.lechpoznan.net/admin/news_rys/t...rasshoppers.jpg

Kotorowski - Wojtkowiak, Tanevski/Injac, Arboleda, Wilk - Bandrowski, Murawski - Stilić - Peszko, Lewandowski, Rengifo

 

Safar - Standfest, Bąk/Madl, Schiemer, Majstorović - Kremmer, Blanchard, Hattenberger - Acimović - Bazina, Okotie

Odnośnik do komentarza

qrwa znowu przegralem ;/;/

od 1,5 miecha same wtopy a ostatnio mi kursy po 1,50 nie siadaja

gram w totomixie i stracilem gruba kase w sumie przez ostatnie tygodnie - teraz nie moge jej odegrac...

dzis mialem kupon na 5 zdarzen i jak zwykle 1 nie siadlo (liverpool po dramatycznym meczu siadl w ostatniej chwili) - nie wiem sam co myslec, zrobic przerwe jakas czy jak ?? chyba nie da sie na tym dorobic...

Odnośnik do komentarza

może warto ograniczyć ilość zdarzeń na kuponie. 5 to całkiem sporo. Graj 1 abo 2 zdarzenia i może powoli odrobisz. Małe szanse są, że uda Ci się odrobić tak szybko jak straciłeś. Przerwa w graniu może być przydatna o ile jak wrócisz to znowu nie będziesz chciał szybko odegrać i tworzył kuponów ze zbyt dużą ilością zdarzeń.

Odnośnik do komentarza

ja na dziś polecam:

 

Pick Szeged - Rhein-Neckar Löwen

 

analiza:

 

Typ bardzo ciekawy do zagrania bez infa ktore pojawilo sie dzisiaj. Po tym jak Rhein-Neckar Löwen zmienil trenera w zespole o wiele poprawila sie gra, co pokazal ostatni mecz w lidze, ktory gladko wygrali. Na oficjalnej stronie Szeged pojawilo sie info o ich sporych problemach kadrowych, w meczu nie wystapia Andjelkovic, Nenadic, Stamate i Laluska, a bardzo zagrozony jest wystep Puljezovic, Katzirz i Krivokapi.. Andjelkovic jest ich najlepszych zawodnikiem, pozostali takze bardzo wazni dla zespolu, mysle ze Rhein-Neckar Löwen powinni wykorzystac ta sytuacje i wygrac ten mecz.

 

źródło sportinwestor.pl

Odnośnik do komentarza

moglby ktos wypowiedziec sie na temat kursow? jak to z tym jest? male kursy wieksza szansa na powodzenie, duze mniejsza ale jak jest na prawede? postawilem dzisiaj kilka pewniakow, najwiekszy kurs 1,45 ale lacznwe ako wynioslo 12, oczywiscie jedno spotkanie nie weszlo. patrzac po forach o zakladach widze ze najlepsi [vip] graja przewaznie single, ale widze tez duzo osb ktore trafiaja fajne ako. jak to jest Z tymi kursami? grac male w kombinacjach czy single? mam nadzieje ze ktos odpisze.

Odnośnik do komentarza

Na dzisiaj pewniaki moim zdaniem to rozgrywki reprezentacji U-17. Postawiłem na Anglię i Hiszpanię.

No do tego wg uznania LM. Postawiłem na Inter i Chelsea. Zarówno pierwsi jak i drudzy mogą mi spiep... sprawę, ale patrząc na ostatnie wyniki, Roma rozbita, a Famagusta wciąż nie jest ograna z tak wielkimi firmami jak Internazionale. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Ostatni typ z sportinwestora trafiony, na jutro: Del Potro-Nalbandian 1

 

