Skocz do zawartości

Centrum Football Managera


Rekomendowane odpowiedzi

Taki ma związek, że to jest redaktor Centrum i w dobrym tonie jest poinformować kolegów, że ich redaktor bawi się w 007*. Poza tym cieszy mnie, że się potrafisz śmiać z tych sądowych spraw - zwłaszcza, że to Ty się kajałeś przed nami, kiedy przyszło co do czego. Najważniejszy jest dystans do samego siebie, gratuluje! :-)

 

*Zakładając, że pytasz o sprawę M_T; jeśli chodzi o Hidalgo to nie widzę związku, ale zapytał to Pucek odpowiedział.

Odnośnik do komentarza

Nie mam ochoty odpowiadać na Twoje zaczepki, szukasz zwady to szukaj, ale daruj sobie zalecenia dot. tego co mam sobie gdzie wsadzić, bo ja do Ciebie takich rzeczy nie piszę. Chcesz sprawdzić 'mój blef' to wyzywaj dalej naokoło ludzi złodziejami, na pewno trafisz na takiego, którego schody nie będą za wysokie, jeśli uważasz że na mnie są - swoją drogą ciekawe spostrzeżenie zwłaszcza biorąc pod uwagę, że nic o mnie nie wiesz, ale kuś los! :-)

Odnośnik do komentarza

Tak i nadal się oszukuj, że sądy/prokuratury nie mają nic do roboty tylko zajmowanie się jakimś tam "jose4329" który to wyzywa kogoś od złodzieja. Warto czasami odpuścić uczenia się kodeksów i pomyśleć nad porównaniem ... "prawo, a rzeczywistość".

 

Dobranoc.

Odnośnik do komentarza

Więc nauczcie sie szanować inne serwisy... Młody trener, który cmrev kochał tak bardzo, że nie mógł be niego żyć i tak bardzo go strona nie obchodziła, że postanowił założyć 2 dubel konto z którego/na którym zostawiał sobie komentarze. Podejrzewam (bo nie udowodnię), że głosował także w konkursie, który pewnie nic Was nie obchodził a w którym udział brał Bolson. Rozstrzygnięcie było o włos, rozumiem że nie mielibyście sobie nic do zarzucenia, gdyby wygrał w ten sposób?

Odnośnik do komentarza

O, Boże. Ten jeden głos mógł przesądzić o awansie do finału tego WIELKIEGO KONKURSU!

 

Proszę Was, koleś zachował się totalnie dziecinnie, bawił się w jakieś multikonta i po prostu zlejcie takie głupie zachowania i tyle. Naprawdę uważam, że nie ma co tego roztrząsać. Są w życiu większe problemy.

Odnośnik do komentarza

A tak na marginesie w dupę sobie wsadź te swoje rozprawy sądowe. Jak to mówi przysłowie "Na wysokie schody na Twoje nogi" Mocium Panie

W dupę sobie wsadźcie rozmowy na takim poziomie. Żenująca jest ta wzajemna jazda, ciągle te same osoby. Apeluję o spokój. W innym przypadku użyję ręki sprawiedliwości.

Odnośnik do komentarza

Podejrzewam (bo nie udowodnię), że głosował także w konkursie

 

Tak się składa iż Nix oraz Młody_Trener głosowali zarówno w finale, jak i wcześniejszej rundzie, w której Bolson awansował jednym głosem - wiadomo którym.

 

Wielki konkurs może to nie był, jednak nagrody ciekawe - pomijając staż w redakcji był to FM 2011 oraz nagroda niespodzianka, więc Lipa swoim zachowaniem pozbawił Magnifico Managera szansy do zawalczenia o tą nagrodę.

Odnośnik do komentarza

Wychodzimy z założenia, że lepiej pracować, niż szukać teorii spiskowych niczym poseł Macierewicz.

 

Jeśli chodzi o sprawę Lipy, to oczywiście nie pochwalamy multikont i podobnego zachowania. Sam zainteresowany może liczyć na poważną rozmowę i ostrzeżenie. Mam nadzieję, że podobne sytuacje nie będą miały miejsca. Jednak nie zapominajmy, że redakcja czy redaktor naczelny nie ma pełnej kontroli nad tym, co robią redaktorzy - już wielokrotnie widzieliśmy, że wyobraźnia niektórych osób jeśli chodzi o przekręty jest ogromna.

 

Pucek, zajmij się po prostu swoimi redaktorami.

Odnośnik do komentarza

Dobra Lucasinho, wystarczy już, odpuśćmy, zostawmy konkurencję z redaktorami jakich potrzebuje, żeby utrzymywać się na powierzchni.

 

Pucek, WIELKI REDAKTORZE, idź już na swoją NAJLEPSZĄ stronę i przestań na każdym kroku dowartościowywać swój marny talent. Panoszysz się wszędzie jakbyś był nie wiadomo kim i nie wiadomo co w swojej karierze osiągnął. Cieszę się, że doceniasz potęgę CM Rev, ale próba udowodnienia na każdym kroku, że wszystkie inne strony oprócz jedynego-słusznego-CMRev nie mają racji bytu jest dla mnie tylko i wyłącznie leczeniem swoich własnych kompleksów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...