Skocz do zawartości

Podaj dalej #4


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Czy to jest strzał czy jesteś w 100% pewien swojej odpowiedzi? Bo mi chodzi o inną aktorkę i inny film. "Balladyny" nie oglądałem więc sam nie mogę zweryfikować. Na podstawie tego co znalazłem, to rzeczywiście Sonia Bohosiewicz gra dwie postacie i jedna z nich ginie, ale czy druga rodzi dziecko? Pominę już to, że nie nazwałbym tego filmu głośnym.

Odnośnik do komentarza

Balladyny nie widziałem ale w obsadzie jest dziecko więc założyłem, że jest to dziecko Balladyny. A z drugiej strony pojęcie "głośności" jest wyjątkowo względne. "Balladyna" miała premierę w ponad 30 krajach więc ten aspekt mógłby dowodzić, że to głośy film.

Odnośnik do komentarza

Coś na rozruszanie trochę zastałego tematu :)

 

Jeden z najbogatszych komików Starego Kontynentu, wielki fan sportowych samochodów. Posiada prawo jazdy na ciężarówkę. W 1999 roku doszło do tragikomicznej sytuacji, gdy jadąc swoim wartym 600 tys funtów autem zderzył sięz kobietą za kierownicą małego samochodu wartego niespełna 600 funtów. Bardzo znany ze swojej bardzo rozbudowanej mimiki, głóny bohater bardzo popularnej na świecie physical comedy.

 

O kogo chodzi? Jaką dysfunkcję językową posiadał za czasów dzieciństwa? Jakie jest jego wykształcenie?

Odnośnik do komentarza

Tak ciut, ciut ;).

 

 

Formuła 1 (też łatwe :) )

 

Jak wiadomo w 1994 roku podczas GP San Marino doszło do tzw. "czarnego weekendu", gdzie najpierw podczas kwalifikacji zginął

Roland Ratzenberger, a nazajutrz już podczas wyścigu Ayrton Senna. Jednak nie były to jedyne wypadki

w tych dniach na tym torze, chociaż mniej o nich słychać, bo ich uczestnikom nie stało się nic aż tak katastrofalnego.

 

Podaj imiona i nazwiska kierowców, którzy brali udział w tych zdarzeniach (przynajmniej 2 incydenty z 3) - chodzi o cały weekend wyścigowy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...