Co tu duzo pisac, spodziewalem sie ze Nalbandian tak jak w zeszlym sezonie eksploduje forma pod koniec roku.. tak sie jednak nie stalo i Nalba gra na bardzo srednim poziomie, a w szczegolnosci kuleje jego drugi serwis. Juan Martin Del Potro w niezlym gazie, walczy o turniej Masters w Szanghaju i szkoda by go tam bylo nie zobaczyc bo ostatino gra naprawde wysmienity tenis.. Dzis odpadli jego glowni konkurenci a wiec Blake i Roddick, powinien wykorzystac ta sytuacje i zdoby pare dodatkowych pkt. Obaj panowie spotkali sie ostatnie zaledwie 1.5 tyg temu, i gora byl Del Potro, a Nalbandian w tym meczu nie mial praktyczine nic do powiedzenia.. David kompletnie nie radzil sobie z pierwszym serwisem swojego Rodaka, robil co mogl, ale to Del Potro przez caly mecz dyktowal warunki. Dodatkowo jest tutaj jeszcze cos dlaczego warto postawic na mlodszego z Arentynczykow. Nalbandian powiedzial ze w tym sezonie chcialby wygrac medal na olimpiadzie, wielki szlem, lub puchar Davisa.. 2 pierwszych juz nie wygra, zostal puchar Davisa w ktorym jego partnerem i najlepszym zawodnikiem w druzynie jest Del potro. Ostatnio to wlasnie Juan uratowal reprezentacje Argentyny od odpadniecia z rozgrywek po tym jak Nalbandian przegral mecz z Davydenko.. Wydawac sie moze, ze Nalbandian wiedzac jak Del Potro zalezy na udziale w Szanghaju, nie bedzie gral na 100%, zeby odebrac najwieksza szanse swojemu przyjacielowi. Ale to sa tylko domniemania, mecz warto postawic pod katem formy obu zawodnikow.

Odnośnik do komentarza

Piacenza v Modena @ Over 185.5 @ 1.85 @ GB

 

A więc przyszedł czas można powiedzieć na mój ulubiony typ w tym sezonie A1 czyli over punktowy. Mecz Piacenza - Modena zapowiada się naprawdę interesującą. Oba zespoły w poprzedniej kolejce przegrały swoje mecze. Piacenza w spotkaniu z Cuneo zagrała bardzo, ale to bardzo słabo i poległa 3:0. Jednym z większych problemów dzisiejszych gospodarzy w tamtym meczu było przyjęcie. Joao Pablo Bravo przyjmował naprawdę dobrze [68%], lecz zdecydowanie zawiódł w tym elemencie Hristo Zlatanonov [10%]. Libero Durante zagrał nieźle [33%], lecz na pewno nie grał tak jak może. Modena w poprzedniej kolejce miała bardzo trudnego rywala, bo grała we własnej hali z Sisleyem Treviso i ostatecznie poległa 2:3, ale Modena grała bardzo dobrze. Cała drużyna grała bardzo dobrze w przyjęciu [58%]. A Murilo [62%] i libero Rinaldi [61%] grali w tym elemencie bardzo dobrze. Bardzo dobry występ zaliczył też środkowy Santos Sidnei Sidao, który dostał najwyższą ocenę z całej drużyny. W całym meczu zdobył on 15. pkt, a 3. razy zablokował rywali. Oba zespoły mają 6. pkt w tabeli ligi A1. Piacenza jest 7., a Modena 8. Patrząc na statystyki w oczy rzuca się na pewno to, że gospodarze zdecydowanie lepiej blokują [41 - 32]. W ataku również minimalnie lepszą skuteczność mają gracze Piacenzy [50,7% - 48,5%]. W przyjęciu lepiej radzi sobie akurat Modena [42,5% - 41,7%]. O 5. asów więcej ma zespół gospodarzy. Myślę jednak, że mimo minimalnie lepszych statystyk Piacenzy zobaczymy dzisiaj bardzo wyrównane spotkanie, a typ na więcej niż 185.5 pkt. jest najmądrzejszym rozwiązaniem na ten mecz. A teraz czas na przedstawienie czołowych graczy obu drużyn. W Modenie najwięcej zależy od: Endres Murilo [53. pkt 2. asy 5. bloków], Kooistra Wytze [77. pkt 7. asów 1. blok], Lee David [22. pkt 9. bloków], Santos Sidnei Sidao [47. pkt 7. asów 12. bloków], Sartoretti Andrea [39. pkt 6. asów 3. bloki]. Na mecz z Sisleyem do składu wrócił Dennis Angel, który bardzo ładnie przyjmował [88,9%] i miał niezłą skuteczność w ataku [57,1%]. Czołowi gracze Piacenzy to: Bjelica Novica [35. pkt 6. asów 10. bloków], Bravo Joao Paolo [31. pkt 3. asy 2. bloki], Marshall Leonel [35. pkt 2. asy 10. bloków], Zlatanov Hristo [73. pkt 8. asów 7. bloków]. Oba zespoły powinny wybiec na parkiet w najmocniejszych składach. Mecz będzie można obejrzeć we włoskim Sky Sport 2 i posłuchać w radiu Bruno [www.radiobruno.it].

