Skocz do zawartości

Liga angielska


Rekomendowane odpowiedzi

Na chwilę obecną, nawet przyjmując, że Everton underperofmuje, Tofiki na pewno nie mają składu lepszego od (kolejność losowa) Arsenalu, City, United, Spursów, Liverpoolu, Chelsea (6 drużyn). Mają skład w najlepszym razie porównywalny (a IMO jednak słabszy) do Lester, WHU, nieco lepszy od Świętych może.

Nie mogę być obiektywny, ale moim zdaniem WHU skład ma słabszy tylko od City, Arsenalu i Chelsea. Reszta składy podobne, a różnice nieistotne.

 

West Ham godnie pożegnał The Boleyn Ground (112 bloody years) 3:2 z MU! Jakże szkoda tej porażki z Walijczykami tydzień temu, bo byłaby szansa na CL, a tak pewnie znowu olewka EL. Tak czy inaczej wreszcie (nawet w przypadku spadku na 7. miejsce) dobry sezon. Wiele cennych zwycięstw. Slava Slavenovi!

 

Po rozbudzonych nadziejach i przeprowadzce na mało piłkarski Olimpijski, niepokoi mnie przyszły sezon, ale dał nam przykład Leicester jak zwyciężać mamy! :)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Dlaczego Leicester nudny? Po golu dla gospodarzy leci Kasabian, więc wspaniały klub :)

 

Tego nie wiedziałem, ale... po prostu z Leicester nie mam żadnych skojarzeń, to takie Burnley albo Barnsley dla mnie, żadnych dużych sukcesów w przeszłości, żadnego meczu który bym pamiętał, nijaka nazwa i nijaki herb. :) Może teraz jednak dzięki Kasabianowi zwrócę na nich uwagę :)

Nie kojarzysz ich z lat 90 (Martin O'Neill u sterów)? Po tym co pisałeś o stylu Liverpoolu wnioskuję, że pamiętasz tamte lata, a wtedy to była solidna ekipa. Nawet w Europie grali ze 2 razy.

No niestety nie. Weź pod uwagę, że ja pamiętam Liverpool z lat osiemdziesiątych, z ery sprzed Heysel, gdyż jedynym źródłem obejrzenia ich meczów były puchary europejskie, ligę angielską to ja śledziłem poprzez maleńkie artykuliki w "Sporcie" (albo w "Przeglądzie Sportowym", sam już nie pamiętam :( ). Potem nastąpił ban i z oglądaniem zespołów angielskich pożegnałem się na długo, tym bardziej, że nawet po powrocie do rozgrywek Anglicy w meczach transmitowanych przez telewizję (czyli tych ważnych :) ) zaczęli pojawiać się dopiero pod koniec lat dziewięćdziesiątych... Sam w sumie nie wiem, kiedy w Canal+ zacząłem oglądać Premier, ale to była chyba sama końcówka wieku lub początek nowego, jakoś nie pamiętam meczów Leicester niestety. Ale dzięki Tobie to już nie jest dla mnie anonim, to "klub, który był broniony przez szu" :)
Tak sobie dziś przypomniałem :lol:

 

Klub, który był broniony przez szu :) Co za historia...

Odnośnik do komentarza

Ciekawe co wczoraj czuł Rafa, kiedy jego los spoczywał w rękach "małego klubu" (jego własne słowa) z Merseyside :)

 

Chyba pierwszy taki sezon, kiedy spadły takie dwie duże marki jak Villa i Newcastle.

 

Podobno dzisiaj Martinez leci. Czas najwyższy, bo w przeciwnym razie grozi mu publiczna chłosta po meczu z Norwich.

Odnośnik do komentarza

 

Wraca temat transferu Varana do Man Utd, ponoć ma iść oferta 25 mln funtów. Małe szanse na transfer.

 

Umarłbym ze szczęścia. Aczkolwiek Luj pewnie by zrobił z niego skrzydłowego :v

 

Czyli czegoś Guardiola się od Luja nauczył :kekeke:

Francuz (jeśli go urazy ominą) będzie grał pierwsze skrzypce w Realu na stoperze, więc małe szanse na odejście. Pepe rezerwa raczej.

Odnośnik do komentarza

 

 

Wraca temat transferu Varana do Man Utd, ponoć ma iść oferta 25 mln funtów. Małe szanse na transfer.

 

Umarłbym ze szczęścia. Aczkolwiek Luj pewnie by zrobił z niego skrzydłowego :v

 

Czyli czegoś Guardiola się od Luja nauczył :kekeke:

Francuz (jeśli go urazy ominą) będzie grał pierwsze skrzypce w Realu na stoperze, więc małe szanse na odejście. Pepe rezerwa raczej.

 

zeby gral pierwsze skrzypce w Realu to musi troche forme poprawic, bo w tym sezonie cudow nie ma

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...