Skocz do zawartości

Podaj dalej #4


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzmy, że zaakceptuje.

Tangerine Dream - Astoria Theatre London (zwana czasem przez niektórych Astoria Theatre London 15/2/03 / dla zainteresowanych).

 

Dajesz sVetrze :]

 

http://www.tangerinedream-music.com/index.php

 

Pokaż mi proszę tę płytę na oficjalnej dyskografii TD, bo za cholerę nie jestem w stanie jej znaleźć

http://www.discogs.com/Tangerine-Dream-Astoria-Theatre-London/release/180089

nie wystarczy? zazwyczaj zespoły olewają swoje strony internetowe, a w zagadce nie było takiego paragrafu, że musi się tam znajdować.

Odnośnik do komentarza

Zasada podstawowa - nie strzelamy bezmyślnie. Jeśli pytanie wymaga podążania ścieżką podpowiedzi autora, to przytaczamy wszystkie poszlaki, które do tej ścieżki pasują. W tym wypadku: co to za bracia, kto jest nie-bratem i dlaczego jest sławniejszy. Żadna z dotychczasowych prób nie była wystarczająca.

Odnośnik do komentarza

To nie był strzał ;]

 

Ale jak wymagamy, to rozwijam jak zrozumiałem powyższe podpowiedzi.

 

1. Co to za bracia

 

- Bracia Marx. Rodzinna trupa komediowa, występująca zarówno na scenach kabaretowych, wodewilowych oraz w późniejszym etapie kariery także filmach. Tworzyli charakterystyczne typy-postaci, których z reguły wiernie się trzymali przez kolejne występy.

Byli to: (podając ich pseudonimy, pod którymi są bardziej znani)

Chico

Harpo

Groucho

Gummo

Zeppo

 

Był jeszcze brat szósty, ale zmarł młodo i rzadko się gdziekolwiek o tym wspomina.

 

2. "Trzech braci było pięciu"

chodzi tutaj o to, że w ich najbardziej znanych filmach występowała trójka braci:

Chico, Harpo, Groucho (we wcześniejszych produkcjach towarzyszył im Zeppo)

 

3. "Było sobie trzech sławnych braci, ale czwarty nie-brat był od nich sławniejszy. O kim mowa?"

 

Zapewne Prof. miał na myśli filozofa Karola Marxa twórcę marksizmu.

 

Mam nadzieję, ze teraz odpowiedź jest już pełna ;)

 

jeśli tak, jak wspominałem wyżej oddaję następną zagadkę :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...