Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym zrozumiał coś takiego, gdyby go Nawałka nie wystawił w reprezentacji - gdzie zaprezentował stały, bagienny poziom. Dodając do tego faktu wyrzucenia z chińskiego klubu to tym bardziej nie widzę podstaw do zachwytów takim transferem. To taki typowy "bezpieczny" transfer realizowany poprzez brak jakiegokolwiek skautingu - ot znamy go, coś tam w ldize pograł, jeszcze teraz jest w reprezentacji to pewnie super transfer. Ja tam podziękuje.

 

Po owocach poznacie. Z pewnością prezentuje wyższy poziom niż taki Uryga, więc jestem dobrej myśli. A że nie mamy zbyt dużych możliwości finansowych, to na "gwiazdy" nie ma co liczyć.

Odnośnik do komentarza

Ja bym zrozumiał coś takiego, gdyby go Nawałka nie wystawił w reprezentacji - gdzie zaprezentował stały, bagienny poziom. Dodając do tego faktu wyrzucenia z chińskiego klubu to tym bardziej nie widzę podstaw do zachwytów takim transferem. To taki typowy "bezpieczny" transfer realizowany poprzez brak jakiegokolwiek skautingu - ot znamy go, coś tam w ldize pograł, jeszcze teraz jest w reprezentacji to pewnie super transfer. Ja tam podziękuje.

Myślę, że należy uściślić, że Mączyński nie został wyrzucony tylko rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron ze względu na to, że jego narzeczona ma w niedługim czasie wyznaczony termin porodu, a chcieliby żeby dziecko miało dobrą opiekę lekarską, której według niego nie otrzymaliby w Chinach.

Odnośnik do komentarza

Ja bym zrozumiał coś takiego, gdyby go Nawałka nie wystawił w reprezentacji - gdzie zaprezentował stały, bagienny poziom. Dodając do tego faktu wyrzucenia z chińskiego klubu to tym bardziej nie widzę podstaw do zachwytów takim transferem. To taki typowy "bezpieczny" transfer realizowany poprzez brak jakiegokolwiek skautingu - ot znamy go, coś tam w ldize pograł, jeszcze teraz jest w reprezentacji to pewnie super transfer. Ja tam podziękuje.

No i słusznie, bo Wisłę nie stać na eksperymenty, w kadrze Mączyński rzeczywiście wiele nie daje (łagodnie pisząc), ale na poziom ekstraklasy to solidny zawodnik i dla Wisły powinien być wzmocnieniem. IMO dobry ruch.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Na testach w Wiśle Jean Eudes Maurice, wychowanek PSG - prawy skrzydłowy albo napastnik. Co prawda nigdy nie był zawodnikiem z jakimś wielkim potencjałem, późno debiutował w profesjonalnej piłce, ale ponad 50 meczów dla PSG zagrał. Później trafiał na wypożyczenia do Ligue 2, a ostatnio grał na Cyprze. Raczej Wisły nie zbawi, ale w sumie, zawodnicy ze słabszym CV w Ekstraklasie czarowali.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Nieoficjalnie Skorża już odmówił. Pojawiają się dwa nazwiska: Rumaka i Weissa. W Słowaka raczej wątpię. Zorientuje się co i jak i oleje. Z kasą jest jak jest więc najpewniej będzie jakiś trener na dorobku. Chociaż i tak uważam, że Kaziu powinien dostać chociaż do końca rundy.

Odnośnik do komentarza

I znów trzeba będzie płacić dwóm trenerom na raz. Nic z tego, że klub w ciężkiej sytuacji i że wielu piłkarzy nie otrzymuje pensji, ważne, że prezes ma kolejny kaprys, by zwolnić dobrego trenera. Na Weissa ich raczej nie stać, więc przyjdzie "specjalista" z dolnej półki i nie osiągniemy pierwszej ósemki. Od ery Maaskanta równia pochyła, boję się, jak to się może skończyć za 2-3 sezony...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...