Skocz do zawartości

Polityka wewnętrzna i prawo


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Łasicy o to chodzi, że tych ludzi "zmusza" się do wyjazdu za granicę, gdyż u siebie w kraju nie mogą sobie zapewnić godnego startu w życie czy utrzymania na normalnym poziomie. To, że rząd nie robi NIC, żeby ten trend odwrócić - to jest "zbrodnia" (jak już musimy się bawić w wielkie słowa)

No tak, znowu nie wziąłem pod uwagę, że może wejść w posta drobna nieścisłość językowa, która zmienia przekaz posta. Interpretuję zbyt dosłownie.

Odnośnik do komentarza
Zbrodnią na narodzie jest to, że ten naród ucieka z Polski.

Teraz to Ty, Wujek po bandzie pojechałeś :D To nie jest zbrodnia, to chęć życia na jakimkolwiek poziomie. Ja również spieprzam z Polski zaraz po studiach, bo nie mam ochoty pracować za 1200zł, w kraju rządzonym przez kretynów, którzy zamiast starać się zmienić tą sytuację, zajmują się walką z homoseksualistami. Nie chcę też mieszkać w państwie, w którym w koalicji rządzącej mają swoje miejsce przestępcy. Nie chcę po 50 latach pracy dostawać potem 500zł emerytury. Ja chce mieć życie, a nie liczenie każdego grosza i sprawdzanie, czy wystarczy na wszystkie rachunki. Co? Nie mam do tego prawa? Tylko dlatego, że urodziłem się tutaj, a nie w Anglii, czy Niemczech?

 

O to chodziło. Jeżeli PiS kieruje się szeroko pojętym patriotyzmem, powinien stworzyć narodowy takie warunki do życia, żeby ten nie musiał uciekać z kraju.

 

Edyta - Koledzy już mnie wyręczyli :) .

Odnośnik do komentarza

Aha, bo to wina Pisu że ludzie wyjeżdzają. Wyjeżdzali, wyjeżdzają i wyjeżdzać będą zawsze, dokąd nasze płace nie zrównają się z krajami starej Unii. Czy będzię rządził PiS, czy Po, czy SLD czy Partia Piwoszy i tak będą wyjeżdzać. Tak ciężko to zrozumieć ? To naturalny efekt naszego wstąpienia do Unii i otwarcia granic.

 

W tym fragmencie się zdradziłeś. Jesteś po prostu nacjonalistą i homofobem. W związku z tym nie widzę możliwości dalszej z Tobą dyskusji.

 

Hahaha, kijevo, on jescze zapomniał dodać że masz poglądy z ciemnogrodu :) Daj spokój chłopaku, tutaj jest grupka zakochanych w PO i SLD i nic nie dociera :) Zaraz wyjdzie, żeś moher :)

Odnośnik do komentarza
W tym fragmencie się zdradziłeś. Jesteś po prostu nacjonalistą i homofobem. W związku z tym nie widzę możliwości dalszej z Tobą dyskusji.

 

 

Tak jestem nacjonalista i homofobem i co w zwiazku z tym?

Nie jestem modny bo nie lubie ciepłych chłopców ani tych z Che Gevara na koszulce ale dlaczego nie chcesz podjać sie ze mna dyskusji?

Mnie też nie ciągnie do homoseksualistów, ale uważam, że zasługują na takie same, godne życie, jak i heteroseksualiści. Z nacjonalizmem w ogóle polemizować nie zamierzam, bo to według mnie kompletnie poniżej jakiegokolwiek poziomu. Czy np. uważasz, że Niemiec, czy Chińczyk to gorsi ludzie, bo urodzili się gdzie indziej? Ja nie oceniam nikogo podług narodowości, czy orientacji seksualnej. Każdy jest godnym zainteresowania człowiekiem i każdy może liczyć na mój szacunek, dopóki nie zrobi czegoś, przez co go straci.

