Skocz do zawartości

Juventus Turyn


Rekomendowane odpowiedzi

ostatnie info z Juve jest takie, ze Vidal i Pogba nie sa dostepni w tym oknie transferowym. zeby cos sie zmienilo zarowno klub jak i sam zawodnik musialby dostac odpowiednia oferte jaka nie jest ani 21 mln funtow dla klubu jak i gra dla Arsenalu dla Vidala. a juz na pewno Juventus nie jest zainteresowany Benatia (srodkowy obronca za pomocnika, seems legit), bo przychodzi Rugani.

Odnośnik do komentarza

Co do Pogby to Sport i MD zgodnie informuja, ze do transferu Francuza do Barcelony mialoby dojsc w lecie 2016 roku. Cena ma wyniesc 80mln euro plus 10 mln euro zmiennych. Podobno pilkarz juz sie zgodzil na transfer, a teraz pozostaje tylko kwestia ustalenia ceny miedzy klubami. Mam nadzieje, ze to tylko plotki, w ktorych jest jak najmniej prawdy ;)

Odnośnik do komentarza

dlaczego przereklamowany? typ jest najlepszym srodkowym pomocnikiem mlodego pokolenia, w Juve wygral wszystko (prawie), w reprezentacji pewny plac gry, IMHO nie ma dla Barcelony lepszego nastepcy dla Iniesty. i tak Barcelona (jesli rzeczywiscie info Fenomena okaze sie prawda) dobrze zrobi jesli zaklepie go teraz za 80 baniek, bo po EURO jego cena moze przekroczyc stowke, szczegolnie biorac pod uwage dzisiejsze ceny i to, ze za "leszczy" ze slabszych klubow i lig placi sie po 40-50 milionow. no i nie zapominajmy, ze Juventus nikogo nie musi sprzedawac, ostatnie sukcesy w LM sprawily, ze sytuacja finansowa jest wiecej niz dobra, a i sam zawodnik dobrze czuj sie w Juve i odejdzie tylko jesli trafi sie superoferta z Barcelony czy Realu wlasnie.

 

i z ciekawosci, Feno jakich to dwoch srodkowych pomocnikow swiatowej klasy kupilbys do Barcy i przede wszystkim jakbys ich potem pomiescil w skladzie? :)

 

edit: i jeszcze indywidualne nagrody Pogby z ostatnich lat:

 

2013: najlepszy pilkarz MŚ U-20 i mistrz świata ze swoja reprezentacja

2013: Golden Boy Award (najlepszy zawodnik mlodego pokolenia w Europie)

2014: najlepszy mlody pilkarz MŚ

Odnośnik do komentarza

Przereklamowany w sensie tym, że robi się z niego Bóg wie kogo i wymyśla się niebotyczne kwoty transferowe. Jest to młody zawodnik, z dużym potencjałem, umiejętnościami. Nikt temu nie zaprzecza. Ale kwoty powyżej powiedzmy 70 mln funtów to jest napompowany balon. To tylko moja opinia, ale nie widzę powodu, żeby ktokolwiek płacił w tej chwili za Pogbę wyższą kwotę niż 30, no niech będzie nawet 40 mln, ale euro.

Odnośnik do komentarza

Przereklamowany w sensie tym, że robi się z niego Bóg wie kogo i wymyśla się niebotyczne kwoty transferowe. Jest to młody zawodnik, z dużym potencjałem, umiejętnościami. Nikt temu nie zaprzecza. Ale kwoty powyżej powiedzmy 70 mln funtów to jest napompowany balon. To tylko moja opinia, ale nie widzę powodu, żeby ktokolwiek płacił w tej chwili za Pogbę wyższą kwotę niż 30, no niech będzie nawet 40 mln, ale euro.

Tylko w przypadku Pogby już nie ma potrzeby mówić o potencjale, on teraz jest jednym z najlepszych pomocników świata. Biorąc pod uwagę jak młody jest strach się bać co jeszcze może pokazać.

Odnośnik do komentarza

Nie napisalem, ze jest gorszy, dlatego byc moze w niczym nie ustepuje, ale:

1) Placenie 90mln euro za 21 latka to kontynuacja psucia rynku transferowego, zapoczatkowana przez wiadomo kogo. Moim zdaniem na te chwile jest tylko kilku pilkarzy wartych wiecej niz 50mln euro

2) Jego agentem jest Raiola - i wszystko jasne ;)

3) Wiem, ze dla wielu to nie jest argument, ale jak patrze na Pogbe to mam wrazenie, ze ma nierowno pod sufitem :P (chociaz podobne wrazenie mialem patrzac na Neymara, wiec to taki argument 10% ;P )

 

Zamiast Pogby duzo bardziej wolalbym Verrattiego, ktory jest chyba badziej uniwersalny i profilem bardziej zblizony do stylu i potrzeb Barcelony.

