Skocz do zawartości

Bukmacherka - czyli zarabianie na sporcie


Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego kurs na Lakersów w wyjazdowym meczu przeciwko Nuggets to aż 2.45 ? Wiem, że Lakersi grając u siebie wygrali na styk, ale wrócił Bynum zaliczając rewelacyjny występ, i nawet jak teraz nie zaliczy tak samo dobrego, to chyba nie popadnie z skrajności w skrajność. Plus Kobas miał bardzo słabą formę rzutową, i raczej nie powinno się to powtórzyć. W każdym bądź razie kurs wygląda na naprawdę niezłe value. Czy coś przeoczyłem ?

Odnośnik do komentarza

nie wiem, możliwe, ale mi się wydaje, że chodzi o coś innego, bo jeżeli z któregoś banku nie można aktualnie przelać, to jest na liście, ale z zaznaczeniem, że teraz nie można przelać i informacją, kiedy można to zrobić. WBK w ogóle nie ma na liście.

Odnośnik do komentarza

Panowie, chcę sobię przelać pieniądzę z karty kredytowej żeby sobie coś poobstawiać na bet365, ale jak próbuję przelać wyskakuję mi taki komunikat :

Wystąpił problem w czasie realizacji Twojego depozytu.

 

Prosimy sprawdzić, czy wpisane przez Ciebie dane są prawidłowe i spróbować ponownie, lub wybrać inną metodę płatności.

 

Wszystko podaję prawidłowo, jesli mógłby mi ktoś pomóc będę wdzięczny. Moje gg: 9028253, albo tutaj.

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Remisy w Bundeslidze na dzisiaj.

 

Hamburger SV - Werder Brema @3.50

FC Norybmerga - FC Köln @3.50

 

Dobry kurs (2.20) również na Borussią z Gladbach, chłopcy Favre jadą do Kaiserslautern. Ostatnio BMG w gazie nieziemskim, K'lautern charytatywnie zbiera wpierdole, więc raczej dzisiaj nie powinni się wyłamać.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Arsenal - Milan @1 2.10 Tobet

 

Niezły kurs. Ostatnio Arsenal jest w lepszej formie. Milan co prawda też bardzo dobrze, ale po wysokiej wygranej w pierwszym meczu, teraz mogę zagrać spokojniej. A Arsenal stać na zwycięstwo i pewnie mając nadzieję, na odrobienie strat, rzucą się szybko na rywala. Awansować raczej nie awansują, ale myślę, że powinni wygrać.

Odnośnik do komentarza

APOEL - Lyon @1 3.05 Tobet

 

Zupełnie bez formy drużyna Lyonu udaje się na mecz do Nikozji, z "czarnym koniem" rozgrywek. 1:0 w pierwszym meczu to nie jest bezpieczna przewaga. I dlatego APOEL stać na niespodziankę. Być może nie uda się awansować, ale są w stanie wygrać te spotkanie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...