Skocz do zawartości

Bukmacherka - czyli zarabianie na sporcie


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma żadnych haczyków? Nie trzeba obrócić kilka razy kasy zanim się wypłaci, nie trzeba zagrać na określonych kursach, zobowiązać do regularnych wpłat, nic...? Dopytuję, bo to się wydaje wręcz niemożliwe, że bukmacher rozdaje pieniądze :D.

 

 

Edyta mówi, że doczytałem na ten temat w necie, w gruncie rzeczy sprawa wygląda tak, z odzyskaniem 200zł nie ma problemu, ale żeby odzyskać bonus trzeba go przynajmniej 4 razy obrócić po kursie 1,7 (obrócić łącznie za 800 zł). Czyli jak dobrze pójdzie to jest się ponad 1000zł do przodu, jak źle - nic nie tracisz.

Odnośnik do komentarza

To od razu mozna sprobowac postawic cos na nokaut Adamka na Cunninghamie. Kurs wynosi 2,70, a biorac pod uwage roznice wagowa obu zawodnikow, Goral bedzie musial myslec o jednym solidnym trafieniu ;). Jesli walka potrwa 12 rund, to przewiduje bardzo zaciety pojedynek, Cunningham z pewnoscia postawi na szybkosc i zachowanie bezpiecznego dystansu. Wydaje sie, ze jeden cios Adamka moze tu przesadzic sprawe, mozna zaryzykowac ;)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy bylo gdzies omawiane, wiec napisze tutaj. STS ma niesamowita (albo niesamowicie glupia :D) oferte promocyjna. Otoz po rejestracji i wplacie pieniedzy otrzymuje sie bonus 100% (maksymalnie mozna wplacic 200 zl) i... od razu mozna wyplacic swoj depozyt!! Czyli gramy za darmo. Jest to sprawdzone przez kilka osob, odsylaja te 200 zl bez zadnych problemow.

 

Polecam :)

mozna wypłacić mówisz, ale czy kasa na konto dojdzie? Wplate się robi przez mb czy maja konto w banku polskim i trzeba 2 dni robocze czekac na zaksiegowanie?

wg mnie nawet jak wyplaca to ...trzeba zobaczyc w regulamin,bo jesli powinno sie najpierw obrocic to moze byc tak, ze ugrasz z tych 200 jakies 800, zleciesz 2 wyplate i napisza: zlamales zasady obrotu zlecejac wyplate 200pln - konfiskujemy kasiore.

Odnośnik do komentarza

Mmm, konto na sts zalozylem dawno, ale dopiero dzis je aktywowalem. Regulamin mowi, ze bonus jest skierowany wylacznie do nowych graczy wykonujacych pierwsza wplate. Ja nie wplacalem do tej pory zadnej kasy. Czy zalapie sie na ten bonus? Mam wykonac najzwyklejsza wplate, a kasa zostanie automatycznie podwojona czy raczej powinienem wpisac gdzies jakis kod czy cos?

Odnośnik do komentarza

Jak nie mozna wybrać kraju Polska to....nie mozemy tam grac,to chyba jasne? Coral to klon eurobetu, a tam nas zablokowali.

W necie podatku nie masz.

Zalóz konto w Skrillu w euro i wplac pln z konta, prowizji nie ma, poprostu kupujesz jurki. Pozniej wplacasz do bukow ze skrilla, wszedzie waluta w euro wiec wszedzie za darmo. Jakbys przypadkiem wygral to ze skrila zlecasz wyplate na konto. Oplata bodaj 1.8e, no i wtedy na konto w polsce dochodza euro i bank po kursie kupna przelicza bez prowizji.

Jesli zalozysz konto w takim bwinie, czy bet-at-home to wtedy warto zakladac w walucie PLN. Wplacasz przez p24 czy paysafecard. Zdecydowanie polecam paysafecard - kupujesz w kiosku (lista na stronie u nich) kod 16 cyfrowy o dowolnej wartosci i kod ten wpisujesz na stronie buka i kase masz od razu na koncie. Wyplata na konto w pln bez prowizji.

Odnośnik do komentarza

Więcej do tyłu. Nie zapominaj o podatku :| Co nie zmienia faktu, że to rozważę, bo chcę tylko zrobić obrót i wypłacam. Granie z podatkiem nie ma sensu. Jak postawisz na coś z kursem 1.1 to nawet jak wygrasz to jesteś do tyłu :D

 

* Wydawało mi się, że podatek biorą od zysku, ale niestety wygląda na to, że podatek pobierają od razu po utworzeniu zakładu. Wygraną naliczają od 88% stawki...

Odnośnik do komentarza

Taka ciekawostka - dzisiaj byly wystawione kursy na NBA i obie druzyny dalo rade pograc po 1.80. Nie robiliby problemow, gdybym puscil tak dwa kupony np. za 20 zl? Co prawda 4 zl do tylu, ale 40 zl do obrotu bonusa by sie zliczylo ;)

 

Chyba ze trafilby sie remis :D

a trafiaja sie i to czesto. To juz lepiej zagrac u nich cos innego po symbolicznym 1.8 i kontre w necie po 2.25 by nie byc stratnym wiele...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...