Odnośnik do komentarza

Przereklamowany w sensie tym, że robi się z niego Bóg wie kogo i wymyśla się niebotyczne kwoty transferowe. Jest to młody zawodnik, z dużym potencjałem, umiejętnościami. Nikt temu nie zaprzecza. Ale kwoty powyżej powiedzmy 70 mln funtów to jest napompowany balon. To tylko moja opinia, ale nie widzę powodu, żeby ktokolwiek płacił w tej chwili za Pogbę wyższą kwotę niż 30, no niech będzie nawet 40 mln, ale euro.

tyle sie placi w dzisiejszych czasach za JAKOSC. skoro Real dal za Jamesa 80 mln to czemu za Pogbe trzeba by dac mniej? a ostatniego lata 40 czy 50 milionow placilo sie za zawodnikow typu Mangala, David Luiz czy Ander Herrera.

Odnośnik do komentarza

Dobra, pewnie nikt się ze mną nie zgodzi, ale zaryzykuję. 40 mln za same umiejętności? Pogba ma w tej chwili 22 lata. Jest pewien pomocnik, który obecnie ma 23 lata, a dwa lata temu zmienił klub czyli był wówczas rok młodszy niż Pogba teraz (wiek, więc niby 20 mln do góry). I możecie mnie nazywać naiwniakiem, ale prezentował nie mniejsze umiejętności niż Pogba obecnie. Tenże pomocnik przeszedł do Anglii za 13 mln euro. Nazywa się Christian Eriksen. Cena za Pogbę to balon, napompowany m.in. tym, że gra w Serie A. Rozumiem, że skoro liczą się umiejętności (warte 40 mln), to jakby Francuz przechodził do Barcelony czy Realu z Ajaxu lub PSV, to też takie sumy były zrozumiałe?

Odnośnik do komentarza

Nie napisalem, ze jest gorszy, dlatego byc moze w niczym nie ustepuje, ale:

1) Placenie 90mln euro za 21 latka to kontynuacja psucia rynku transferowego, zapoczatkowana przez wiadomo kogo. Moim zdaniem na te chwile jest tylko kilku pilkarzy wartych wiecej niz 50mln euro

2) Jego agentem jest Raiola - i wszystko jasne ;)

3) Wiem, ze dla wielu to nie jest argument, ale jak patrze na Pogbe to mam wrazenie, ze ma nierowno pod sufitem :P (chociaz podobne wrazenie mialem patrzac na Neymara, wiec to taki argument 10% ;P )

 

Zamiast Pogby duzo bardziej wolalbym Verrattiego, ktory jest chyba badziej uniwersalny i profilem bardziej zblizony do stylu i potrzeb Barcelony.

1) jeszcze wiecej placilo sie za Neymara, jestem pewny ze nikt teraz nie narzeka ze przyszedl, zreszta jak to mawial moj dziadek, "kto ryzykuje w kozie nie siedzi" ;) po drugie, zawsze sie dziwie, co nas, kibicow sprzed telewizora obchodzi ile dany klub daje za zawodnika, nasze te pieniadze? :D mnie tylko interesuje zeby "moj" klub mial dobry sklad.

2) tego nie rozumiem, i co z tego ze Raiola? wytlumacz prosze, bo jednak dla mnie nie wszystko jest jasne (tzn wiem mniej wiecej jakim jest czlowiekiem i jakie ma sposoby dzialania, ale nie rozumiem jak to sie odnosi do tej sytuacji) :)

3) na takiej podstawie trzebaby wywalic 1/3 zawodnikow z kazdego klubu na swiecie (jak powszechnie wiadomo tego zawodu nie uprawiaja najbardziej inteligentni ludzie swiata ;)), a z Barcelony to juz w ogole wiekszosc (Alves, Alba, Busquets, Mascherano, Neymar, Suarez itd itp ;)). mnie interesuje co pokazuje za boisku, a tu Pogba sie broni. zreszta w Juve nie bylo z nim zadnych klopotow.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...