 

Muszynianka v Piła @ 1 [-1.5] @ 1.55 @ Unibet

 

A więc już dzisiaj o godzinie 15:55 w Muszynie gospodynie MKS Muszynianka Fakro Muszyna podejmie Farmutil Piła. Muszynianka w 1. kolejce niespodziewanie wygrała tylko 3:1 na wyjeździe z Gwardią Wrocław. Zawodniczki z Muszyny przegrały pierwszego seta 26:24, ale w kolejnych partiach pokazały rywalkom kto jest lepszy. Strata seta przez Muszyniankę można nazwać wpadką, ale to co zrobiła w 1. kolejce Piła jest sensacją. Zawodniczki z Piły pojechały w 1. rundzie do Białegostoku, aby zmierzyć się z Pronar Zeto Astwa AZS Białystok i były zdecydowanymi faworytkami, a mecz przegrały 3:1. Wynik ten poszedł w Polskę i z taką grą nie zagrożą one na pewno Muszyniance. Dużą siłą gospodyń jest bardzo wyrównany skład, a trener Bogdan Serwiński nie ma tak naprawdę silnej 6. i słabych rezerwowych. Muszynianka ma jak na Polskie warunki skład kompletny. W Muszynie gra wiele zawodniczek reprezentujących Polskę. Farmutil w meczu z Pronarem popełnił wiele błędów co było jedną z głównych przyczyn porażki. W meczu o Superpuchar Szamotuły Cup w tym sezonie Piła wygrała z Muszyną 3:2, lecz wtedy Muszynianka grała bez Izabeli Bełcik. Patrząc na statystyki obu zespołów to na pewno można zauważyć zdecydowanie lepsze przyjęcie Muszyny [32% - 19%]. Oba zespoły zaserwowały tyle samo asów [4 - 4]. W 1. kolejce minimalnie lepiej w bloku grały Pilanki, bo prowadzą w tej statystyce [12 - 11]. Moim zdaniem kluczowe będzie jednak przyjęcie, bo duże problemy z serwisem AZS’u miały zawodniczki Farmutilu, a Muszynianka ma jeszcze lepsze serwujące. Moim zdaniem Muszynianka wykorzysta słabą formę Piły oraz problemy zespołu gości w przyjęciu.

 

Przypuszczalny skład Muszynianki Fakro:I.Bełcik, K.Frątczak, I.Plchotowa, A.Jagieło, S.Pycia, J Mirek, M.Zenik (l)

 

Oprócz tych meczy polecam jeszcze z siatki: Montichiari 3:0, Cuneo i Pineto ;)

Odnośnik do komentarza

WAZNE INFO doa grajacych u bukow!!

Ostatnio sa czeste wlamy na konta pocztowe, na MB i na nettelera.

Kumplowi sie w sobote wlamali na maila na interii, z MB 9 stowek wyparowalo. Dzis mial wlam na gmaila i nettelera, 5 stów w plecy. Mi sie wlamali na interie tez dzis i na MB. Kasy na szczescie nie skroili bo ja gram sporadycznie i mialem tylko pare groszy. Ale ostatnia wplata byla do pewnego buka i na mailu byl mail od tego buka z przypomnieniem hasla.

Wlasnie gadam z kumplem i znowu mu sie dzis wlamali na intrerie. Parodia!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...