Hahaha, kijevo, on jescze zapomniał dodać że masz poglądy z ciemnogrodu Daj spokój chłopaku, tutaj jest grupka zakochanych w PO i SLD i nic nie dociera Zaraz wyjdzie, żeś moher

Mylisz się. Ja nie jestem zakochany w żadnej partii. Natomiast popieram głęboki liberalizm.

Odnośnik do komentarza
Daj spokój chłopaku, tutaj jest grupka zakochanych w PO i SLD i nic nie dociera

Czyżby kolejny objawiony narodowy konserwatysta, który każdego, kto nie z nim, uważa za nie potrafiącego myśleć liberała o wiadomych skłonnościach? :-k

Odnośnik do komentarza
W tym fragmencie się zdradziłeś. Jesteś po prostu nacjonalistą i homofobem. W związku z tym nie widzę możliwości dalszej z Tobą dyskusji.

 

 

Tak jestem nacjonalista i homofobem i co w zwiazku z tym?

Nie jestem modny bo nie lubie ciepłych chłopców ani tych z Che Gevara na koszulce ale dlaczego nie chcesz podjać sie ze mna dyskusji?

Mnie też nie ciągnie do homoseksualistów, ale uważam, że zasługują na takie same, godne życie, jak i heteroseksualiści. Z nacjonalizmem w ogóle polemizować nie zamierzam, bo to według mnie kompletnie poniżej jakiegokolwiek poziomu. Czy np. uważasz, że Niemiec, czy Chińczyk to gorsi ludzie, bo urodzili się gdzie indziej? Ja nie oceniam nikogo podług narodowości, czy orientacji seksualnej. Każdy jest godnym zainteresowania człowiekiem i każdy może liczyć na mój szacunek, dopóki nie zrobi czegoś, przez co go straci.

Widać ze Twoja wiedza na temat nacjonalizmu jest rodem z "Gazety Koszernej".

Otóż nacjonalizm nie uznaje tego ,że chinczyk jest gorszy tylko mówi o tym ze miejscem chińczyka są Chiny.

Odnośnik do komentarza

Man_iac się pospieszył. Dopiero po tym cytacie można uznać dyskusję za skończoną:

Nie jestem modny bo nie lubie ciepłych chłopców ani tych z Che Gevara na koszulce ale dlaczego nie chcesz podjać sie ze mna dyskusji?
jeżeli o Twoich poglądach decyduje to czy są modne/niemodne, to gratuluje. I gratuluje udawania nonkonformisty w okrutnej lewackiej Unii Europejskiej.
Odnośnik do komentarza
Man_iac się pospieszył. Dopiero po tym cytacie można uznać dyskusję za skończoną:
Nie jestem modny bo nie lubie ciepłych chłopców ani tych z Che Gevara na koszulce ale dlaczego nie chcesz podjać sie ze mna dyskusji?
jeżeli o Twoich poglądach decyduje to czy są modne/niemodne, to gratuluje. I gratuluje udawania nonkonformisty w okrutnej lewackiej Unii Europejskiej.

takie trudne do wyłapania ze to ironia? :|

 

Tak , nie powinno go być w Polsce ale radze zamiast tutaj sie pytać poczytać troche o NR. ;)

Odnośnik do komentarza
Tak jestem nacjonalista i homofobem i co w zwiazku z tym?

 

W związku z tym nie da się z Tobą dyskutować, bo masz klapki na oczach i uważasz, że polityka prowadzona przez koalicję PiS-LPR jest jedyna słuszna i wspaniała (Samoobrony celowo nie uwzględniłem).

