Skocz do zawartości

Polonia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Bardziej by mnie ucieszyło, gdyby chłopak był takim właśnie pomocnikiem.

Polonii potrzebny jest snajper. Potrzebni są skrzydłowi. Potrzebny jest lider.

Smiało można powiedzieć, ze liderem zostanie Jeż. Sikorski jak dostanie szanse to przy Jeżu powinien strzelic parenascie bramek w sezonie.

Odnośnik do komentarza

No ciekawe, gdzie trafi Jasiek? W Śląsku na 99% miejsca nie znajdzie, choć lewoskrzydłowego w ekipie Lenczyka ze świecą szukać. Problemem jest jednak to, że kadra WKS-u jest przeładowana, a Jasiek od 3 lat gra tylko "na jeden zwód". Do tego mogła go trochę rozbestwić doskonała finansowo umowa w Warszawie (z nieoficjalnych informacji wynikało, że zarabiał niemal 50 tys. zł / m-c - wcześniej w Śląsku miał 1/3 tej kwoty).

Odnośnik do komentarza

50k miesięcznie? Z premiami pewnie tak. Podstawy miał jak Brzyski (przychodzili w tym samym czasie) czyli 35k/m-c.

Nie zamierzam się upierać przy tych 50k, bo na konto mu nie zaglądałem ;) O takiej kwocie miesięcznych zarobków mówiła mi osoba, która miała spore rozeznanie w rozmowach kontraktowych Gancarczyka.

Odnośnik do komentarza
Euzebiusz Smolarek dostał zakaz trenowania z występującą w Młodej Ekstraklasie drużyną Polonii Warszawa. To oznacza, że reprezentant Polski dołączył do Daniela Kokosińskiego, obrońcy Czarnych Koszul, i w najbliższym czasie trenować będzie w niechlubnym, jak mawia Józef Wojciechowski, "Klubie Kokosa" - czytamy w "Gazecie Wyborczej".

 

- Smolarek trenuje indywidualnie z trenerem Jarosławem Baką - potwierdził rzecznik prasowy Polonii, Jakub Krupa. Przypomnijmy, że "Ebiego" usunięto ze składu Czarnych Koszul po tym, jak ten nie zgodził się na zmianę warunków swojego kontraktu.

 

- Podpisałem przed rokiem kontrakt, klub go też podpisał, a coś w nim próbuje się zmieniać. To jest nie tak, jak być powinno. Nie pozwolono mi najpierw wziąć udziału w spotkaniu towarzyskim, teraz pojechać na zgrupowanie. Jeszcze sezon się nie zaczął, a ja już jestem nawet poza drużyną Młodej Ekstraklasy. Dziwna sytuacja, nie rozumiem tego, co się dzieje, ale robię to, co klub mi każe. Trenuję indywidualnie, dla siebie. W piątek biegałem półtorej godziny, była siłownia. Podtrzymuję formę, ale tylko fizyczną. Nie mam treningów z piłką - tłumaczy "Gazecie Wyborczej" Smolarek.

 

 

- Jestem pracownikiem Polonii, mam ważny kontrakt. Byłoby z mojej strony mało lojalne, gdybym szukał innego klubu. Nie dostałem nawet na to zezwolenia - dodaje po chwili.

 

Euzebiusz Smolarek jest piłkarzem Polonii Warszawa od początku ubiegłego sezonu.

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/euzebiusz-smolarek-w-klubie-kokosa,1,4787457,wiadomosc.html

 

Ebi z ME trafił do Klubu Kokosa. Coraz mniej rozumiem.

Odnośnik do komentarza

 

- Jestem pracownikiem Polonii, mam ważny kontrakt. Byłoby z mojej strony mało lojalne, gdybym szukał innego klubu. Nie dostałem nawet na to zezwolenia - dodaje po chwili.

 

Ebi z ME trafił do Klubu Kokosa. Coraz mniej rozumiem.

 

ładne palenie głupa haha

 

gdyby miał choć krzty ambicji, odstąpiłby od umowy, nawet jeżeli JW rzeczywiście chciał mu obciąć 40% co pewnie i tak jest plotką dziennikarską, to mógłby czuć się moralnym zwycięzcą, tak jak Sobiech, niestety pazerność - główny powód, dlaczego Polacy nie robią kariery na zachodzie

Odnośnik do komentarza

Jaka pazerność? Ebi wynegocjował X? To niech mu pracodawca płaci X. A nie, ze "pazerność". Co zrobisz, jak Tobie pracodawca obetnie uposażenie o 40%? A już mówienie, że owa mityczna pazerność jest przyczyna porażek polskich kopaczy w silniejszych ligach jest totalnym ROTFLEM.

Już widzę jak Messi czy inny Ronaldo przyklepuje bez mrugnięcia okiem taką redukcję poborów. Normalnie standard.

Odnośnik do komentarza

Jaka pazerność? Ebi wynegocjował X? To niech mu pracodawca płaci X. A nie, ze "pazerność". Co zrobisz, jak Tobie pracodawca obetnie uposażenie o 40%? A już mówienie, że owa mityczna pazerność jest przyczyna porażek polskich kopaczy w silniejszych ligach jest totalnym ROTFLEM.

Już widzę jak Messi czy inny Ronaldo przyklepuje bez mrugnięcia okiem taką redukcję poborów. Normalnie standard.

 

No i płaci mu? Chodziło o to, że Smolarek nie pójdzie nigdzie indziej (nawet nie próbuje szukać), bo nie zgarnie takiej kasy ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...