 

A wystarczy zauważyć, czym zajmują się wyżej wymienione partie w szczególności. Dla nich (zwłaszcza dla LPRu) najważniejsze są takie rzeczy jak czystość rasowa, religijna, etc... Z kolei PiS zamiast próbować zmieniać polską rzeczywistość dąży do utrzymania obecnego porządku i dalszego ogłupiania obywateli - przy czym z resztą bardzo pomaga mu nasz kochany minister edukacji. Żeby wspomnieć tylko sprawę nowych lektur obowiązkowych (literatura jako narzędzie propagandy), czy wczorajsze wydarzenia związane z zawieszeniem w prawach członka jednego z PiSowców, który odważył się powiedzieć jedno złe słowo o Pani Minister Fotydze (której praca na tym stanowisku jest, delikatnie mówiąc, mało efektywna)

Odnośnik do komentarza
Aha, bo to wina Pisu że ludzie wyjeżdzają. Wyjeżdzali, wyjeżdzają i wyjeżdzać będą zawsze, dokąd nasze płace nie zrównają się z krajami starej Unii. Czy będzię rządził PiS, czy Po, czy SLD czy Partia Piwoszy i tak będą wyjeżdzać. Tak ciężko to zrozumieć ? To naturalny efekt naszego wstąpienia do Unii i otwarcia granic.

 

Nie. A co zrobił rząd żeby ten trend odwrócić? Mam wielu znajomych, którzy wyjechali "bo przygoda", bo sobie zaczęli przeliczać funty na złotówki i im pociemniało od przyszłych kokosów więc pojechali. Ale jest też grupa, która nie chciała wyjeżdżać, ale nie miała wyboru.

Szkoda tylko, że rząd robi prawie nic w kierunku tego, żeby tych ludzi zatrzymać. Co zrobił w ciągu prawie dwóch lat, żeby się młodym poprawiło? Gdzie te 3 miliony mieszkań dla młodych? Ano nigdzie. Tak samo jak nie zbudował ich Kwaśniewski (kampania w 2000 bodaj) tak samo nie zrobił ich PiS.

 

Daj spokój chłopaku, tutaj jest grupka zakochanych w PO i SLD i nic nie dociera

 

Przynajmniej mamy włączone myślenie, a nie "bezwład Jarosława" :P Do tego jakbyś poszperał po archiwach, to byś zobaczył, że wielu z nas "zakochanych w PO i SLD" jechała po rządach lewicy równo z trawą. Ale nie, lepiej ugryźć, obrazić i odskoczyć, klasycznie, po PiSowsku :P

 

Otóż nacjonalizm nie uznaje tego ,że chinczyk jest gorszy tylko mówi o tym ze miejscem chińczyka są Chiny.

 

Nie życzę Ci, ale może kiedyś będziesz musiał wyjechać za granicę za chlebem. Zobaczymy czy się będziesz cieszył jak dostaniesz oklep od Angoli krzyczących Anglia dla Anglików, albo od tych mitycznych NSDAPowców z Niemiec.

Odnośnik do komentarza
W związku z tym nie da się z Tobą dyskutować, bo masz klapki na oczach i uważasz, że polityka prowadzona przez koalicję PiS-LPR jest jedyna słuszna i wspaniała (Samoobrony celowo nie uwzględniłem).

napewno czytaleś to co pisalem? Pisałem wyraźnie ,że nie podoba mi sie wiele lecz to najlepsza aktualnie wedle mojego mniemania patria o pogladach pronarodowych;)

Odnośnik do komentarza
jeżeli o Twoich poglądach decyduje to czy są modne/niemodne, to gratuluje

 

Fajnie, tylko, że na CMF powiedzenie czegokolwiek dobrego o rządzie jest uznawane za "niemodne" bardzo lekko to ujmując.

Trudno. Kolejny lewacki spisek mający na celu przejęcie władzy nad rynkiem gier komputerowych.

 

A tak naprawdę to się tak złożyło, że większość osób ma poglądy centroprawicowe/lewicowe z tego się orientuje. Poza tym odsetek ludzi mający poglądy skrajnie lewice jest znikomy ( jakieś komuchy oprócz meyde tu jeszcze są? :kekeke: ). A ludzi o poglądach skrajnie prawicowych jest kilku.

Odnośnik do komentarza
Tak jestem nacjonalista i homofobem i co w zwiazku z tym?

Nie jestem modny bo nie lubie ciepłych chłopców ani tych z Che Gevara na koszulce ale dlaczego nie chcesz podjać sie ze mna dyskusji?

Może dlatego, że nie uzywasz argumentów tylko frazesów.

Przykład? Mówiłeś o głosowaniu inaczej niz ty myslisz jako zbrodni na narodzie. Uzasadnij. Przeczytaj definicję zbrodni, a potem pokaż w jaki sposób jest dokonywana. Wtedy mozna bedzie podjąc dyskusje. A tak to mozna sie tylko z Tobą licytowac na slogany

Odnośnik do komentarza
W związku z tym nie da się z Tobą dyskutować, bo masz klapki na oczach i uważasz, że polityka prowadzona przez koalicję PiS-LPR jest jedyna słuszna i wspaniała (Samoobrony celowo nie uwzględniłem).

napewno czytaleś to co pisalem? Pisałem wyraźnie ,że nie podoba mi sie wiele lecz to najlepsza aktualnie wedle mojego mniemania patria o pogladach pronarodowych;)

tylko, że Twoje deklaracje odnośnie tego co Ci się podoba, a co nie mają małe pokrycie z ideologią, jaką reprezentujesz, którą możemy odczytywać w Twoich kolejnych postach

Odnośnik do komentarza
W tym fragmencie się zdradziłeś. Jesteś po prostu nacjonalistą i homofobem. W związku z tym nie widzę możliwości dalszej z Tobą dyskusji.

 

 

Tak jestem nacjonalista i homofobem i co w zwiazku z tym?

Nie jestem modny bo nie lubie ciepłych chłopców ani tych z Che Gevara na koszulce ale dlaczego nie chcesz podjać sie ze mna dyskusji?

 

Homofobem? Słowo homofob jest wymyslem poplecznikow homosiów, gdyz zawiera w sobie czastke "fob" od "fobia". Boisz sie homosiow? Ja nie. Ja sie tylko brzydze ich zachowaniem. Tak wiec zastanow sie zanim zaczniesz sam uzywac retoryki swoich przeciwnikow.

Odnośnik do komentarza
Co zrobił w ciągu prawie dwóch lat, zeby się młodym poprawiło?

 

No, w dwa lata można naprawić wszystko co było rozpieprzane od przełomu. Gratuluję optymizmu. Na to potrzeba wieeelu lat. Ale, z takim podejściem do sprawy to być może boleśnie się przekonasz o błędzie w swoim rozumowaniu jak PO dojdzie do władzy. Kraina mlekiem i miodem płynąca powstanie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdzki.

Ja zauważam próby obniżenia podatków (widziałeś to kiedyś ? za poprzedników ?), próby wzmocnienia Polski na arenie międzynarodowej, próbę dywersyfikacji dostaw surowców, widzę wzrost gospodarczy, i co najciekawsze, widzę WZROST PŁAC, powolny, lecz stabilny ... Widzę też masę głupot, owszem, no ale nie ma róży bez kolców.

 

Do tego jakbyś poszperał po archiwach, to byś zobaczył, że wielu z nas "zakochanych w PO i SLD" jechała po rządach lewicy równo z teawą.

 

Jakoś nie zauważyłem, a jakiś czas w tym forum uczestniczę.

Odnośnik do komentarza
Co zrobił w ciągu prawie dwóch lat, zeby się młodym poprawiło?

Ja zauważam próby obniżenia podatków (widziałeś to kiedyś ? za poprzedników ?), próby wzmocnienia Polski na arenie międzynarodowej

No to teraz mnie rozwaliłeś. Na pewno Kaczyńscy, którzy jeżdżą tylko na te spotkania, na które jest im wygodnie oraz to, że Lech dzwoni do Jarka w trakcie ważnych spotkań międzynarodowych jest przejawem wzmacniania pozycji polski na arenie międzynarodowej. Szkoda tylko, że 99% europejskich gazet uważa inaczej.

O polityce zagranicznej w wykonaniu pani Fotygi już wspominałem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...